Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Oasis

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Oasis

Czy możecie mi coś napisać na temat tego biura. Mam zarezerwowane wczasy w Medu Sea od 15.06-29.06. Chciałabym się dowiedzieć czy to wiarygodne biuro. Poza tym jak wygląda sprawa biletów, kiedy je otrzymam czy dopiero na lotnisku ?

Byłam z nimi kilka razy (Tunezja, Cypr z Egiptem i Izraelem, Teneryfa) i były to super wyjazdy. Bilety jak w większości biur otzrymujesz na lotnisku. Bądź spokojna i powoli szykuj się do wyjazdu.

Komentarz

Byłam z nimi w Tunezji nie było zadnych problemów. A co do biletów to tak jak poprzednik napisał powyżej, pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

Komentarz

wszystko jest ok co tu napisaliscie, ale z jedna różnicą - Oasis nigdy nie robił cypru z Izraelem ( nie ma tego w sojej ofercie i nie miał ), także nie wiem po co to ubarwianie, ja tez uważam że oasis jest OK ale nie dokładajmy mu cos czego nie ma

Komentarz

Sorry, byłam z Oasisem ba Cyprze (hotel Lenios) i wykupowałam u nich rejs Egipt i Izrael. Konkretnie był to luty 1999 roku.

Komentarz

WITAJ ANITO NO TO BEDZIEMY SIE RAZEM BAWIC TEZ LECE 15-06-2006 DO MEDI SEA- WPISZ SIE NA TEMAT MEDI SEA 15-06-2006 ZOBACZYSZ ZE JEST NAS WIECEJ "SZCZĘŚLIWCÓW"

Komentarz

2tyg temu wrocilam z tunezji z OASISEM i wsyztsko bylo ok

[%sig%]

Komentarz

Jestem pewna że pomyliłas biura, oasis na 100% nie miał i nie ma cypru

Komentarz

Znalazłam właśnie dokumenty - to był Oasis kupowałam w ich siedzibie w W-wie na osiedlu Za Żelazną Bramą. Konkretnie był to pobyt od 9 do 16 lutego 1999 roku. Rejs od 11 do 13 lutego 1999 r. Impreza z Oasisem.

Komentarz

dlaczego jesteś taka uparta ja na 100% wiem ze nie mieli nigdy cypru, choćbyś wypisywała tu bóg wie co, jeżeli mam jakieś mieszane uczucia to nie dyskutuję, ale akurat w tej sprawie mnie nikt nie przekona, spójrz na pieczątkę na umowie, napewno kupowałaś to agencyjnie, a nie u touroperatora oasis tours - bo oni tego poprostu nie mają

Komentarz

a jeżeli chodzi o ich adres to na początku byli na krakowskim przedmieściu, a potem na górnośląskiej i to były jedyne ich biura w wawie

Komentarz

Właśnie w piatek wylatuję na tygodniową wycieczkę z Oasis Tours. Jak wrócę to zdam ci relacje jak było.
                        Pozdrawiam
                        Ewa

Komentarz

Inez68 ma racje. Wg mnie biuro jest OK. Bylem z nimi 4 razy - w tym roku zalicze z nimi Medi Sea (20.07.-3.08).

Komentarz

Ja LECĘ w czerwcu do Tunezji. Słyszałam że Oasis ma zawsze jakieś problemy z lotem, że są jakieś międzylądowania. wiecie coś o tym?

Komentarz

Witam Cię Gosiu ponownie!!!....Dowiedzialaś sie zcegoś nowego o naszym HOTEL???:>... Z tgeo co ja wiem....to Oasis jak każde biuro zawsze ma jakies problemy, ale nie są one aż tak wielke i wazne jak w przypadku TRIADYYYYYYY!!!!!... ..Pozdrawiam...i do zobaczenia....juz enidługo ...2 miesiące....

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X