Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Proszę o rady.Wyjazd z dwójką małych dzieci

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Proszę o rady.Wyjazd z dwójką małych dzieci

Witam Proszę wszystkich forunowiczów o info dot. Tunezji.Planuje wyjazd w połowie września z dwójką dzieci(2 lata 6 miesięcy i 1 rok 5 miesięcy).Chciałbym sie dowiedzieć czy to jest dobry termin, aby nie było upalnie ani chłodno.Kwestia wyżywienia , prosze was bardzo , może ktos mi poleci biuro, operatora, hotel rodziny ze stałą opieką rezydenta pewną, menu dla dzięci , plac zabaw. To będzie mój pierwszy wyjazd i chciałbym zebrać jak najwięcej informacji ze względu na małe dzieci.Wszystkim forumowiczom za info pięknie dziekuję.

czy dzieci beda w takim wieku ktory podales we wrzesniu czy sa teraz? to wazne.
    znam hotel bardzo dobry 4*( wiele animacji dla dzieci oraz specjalne baseny dla nich) i organizatora w ktorym dziecko ponizej 2 lat nic, zupelnie nic nie plac a drugie ma duza znizke.
    podaj prosze mi do siebie mail to opisze szczegóły

Komentarz

Witam
      Mój adres- g.gladysz@poczta.onet.pl

Pozdrowienia

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X