Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

podróż samolotem do Tunisu

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• podróż samolotem do Tunisu

mamy pytanie ... nigdy jeszcze nie byliśmy w powietrzu, lecimy z Pyrzowic do Tunisu 26 sierpnia przez linie Tunisair. Czy ktoś z nimi leciał? Czy one są bezpieczne? Jak w ogóle się leci . To nasza podróż poslubna

Zaleciałam i wróciłam. Jak zawsze - wszystko zależy od szczęścia albo przeznaczenia - jak kto woli. Nasze drogi są o wiele bardziej niebezpieczne.

Komentarz

Witajcie!

Właśnie wróciłem wczoraj z Tunezji tymi liniami.

Wg mnie linie są ok. Leci się bez problemów, my lecieliśmy 2,5 godziny w jedną i tyle samo w drugą stronę. Po drodze kilka razy zdarzyły się nieduże turbulencje (jak to w samolocie). Samolot w porządku, na pokładzie podają nawet posiłek i napoje.

Jedźcie spokojnie i życzę udanej podróży. I najważniejsze to jechać z pozytywnym nastawieniem wtedy na pewno pobyt będzie udany. Ja bardzo miło wspominam pobyt w Tunezji, niestety w autokarze z i do Tunisu jechaliśmy z Polakami nastawionymi od początku do końca negatywnie do wszystkiego i za przeproszeniem rzygać się chce gdy się ich słucha, ale niestety jest trochę racji w tym, że my polacy nie możemy żyć bez narzekania.

Komentarz

dzięki

naprawd e mamy stracha jedynie co do samolotu

a powiedź tam na miejscu ta Sahara trzy dni kosztuje 100 dolców? bo tu ktoś pisał że więcej a babka ze Scan Holiday mówiła że 100 dolców od osoby

Komentarz

~nowożeńcy napisał(a):

> mamy pytanie ... nigdy jeszcze nie byliśmy w powietrzu, lecimy
          > z Pyrzowic do Tunisu 26 sierpnia przez linie Tunisair. Czy ktoś
          > z nimi leciał? Czy one są bezpieczne? Jak w ogóle się leci . To
          > nasza podróż poslubna

Linie Tunisair sa bezpieczne.Eksploatuja samoloty Airbusy,bardzo nowoczesne.Lot trwa okolo 2.30 minut.A leci sie wspaniale, samolot dla mnie jest jedynym srodkiem transportu,w ktorym czuje sie naprawde bezpiecznie.

Komentarz

Nie wiem jak jest w innych biurach. Ja byłem z Triady i za Saharę płaciliśmy w Dinarach i wyszło to tak:

Wycieczka: 125 TD
            Przejażdżka na wielbłądach: 15 DT
            Jeep-y - 30 DT

To są ceny od osoby.

Można ewentualnie znaleść sobie agencje na własnę rękę na miejscu, ale myślę że nie warto bo wszystkie te wycieczki mają praktycznie identyczną trasę, a z biura to będzie polski przewodnik.

Pozdrawiam

Komentarz

2-dniowa kosztuje 130 dolarów (plus minus kilka), więc 3-dniowa chyba nie może być tańsza.

Komentarz

I chodzi tu o saharę - 2 dni i taką wam polecam. Trzydniowa ma praktycznie podobną trasę i tylko postaje są dłuższe.

Komentarz

Witam, to bardzo dobre linie lotnicze nie martwcie się leciałam \ bagaż na osobę około 20 kg nie sprawdzają dokładnie ,wódka na osobę nawet ponad 2 litry samolotem leci się ok ale jeśli to Wasz pierwszy raz proponuję przed odlotem drinka !!! Wszystkiego dobrego będzie cudownie gwarantuję

Komentarz

Ja tez lecialam tymi liniami, ale to naprawde wszystko zalezy od szczescia, ja jestem pechowa wiec ze mna sie nie lata, bo jeszcze nie mialam spokojnego lotu, ale linie w sumie sa ok, dobry obiadek, duzo napojow, mozna sobie wino zamowic, bezclowka na pokladzie, bagaz moj wazyl ponad 30kg a mojego chlopaka niecale 30 kg i nie robili zadnych problemow. Do tunezji w jedna strone udalo nam sie doleciec w 2,15min, a wracalismy troche dluzej bo prawie 3 godz ( zla pogoda), gdy bedziecie przy odprawie poproscie o miejsca z przodu, nie sa one moze najbezpieczniejsze ale przynajmniej nie slychac silnikow i nie widac jak lata skrzydlo, jednak pod koniec lotu moze wam troche niemily zapach z kibelka zalatywac Zycze udanej podrozy poslubnej, koniecznie wybierzcie sie na safari 2-dniowe i do Sidi BOu Sais bo to jest przesliczne miasteczko z nutka romantyzmu

Komentarz

wyjasnij mi, na czym polega wieksze bezpieczenstwo miejsc z tylu ?
                      maja podpiety spadochron ? lol

Komentarz

jak spadniesz to najlepiej siedziec tak na 3/4 dlugosci (przod zgniecie, a tyl prawdopodobnie odrzuci) , ale ja bym chyba nie chciala przezyc zwlaszcza gdybym tylko ja przezyla z calej rodziny. Albo tylko ja+ kalectwo......masakra.
                        Ale trzeba miec strasznego pecha by spadl samolot.
                        Jezeli chodzi o cene sahary w roznych biurach zobacz sobie watek: sahara????????ile?

Komentarz

a wiadomo ile chca z neckermana za sahare...bo podaja 185 euro! duzo!!!tak jets naprawde?

Komentarz

Nic nie pisalam o tym ze miejsca z tylu sa bezpieczne, tylko o tym ze z przodu jest ciszej!!

Komentarz

pisalas, pisalas....

cytuje:

"...... gdy bedziecie przy odprawie poproscie o miejsca z przodu, nie sa one moze najbezpieczniejsze ale przynajmniej nie slychac silnikow i nie widac jak lata skrzydlo, jednak pod koniec lotu moze wam troche niemily zapach z kibelka zalatywac....."

))

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X