Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Uwaga!!!! Tunezja!!!! Uwaga!!!!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Uwaga!!!! Tunezja!!!! Uwaga!!!!

Uwaga klijenci portalu Wakacje.pl.Portal Wakacje.pl nie jest rzetelny i OSZUKUJE swoich klientów wyjeżdzających do Tunezji do hotelu Nova Park w strefie hotelowej Gammarth.Zdjecia tego hotelu odbiegaja od rzeczywistosci.Hotel prezentowany na zdjeciach Wakacje.pl znajduje sie w innej miejscowości,ma inna nazwe i jest czterogwiazdkowy.Orginalna oferta z prawdziwymi zdjeciami znajduje sie na stronach Oasis Tours.Umieszczam tą przestroge tam byłem i widzialem ten hotel Iczuje sie OSZUKANY przez firmę Wakacje!!!!!!!!!!!

Wakacje to nie firma a posrednik, jechales z jakims biurem a nie z wakacjami

[%sig%]

Komentarz

Twoje odczucia być ważne, ale Polska to nie Ameryka i Ty mieć marne szanse wyegzekwowanie odszkodowania za wprowadzenie w błąd przy zawieraniu umowy.
      Ja powiedzieć więcej, Twoim zdaniem w tej sprawie sie nikt nie przejmować i Ty mieć marna szansa by coś zdziałać. W Polska być takie przysłowie (które nie być w Hinach) "widziały gały co brały".

Komentarz

Witam Panie Sławomirze,

zawiązując do Pana wypowiedzi, to do końca nie rozumiem tych zarzutów, ponieważ oferta, która jest prezentowana przez Nas na stronie pod linkiem:
        http://www2.wakacje.pl/o_info2.phtml?id_oferty=65206
        jest zgodna z prezentacją oferty przez biuro Oasis Tours, które jest w tym wypadku jedynym organizatorem tego hotelu. Zdjęcia i opis są wzięte bezpośrednio z katalogu w/w biura. Oto link:
        http://www.oasistour.pl/index.php?oid=46&step=1&type=2&obiekt=X12x405x0x0X &submit=WYSZUKAJ

Reasumując: opis, zdjęcia i destynacja jest zgodna z tym co podaje ogranizartor.

Jesteśmy poważną i sznującą się firmą i nie moglibyśmy pozwolić sobie na to, żeby próbować, w taki sposób jak Pan pisze, oszukiwać klientów. Jest to absolutnie nie do przyjęcia.
        Mam nadzieje, że powyżesz uzasadnienie rozwieje wszystkie wątpliwości.
        Uważam, że nie fair było napisanie tych kilku zdań, które mocno odbiegają od prawdy.

Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania, to chętnie na nie odpowiem i ze swojej strony, jak i Wakacji.pl dołoże wszelkich starań, żeby Pan, jako nasz klient był zadowolony i usatysfakcjonowany.

Pozdrawiam

Michał Laskowski - m.laskowski@wakacje.pl
        specjalista ds. turystyki http://www.wakacje.pl

Komentarz

I bardzo dobrze, ze ktos z waszego portalu przeglada te bzdury, ktore co niektorzy wypisuja. Tak jest z Polakami tylko narzekaja i zrzedza, wiecznie niezadowoleni, po co wogole gdzies jezdzice ludzie i jeszcze innych zniechecacie...

brak mi slow

pozdrawiam
          Macho

Komentarz

I bardzo dobrze. Dzięki internetowi świat stał się małą wioską. Pisząc każdego posta należy głęboko zastanowić się, i zawsze mieć świadomość odpowiedzialności za to co się pisze, bo może to zostać zweryfikowane. Jak widać w tym przypadku weryfikacja tego co napisał Sławomir była szybka i chyba Pan z portalu WAKACJE jest bardziej wiarygodny. Sądzę, że gdyby biura turystyczne umieszczały na forach swoje komentarze, mielibyśmy lepszy obraz tego co dzieje się na wyjazdach turystycznych. Wielu malkontentów i narzekaczy przestałoby pisać. Internet to potęga.

Komentarz

SlawekWawo, no i nie wstyd Ci!!!!!!!

Komentarz

Ten gostek to nawet nie wie z kim jechał!
                To dopiero trzeba umieć.
                Pozdrawiam

Komentarz

Ty "Hińczyk"

"HINY" i Twój nick piszemy przez "ch" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czyli Chiny , Chińczyk ****fabeto

Komentarz

Co za LIZUSY !

Komentarz

nie lizusy, tylko stwierdzamy fakt wypisywania bzdur przez niektorych gosci forum.
                      ja bylem w tunezji w tym roku w hotelu dalia bylo super a co niektorzy tez wypisywali bzdety typu ze hotel jest brudny i ze obsluga jest niesympatyczna, wszyscy ktorzy ten hotel odwiedzili szybko dementowali wiec nie lizusy...
                      Te forum jest nie poto zeby pisac nieprawde tylko po to zeby dowiedziec sie czegos o hotelah i o samej tunezji...

Komentarz

Tak posrednik ale nierzetelny.Posrednik umiescil inne zdjecia niz sa w ofercie biura podrozy.To jest po prostu Chamstwo. I wyglada na to ze wakacje jako posrednik celowo oszukuje swoich klientow. Do zainteresowanych moge przesłać zdjecia zrobione w pokoju (grzyb na scianie,rdza w lazience, spruchniała futryna itp.) Do Administratora forum: jestem w posiadaniu wydruku strony wwww z portalu wakacje.pl z innymi zdjeciami hotelu. Miminum rzetelności wymagałoby przyznać, że zdjęcia zostały zmienione, możliwe ze po złożonej reklamacji u rezydentki. Wydruki z "poprzednim" wyglądem hotelu na portalu jak i zdjęcia robione w hotelu z "dodatkowymi atrakcjami" w pokoju zostaną załączone do reklamacji. Administrator podmieniajac zdjęcia zapomnial podmienić jednak wygląd pokoju, gdyż są one urządzone zupełnie inaczej: brak mebli drewnianych, łóżko betonowe z materacami, itp Pokazane wnętrze pokoju jest z hotelu Thalassa Monastir, tak zaopiniowała rezedentka Oasis Tours w Tunezji.

Komentarz

Ty musieć pamiętać stara zasada wywiada, że jedna informacja to nie być żadna informacja. Jeśli Ty zobaczyć raz zdjęcia i nie sprawdzić je z inne źródło tylko w nie uwierzyć to Ty buć dupa nie oficer. Ja mieć nadzieja, ze Ty się nie obrazić bo ja nie pisać po to żeby Ty się obrazić tylko po to żeby Ty wyciągnąć wnioski. Ja mieć nadzieja, że za następny raz Ty sprawdzić (a możliwości być nieograniczone) co Tobie proponować i dopiero po sprawdzeniu Ty podjąć decyzja.
                          Ja móc zrozumieć Twój żal, ale lepiej jak Ty nie patrzyć do tyłu tylko do przoda i na następny raz dokładno sprawdzić oferta.

Komentarz

On jest właśnie Hińczyk, bo był wyprodukowany w Hinach, a ja jestem Cyborg i mogę ci dać wycisk na całym globie. mam wbudowane zasilacze.

Komentarz

Tak na marginesie to wszystkie hotele pokazują zdjęcia swoich najlepszych pokoi a te gorsze są dla przybyszów drugiej kategorii Słowianów!pozdrawiam

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X