Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

a co sądzicie o sun&fun??

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• a co sądzicie o sun&fun??

a moze ktos jedzie do cap carthage w tym terminie?

bardzo dobre biuroale słyszłaam od takiej animatorki,ze teraz wtym hotelu się nie wiele dziejelepiej było w licpu..jest mało turystwó..itd;/

Komentarz

~dominika napisał(a):

> a moze ktos jedzie do cap carthage w tym terminie?
      powiem tak jako biuro to w porzadku bo wyplacili mi rekompensate za stracone 2 tyg.w hotelu cap cartage ktory jest ladny na folderach i jego glowna czesc bo reszta to dno.fajny basen basen basen i basen a reszta to znow dno.jedzenie tutejsze(wszystko na ostro i bez smaku a w dodatku zimne i wywalczone)klima zalaczana przez obsluge hotelowa i to dopiero po zgloszeniu a po jakims czasie wylacza sie prad i znow klima nie dziala i zaczynamy od nowa zgloszenie, czekanie,zalaczenie i wylaczenie itp.itdczasami brak cieplej wody zatkana wanna to standarty.bardzo dobra praca animatorow w dzien jak i wieczorem pozwala troche odpoczac.po za tym masa tutejszej ludnosci na osrodku odstrasza .reszta jest ok.mysle ze do Tunezji juz nie pojade.Zycze udanego wypoczynku.

Komentarz

wiesz to jescze nic.ja mialam stracone 3 dni przez to ze dla naszej grupy nie bylo miejsca w hotelu

Komentarz

ja juz wrocilam z cap carthage i napewno wiecej tam nie pojade

Komentarz

ja nie miałam nigdy z tym biurem problemów;]Marta co Ci się najbardziej podobało w Cap CArthage?buzka (odezwij się na gg to pogadamy 2367567)buzka

Komentarz

byłam po raz pierwszy z SunFun na wakacjach, jesli miałabym się wybrac raz jeszcze do Tunezji bądx do Egiptu, to NA PEWNO z nimi! Na prawde swietna organizacja, uczciwi, profesjonalni. Na prawde nie ma ani jednej rzeczy, do której mogłabym sie przyczepic. Polecam

Komentarz

ciesze sie ze jestes zadowolona bo ja i ok.80% mojego turnusu nie mialo tyle szczescia choc nie winie za wszystko sun fun bo rezydenka sie starala(nawet jej wspolczulem)ale nie mogla za duzo zalatwic z arabska dyrekcja i bylo jak bylo-kicha

Komentarz

ja tez napewno tam nie pojade i wspolczuje tych straconych3 dni a nie wiem czy nie wszystkich dni.glowa do gory za rok bedzie"lepiej"

Komentarz

No to pewnie miałam farta, ale przyznasz, że rezydenci bardzo konkretni, pomocni i uczciwi... Wpływu na obsługe hotelowa zbyt wielkiego nie mają, bo niektórzy ludzie tacy sa, że jak sie uprze że nie pomoże to nie i juz /// Nasza pani rezydentka przez 4 dni prosiła pana z recepcji, żeby pewnym gościom dostarczył telewizor do pokoju. A on ciagle odpopwiadał, tak właśnie juz kolegę wysyła z telewizorem, albo, że kolega juz właśnie go wynosi w tym momencie. Kolega jednak do pokoju nie trafił... Tak to czasem z nimi jest

Komentarz

ja tez mialem taka sytuacje prosilem o mini lodowke i niestety nie doczekalem sie a przeciez za to trzeba bylo zaplacic nie rozumiem tego

Komentarz

Byłam z Sun@Fun w tym roku w Tunezji i było super. Rezydent zawsze na dyżurach, wszystko potrafił załatić. Naprawdę polecam

Komentarz

ale pewnie nie bylas w Cap Cartage gdzie nie bylo tak kolorowo.Nie winie za to rezydentek bo one chcialy ale chciec a moc to dwie rozne sprawy.To proste tam lepszym klientem byli Francuzi choc bylo ich 10% wczasowiczow a my bylismy druga kategoria.wszystko zalezy od hotelu a nie od rezydenki-niestety

Komentarz

Byłam w Tour Khalef. Było kapitalnie, absolutnie o nic nie trzeba było się prosić. Rezydent i obsługa hotelu rewelacja.

Komentarz

Wszyscy turyści traktowani byli tak samo. My dostałyśmy pokój na siódmym piętrze z przepięknym widokiem na morze. Również stolik na stołówce, był chyba jednym z najlepszych. Naprawdę gorąco polecam ten hotel.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X