Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

podróż samolotem do Tunisu

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

trochę bez sensu i niepotrzebna jest ta dyskusja...

Komentarz

zgadzam sie..

Komentarz

po co ta bezsensowna dyskusja, Agazi napisala tylko ze jest ciszej i to prawda, a jezeli chodzi o bezpieczenstwo to np przy wodowaniu zazwyczaj tylna czesc samolotu idzie na dno..a wiem to poniewaz duzo latam ( jestem stewardem)

Komentarz

Podróz samolotem jest bardzo przyjemna. Przy ładnej pogodzie niesamowite widoki. Nad chmurami niebo tak cudownie błękitne, jakiego nigdy w życiu nie zobaczycie z ziemi, ponieważ przysłaniają chmury i smog.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, wspaniałych wrażeń, słonecznych dni, romantycznych wieczorów i upojnych nocy.

Komentarz

Leciałam tymi liniami w maju>Wszystko było dobrze. Jest to duży samolot,a wiec będziecie się czuć jak w kinie. Ja zawsze biorę ze sobą jakieś dropsy i jak samolot startuje to je jem . Mnie zawsze zatykają się uszy i te dropsy pomagają .Przy lądowaniu też je konsumuje. To moja taka prywatna dolegliwośc w czasie lotu. Nic sie nie stanie jak sie w nie zaopatrzycie. Poza tym w samolocie czujęsie bezpieczniej niż w samochodzie.Życzę miłego lotu i wrazeń.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X