Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Boję sie lotu....

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

.. no właśnie Nefretete .. ;-))))

Komentarz

Marcin 6666 napisał(a):

> Na temat polityki nie będziemy schodzić, bo zaraz znów ktoś
      > będzie marudził, ale zapewniam, że Izraelczycy też non-stop
      > walczą. Wiec oni chyba tylko dla animuszu:>

Masz rację! To taka dygresja nie na temat

Komentarz

też sie zawsze strasznie boję lotu. Tydzień przed juz o niczym innym mysleć nie mogę...w tym roku wzięłam dwie Hydroxyzyny - środek uspokajający, do tego trochę otępiający i chce się po nim spać, także lot przeżyłam :-) Zasnęłam zaraz po wejściu do samolotu :P

Komentarz

Ja też mam chorobę lokomocyjną i lęk wysokości a cały pierwszy lot (11 godz.) czułem się świetnie, mimo że były turbulencje i nastawiony byłem na 100%, że zwymiotuję. Nic takiego się nie stało. Powodzenia

Komentarz

a ja uwielbiam latać zawsze o tym marzyłam, rok temu na wasnej skórze mogłam się pzrekonan, co to znaczy . także mam chorobę lokomocyjną, ale w trakcie lotu nie dała o sobie znać ani na chwilkę. Niezapomnianych ltów wszystkim bojącym się

Komentarz

A ja nie miałam nigdy choroby lokomocyjnej, wczesniej latałam parę razy , a w tym roku ledwie przezyłam 2,5 godz. lot. Aviomarin sie u mnie nie sprawdził, moze lokomotiv byłby lepszy.

Komentarz

Lokomotiv też niezły, ale nie usypia, człowiek się w nocy męczy

Komentarz

MOJA CÓRCIA LECIALA PIERWSZY RAZ MAJAC 4 LATKA . TEZ SIE BAŁA . ALE W CZASIE STARTU BYLA ZACHWYCONA KRZYKNEŁA NA CAŁY SAMOLOT "MAMO SUPER JAK NA KARUZELI!!!" WSZYSCY W SMIECH. BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ POZDRAWIAM

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X