Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Alkohol w Tunezji

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Alkohol w Tunezji

czy mozna kupic bez problemu (wszedzie)?Jak jest z cenami?

Można kupić, ale jest dużo, dużo droższy. Lepiej zaopatrzyć się w sklepie wolnocłowym na lotnisku.

Komentarz

chodzi mi o piwo.

Komentarz

Jest jeden gatunek. Nazywa się "celtia".

Komentarz

mozna kupic tylko w hotelach albo restauracjach i kawiarenkach, jest tylko ich celtia koszt okolo 2 dinary , a takze stella importowane koszt od 3-5 dinarow. wszytko zalezne od hotelu i restauracji . w sklepach nie mozna kupic poza sklepami ktore maja pozwolenie,; w sklepach mozesz kupic ale tylko bezalkoholowe i to bez problemu

Komentarz

TAM JEST PROHIBICJA!!!!!!! )

Komentarz

a jak ich gożałka sie nazywa i czy da sie ja pić?

Komentarz

Jak Ty się chcieć napić piwa to Ty jechać do jedna miejscowośc w Beskidach. Tunezja to nie być miejsce dla piwoszów. Jak Ty sie tam chcieć napić piwa to Ty musieć szukac małego browara gdzie Ty dostać bardzo świeże piwo. Ono być smaczne, kosztować tyle co w Bawaria i mieć ze wzgledu na swoja świeżość lekkie właściwości przeczyszczajace, a to oznaczać, że przeczyszczać delikatnie bez przerywania snu.

Komentarz

Istnieją przynajmniej trzy browary restauracyjne (2xHammamet oraz jeden Port El Kantaoui) w których serwują swojego wyrobu piwo.
                  W sklepach jest dotępne oprócz Celtiki, Stella oraz licencyjny Lowenbrau.

Komentarz

Wiesz byłem zeszłego roku w Tunezji i przed wyjazdem dobrze sie zaopatrzylem w 6 osób wzielismy 60 puszek żywca no i 25 butelk wodeczki.
                    I na plazy co 5 minut ktos sie pytal czy nie chcemy sprzedac pifka lub moze mamy cos mocniejszego, a Niemcom slinka ciekla jak widzieli ze zywca pijemy, ichniejsza stella to katastrofa taki leciutki bezsmakowy redsik.
                    Wiec jak tam lecisz to lepiej sie porzadnie zaopatrz
                    udanych wakacji

Komentarz

To Ferdek Kiepski byc lepszy, on sam wziąć 100 puszków.

Komentarz

ale kiepski byl pewnie na 2 tygodnie Hińczyku, my byliśmy tylko tydzień.
                        Hińczyk napisał(a):

> To Ferdek Kiepski byc lepszy, on sam wziąć 100 puszków.

Komentarz

czy mozna pic piwo wszedzie (centrum miasta,przy plazy.....)przy ludziach?

Komentarz

Na plazy spokojnie, wiele hoteli ma swoje barki przy plazy. Na niektorych plazach widzialem napisy ze nie wolno wnosic wlasnego picia i jedzenia ale na naszej pilismy spokojnie wlasne picie i alkohol i 0 problemow. Na basenie tez ale tam juz nie mozna bylo wlasnego.

Na ulicy nie widzialem aby ktokolwiek spozywal alkohol, mysle ze nikt by Cie nie zlinczowal ale chyba nie jest to tam przyjete.

Komentarz

Yugo mnie zainspirować do nowego patenta (ja Was wszystkich brać na świadka kto to pierwszy wymyśleć), żeby pakować piwo do płaskich puszków, tak jak gorzałka do piersiówek. Korzyść z tego być taka, że Yugo (i inne ludzia też) naszyć sobie na bermudach specjalno kieszonka i w ta kieszonka móc schowac płaska puszka z piwo. Teraz wystarczyć tylko wężyk i Yugo móc sobie łykać nie tylko w łykend i w dowolne miejsce - przy basen, na plaża etc.
                              Ja nie wspomnieć, że płaskich puszków można więcej zmieścić do walizka.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X