Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Oasis

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość rozpoczął wątek Oasis

Oasis

Czy możecie mi coś napisać na temat tego biura. Mam zarezerwowane wczasy w Medu Sea od 15.06-29.06. Chciałabym się dowiedzieć czy to wiarygodne biuro. Poza tym jak wygląda sprawa biletów, kiedy je otrzymam czy dopiero na lotnisku ?

• Anq26
    replied
    Biura mają wspólne chartery więc jak Oasis ma opóźnienie to inne Triady, Eximy itp też....

Zostaw komentarz:

• annaiwa70
    replied
    Witam
    Byłam w tej ogromnej grupie osób z 25 maja,która nie dotarła do hotelu Aqva Blu.Rezydentka Aleksandra Wojtach ,świetnie wyszkolona w zbywaniu klientów.Ja również jak większość osób ,których wypowiedzi tu czytam,dzień przed wylotem dowiadwałam się w Oasisie,czy wszystko jest w porządku.Również na lotnisku w Warszawie przy odbiorze voucherów,również na lotnisku w Sharm naszej pni rezydentki.Też wszystko było w porządku. Jak wszyscy znaleźliśmy się w autokarach i busach z zapakowanymi bagażami i zamkniętymi drzwiami,to nagle wtedy okazało sie ,że jedziemy do innego hotelu.
    Zadziwiające...
    Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług biura Oasis.Złodzieje i oszuści!!!Kwaterują w *****hotelach,lecz nie wyższych standardem.Hotele te sa na ,,zadupiu,,Sharmu.Ich ceny katalogowe są dużo niższe i nie mają w nich obłożenia,jeśli są w stanie w jednym terminie umieścić ok.500 osób.To jedna sieć Picalbatros.
    .Jesli wykupujecie oblegany hotel,to nie traficie do niego.Opinie zadowolonych,to najczęściej opinie pracowników,pisane po to żeby wyciszyć sprawę,lub osób ,które wykupiły tańsze i cieszące się miejszym obłożeniem hotele.Własnie dostałam odpowiedż na reklamację,która złożyłam.Biuro jest przekonane,że powinnam być zadowolona,że zmienili mi hotel aqva blu na royal albatros moderna i nie widzą potrzeby zadośćuczynienia.Szukam osób,które oasis oszukał.Z wpisów na tym i na innych portalach wynika,że oasis w dalszym ciągu prowadzi ten proceder.
    Kontakt annaiwa70@wp.pl
    Pozdrawiam .Anna Iwańska

Zostaw komentarz:

• apja
    replied
    a te opóźnienia to wina Oasisa czy raczej lini lotniczej?
    Gdy leciałam z Wawy do Monastiru, moja koleżanka w tym czasie z Wa-wy do Tunisu. My 10 minut przed czasem oni 6 godzin po czasie.
    My Scan Holiday oni Neckermann i lecieli lotem rejsowym, my czarterowym.

Zostaw komentarz:

• Janusz i Zosia
    replied
    mają zawsze problemy z lotami. w ubiegłym roku wylot z Krakowa opóźnienie 45 min, powrót z Monastiru opóźnienie 60 min, w tym roku w czerwcu wulot z Krakowa opóźnienie ok 120 min. powrót z Tunisu opóźnienie ok 60 min. pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Janusz i Zosia
    replied
    byłem z nimi dwa razy, raz w Sousse a drugi raz w Tunisie. Pierwszy raz ekstra (hotel, obsługa, wyżywienie, alkohole, duże pokoje) w drugim przypadku w czerwcu tego roku hotel Dar Naouar totalna porażka- polowanie na jedzenie, przez dwa dni brakowało mięsa na obiad i kolacje, drinki z podrabianą colą przypominające w smaku bimber, obsługa niezbyt miła. pokoje to klatki (3mx2,5m) odradzam ten hotel. Sousse (Thallasa) to raj w porównaniu z Dar Naouar

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Witam Cię Gosiu ponownie!!!....Dowiedzialaś sie zcegoś nowego o naszym HOTEL???:>... Z tgeo co ja wiem....to Oasis jak każde biuro zawsze ma jakies problemy, ale nie są one aż tak wielke i wazne jak w przypadku TRIADYYYYYYY!!!!!... ..Pozdrawiam...i do zobaczenia....juz enidługo ...2 miesiące....

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Ja LECĘ w czerwcu do Tunezji. Słyszałam że Oasis ma zawsze jakieś problemy z lotem, że są jakieś międzylądowania. wiecie coś o tym?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Inez68 ma racje. Wg mnie biuro jest OK. Bylem z nimi 4 razy - w tym roku zalicze z nimi Medi Sea (20.07.-3.08).

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Właśnie w piatek wylatuję na tygodniową wycieczkę z Oasis Tours. Jak wrócę to zdam ci relacje jak było.
    Pozdrawiam
    Ewa

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    a jeżeli chodzi o ich adres to na początku byli na krakowskim przedmieściu, a potem na górnośląskiej i to były jedyne ich biura w wawie

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    dlaczego jesteś taka uparta ja na 100% wiem ze nie mieli nigdy cypru, choćbyś wypisywała tu bóg wie co, jeżeli mam jakieś mieszane uczucia to nie dyskutuję, ale akurat w tej sprawie mnie nikt nie przekona, spójrz na pieczątkę na umowie, napewno kupowałaś to agencyjnie, a nie u touroperatora oasis tours - bo oni tego poprostu nie mają

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Znalazłam właśnie dokumenty - to był Oasis kupowałam w ich siedzibie w W-wie na osiedlu Za Żelazną Bramą. Konkretnie był to pobyt od 9 do 16 lutego 1999 roku. Rejs od 11 do 13 lutego 1999 r. Impreza z Oasisem.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Jestem pewna że pomyliłas biura, oasis na 100% nie miał i nie ma cypru

Zostaw komentarz:

• WeStLeY)
    replied
    2tyg temu wrocilam z tunezji z OASISEM i wsyztsko bylo ok

[%sig%]

Zostaw komentarz:

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X