Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

TUNEZJA_GDZIE KUPIĆ BILET???

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• TUNEZJA_GDZIE KUPIĆ BILET???

MAM PYATNKO: gdzie najlepiej kupic bilet lotniczy do Tunezji, a dokładnie do Tunisu lub Monastiru???? (sam bilet) roszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!

pytaj w biurach podrozy o sam przelot. zdarza sie, ze zostaja wolne miejsca w samolotach i wtedy mozna kupic tylko przelot czarterem. w sezonie dosc trudno, ale jesli masz blisko do granicy niemieckiej, to wieksze szanse z lotnisk niemieckich. w kazdym razie biegnij do biura podrozy.
    powodzenia

Komentarz

DZIęKI ZA INFO, JA CHCIAłABYM LECIEż DOPIERO WE WRZEśNIU WIęC TO JUż POZA SEZONEM. INTERESUJE MNIE tUNIS AIR, ALE NIE WIEM GDZIE MOZNA KUPIć BILETY, POMóżCIE....

Komentarz

cZY KTOś RIENTUJE SIę WOGóLE ILE KOSZTUJE SAM BILET (W DWIE STRONY) ZA POMOC Z GORY DZIęKUJE

Komentarz

pytałam na początku sierpnia. Zależy. Czasem podawali mi dziwne ceny 2000. Ale spoko za 1100 też znajdziesz. W tym jest ubezpieczenie na cały pobyt w Tunezji. Ale uwaga!! potrzebujesz wizę. Jesli lecisz sam, nie meldując sie w hotelu tylko u kogoś. Albo na zaproszenie kogoś z Tunezji. Tak czy owak wiza to jakieś 106 zł. Czeka się koło 2-3 tygodni.

Komentarz

Sam bilet możesz kupić np. w Ecco Holiday /Warszawa-Monastir-Warszawa/ za 599zł+339zł/opłaty lotniskowe/.
            www.bilety.eccoholiday.com
            Bilet możesz też kupć w Neckermann Polska,przelot z W-wy do Tunisu:
            www.neckermann.pl
            Ale musisz pamiętać,że jeżeli lecisz sam-musisz mieć wizę.

Komentarz

bardzo dziekuje za wiadomosc w takim razie musze szybko załatwiać wizę

Komentarz

To ubezpieczenie nie tylko w trakcie podróży, ale i na pobyt lepiej jest wykupic. Tak na wszelki wypadek. Lepiej dopłacić te 100zł do biletu. Myślę ze to ważne. Pamiętaj aby o to zapytać jak będziesz kupować bilet.

Komentarz

jeszcze raz dziekuje za wszytskie wskazówki, po raz pierwszy będe lecieć sama, troszeczke sie boję ale mam nadzieję, że wszytsko bedzie ok

Komentarz

Bilety wahaja sie od 800zl do 1200zl. W Scanie(i TUI) zdazaja sie promocje ostatnio kupowalismy za nie cale 900zl z Exim Tours w tym roku przelot kosztuje 1060zl.
                    Musisz sprawdzic z jakiego lotniska w jakie dni lata Tunisair.
                    Scan lata zdaje sie z Tunisair a Exim z Tunisair i Nouvelair.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X