Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Nova PArk

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Nova PArk

jadę z koleżanką do Nova Park. Ktoś wie coś na temat tego hotelu? będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam

aleksandra 1313 napisał(a):

> jadę z koleżanką do Nova Park. Ktoś wie coś na temat tego
    > hotelu? będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam

Hotel jest fajny, dużo luster w pokoju, wygodne łóżka. Tylko klimatyzacja działa troche słabo. Basen bardzo fajny z różnymi poziomami głębokości. Kelnerzy przy basenie często zapominają wydawać reszty. Ogólnie wszystko wygląda bardzo estetycznie. Do plaży bardzo blisko, a plaża bardzo szeroka. Mnie osobiście bardzo sie podobało.

Komentarz

Hotel OK pod warunkiem, ze nie chce sie mieć klimatyzacji, ponieważ klima tam działa w godzinach 21.00 - 4.00 (tego dowiedziałam sie od recepcjonisty, tak więc są to wiarygodne informacje). Co do basenu to brud i smród, ładnie wygląda tylko z daleka, od południa oblegany jest przez miejscowych z dziećmi, ogólnie jest to tzw. hotel otwarty, przychodzą do niego ludzie z zewnątrz, a to nie jest dobre. (Nie jestem rasistką, nic z tego, powiem tylko, ze jesli ktoś jedzie wypocząć, pobyczyc sie to rozbrykane i głośne dzieciaki przeszadzają). Co do pokoi to jak sie ma szczęscie to sie trafi na ładny i czysty, bo nie wszystkie takie są. Jedzenie wyjątkowo straszne (mam porównanie z innymi hotelami na miejscu, także wiem co mówię).Nie wspominam, ze brud na stołówce, to jest tam normalka, także nie narzekam. A teraz plusy: piękna plaża, lepszej w okolicach Tunisu sie nie znajdzie. No i atmosfera w hotelu dosyć miła, oprócz wyliczonych wczesniej niedociągnięć.
      Miłego wypoczynku, Pozdrawiam.

Komentarz

Popisz coś więcej jade we wrześniu i zbieram/weryfikuje info...MaggySz napisał(a):

> Hotel OK pod warunkiem, ze nie chce sie mieć klimatyzacji,
        > ponieważ klima tam działa w godzinach 21.00 - 4.00 (tego
        > dowiedziałam sie od recepcjonisty, tak więc są to wiarygodne
        > informacje). Co do basenu to brud i smród, ładnie wygląda tylko
        > z daleka, od południa oblegany jest przez miejscowych z
        > dziećmi, ogólnie jest to tzw. hotel otwarty, przychodzą do
        > niego ludzie z zewnątrz, a to nie jest dobre. (Nie jestem
        > rasistką, nic z tego, powiem tylko, ze jesli ktoś jedzie
        > wypocząć, pobyczyc sie to rozbrykane i głośne dzieciaki
        > przeszadzają). Co do pokoi to jak sie ma szczęscie to sie trafi
        > na ładny i czysty, bo nie wszystkie takie są. Jedzenie
        > wyjątkowo straszne (mam porównanie z innymi hotelami na
        > miejscu, także wiem co mówię).Nie wspominam, ze brud na
        > stołówce, to jest tam normalka, także nie narzekam. A teraz
        > plusy: piękna plaża, lepszej w okolicach Tunisu sie nie
        > znajdzie. No i atmosfera w hotelu dosyć miła, oprócz
        > wyliczonych wczesniej niedociągnięć.
        > Miłego wypoczynku, Pozdrawiam.

Komentarz

Też jadę na początku września do Nova Park i chciłąbym cos wiecej wiedzieć o tym hotelu .

Komentarz

hotel jest bardzo słaby.Wszędzie daleko w pobliżu nie ma żadnych sklepów, najbliszy jest ok 5km.Plaża szeroka ok 250m ale od piątku do niedzieli okupowana przez tunezyjczyków.Wjeżdzają oni na plażę samochodami nocują w namiotach. Roztawione są na plaży.Śniadania skromne raczej na słodko nawet jajecznica,kolacje potrawy miejscowe.Hotelu nie polecam niemcy oceniają go na 1,5 gwiazdki.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X