Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Udziele wszystkich informacji o wczasach w hotelu Corniche

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Udziele wszystkich informacji o wczasach w hotelu Corniche

Wszystkim chętnym udzielę wyczerpujących informacji na temat hotelu Corniche w Bizercie, dołączę zdjecia ( m. in. zabitego szczura w pokoju, plamy krwi na posadzce, kup gnijacej morskiej trawy na plaży, kup wielbłądzich, brudnego, zagrzybionego basenu ). Opisze wszystkie pikantne historyjki, ostrzege czego mozna sie spodziewać po animatorach Nino i Hakimie, szefie recepcji Semirze i reszcie obsługi.

Anno, czy mogę Cię prośić o dostarczenie tych informacji o których piszesz?? W tym roku byłam w Hammamecie, w Azur Plaza (na uboczu) i było OK. Ale jestem bardzo zainteresowana Bizertą, myślałam, że tam można ponurkować, i że jako miejscowość jeszcze mało turystyczna - dba o turystów. Napisz cos proszę Pozdrawiam

Komentarz

proszę o informacje o Corniche - mam tam jechać w tym roku w lipcu

Komentarz

jak sie pojechalo za 800 zl to masz takie atrakcje. wiec nie marudz. ja wrocilem wczoraj z portu el kantaoui z hannibal palace i nie narzekam. wycieczka na dwie osoby kosztowala 6 tys zl + 2 tys dolarow na przyjemnosci. nie narzekamy. mamy wraz z ona 541 zdjec i cztery godziny filmu. piekne widoki, bagazowy od drzwi zabral nasze walizki, jedzenie super, hotel ogrodzony wycieczka na sahare jako gwozdz programu. mozna byloby wiele pisac ale rozmawiamy na bardzo roznych poziomach wiec zachowam reszte dla siebie.

Komentarz

no na odpowiedź się nie doczekałam, myślę że to pomówienia, bo w bizercie ponoć jest b. dobry ośrodek dla zainteresowanych nurkowaniem co do innej sprawy to wątpię aby można było tam kupić wczasy za "800 zł" - przeglądałam ceny :P:P no ja NIESTETY w tym roku do Turcji ;-( ale naprawię błąd za rok

Komentarz

no tak ale co ze imbecyl tyle płaci za tunezje?? za 6 tys + 2000$ za to można jechać w dużo ciekawsze miejsce ( azja, ameryka południowa) poprostu żenada nowobogackich przedstawicieli handlowych śmiech na sali. Żal mi takich ludzi,

Komentarz

cześć! czy możesz napisać o tym wszystkim??Oraz przeslij mi te zdjęcia

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X