Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jaka waluta

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

...a cóż Ty za czarne scenariusze snujesz ... Hińczyk jest wieczny ... ;-)))

Komentarz

Akurat, a co niby ma 250 lat? Ja wolę rozmawiać z Hińczykiem, on przynajmniej jest rzeczowy i fajne bajeczki opowiada o tunezyjskich pałacach i gwiazdkach, aż chce się spać!

Komentarz

... to prawda ... ja jestem wyjatkowo nie rzeczowy ... ;-)))) ... ten model tak ma .. ;-)))

Komentarz

No proszę, a ja miałam o tobie zupełnie inne zdanie ...
          No dobra skoro Hińczyk oddał się w stan hibernacji, tzn. medytacji, a jest to forum o Tunezji, to co mi polecasz do zwiedzenia? Tylko, że ja wymagająca jestem, niestety .... i byle tandetą, chociaż w tym kraju trudno o to, się nie zadowolę ....

Komentarz

... pozory mylą ... ;-))))
            ... a dlaczegóż mialbym Ci cokolwiek polecać w Tunezji ... ??? .... ;-)))))) .. ja wogóle Tunezji nikomu nie polecam .. byłem ... widziałem ... i nigdy pewnie juz tam nie wrócę .. ;-))))

Komentarz

Citek nie być desperatem, tylko luzakiem jakich mało. Jak na luzaka przystać mieć specyficzne poczucie humoru, którego nie wszyscy rozumieć i stąd czasami móc być problem.
              A co do mchy i słonia to ja się kilka wcieleń cofnąć i zawsze ja być ludziem i niech tak zostać.

Komentarz

... Hińczyku ...gdybyś był Hinką to bym Cię serdecznie uściskał ... a tak to Ci tylko powiem że strasznie sympatyczna z Ciebie bestia ... ;-)))

Komentarz

Ja myślałam, że po takiej długiej przerwie to tutaj propozycji będzie jak zatrzęsienie. A tu cisza ... co to za forum turystyczne?
                  W rzeczy samej City, to ciężki przypadek ... taki forumowy Sandwish man, ale z pewnością nie jest copy - cat! He he he
                  Hińczyku masz rację specyficzne poczucie humoru !!!!

Komentarz

... niewyobrazalnie mi miło moja droga Efzkropką że o mnie pamiętasz ... ;-)))))
                    .. masz absolutnie rację ... forum jest do d u p y ... całkiem do d u p y ...
                    .. a cisza wynika zapewne z powszechnego oniesmielenia w jakie forumowiczów-szaraczków wprawiasz ... w końcu nie na codzień ktos tak światowy tu zagląda ... ;-))))
                    ... perfekcyjny angielski którego tu znajomość tak dyskretnie prezentujesz , jest trzeba przyznać ewenementem ... rozległe koneksje vide korespondencja z całym światem o czym nas poinformowałas , ot tak od niechcenia ... wysublimowany dowcip ... że nie wspomnę o niecheci do tandety ... tunezyjskiej tandety ... ;-))))
                    .. no i wszyscy mordy w kubeł ... i CISZA ... ;-((((

Komentarz

Jeśli kogoś w zakłopotanie wprowadzam .... to przepraszam, ale, chciałam powiedzieć, że niektórzy tak już mają .... he he he. Myślę, że sformułowanie not copy-cat - jest jak najbardziej na miejscu, bowiem, dla tych co nie wiedzą, oznacza kogoś nie do podrobienia .. he he he.
                      Z tego co widzę, to część pracowników biur podr. tutaj zagląda, a oni powinni "pływać" w językach obcych, nie wspominając o ich koneksjach ... jak sądzę!
                      Czy wysublimowany dowcip? Zastanawiające? A czy tunezyjska tandeta? Kwestia gustu!
                      Ale skoro to problem ... no cóż, nie narzucam się!

Mam jednak pewne pytanie ... chodzi mi o pobyt osoby niepełnosprawnej w Tunezji. A raczej o warunki ... mam na myśli ... miejsce, hotel i okolica, gdzie taka osoba mogła by się zatrzymać. Osobiście nie spotkałam w Tunezji, żadnej takiej osoby, ani wśród turystów, ani miejscowych. Dokładnie chodzi mi o osobę na wuzku ... nie jest wymagająca ... to młody człowiek. Wymagania nie muszą być wysublimowane, przepraszam wyszukane he he he. Chodzi o dobrą lokalizację blisko morza i centrum, aby też coś zobaczyć i najważniejsze winda w hotelu, mało stopni do pokonania i przystosowana łazienka z toaletą. Reszta nie ma znaczenia. Jedynie nurtuje mnie jedno, czy to jest możliwe w tym kraju? Jak na razie nie znam ofert polskich biur dotyczących takich konsumentów, ale mogę się mylić!

Jeśli ktoś zna odpowiedź to będę niezmiernie wdzięczna!

Niestety mam pewne skrzywienie dotyczące słownictwa ekonomicznych, a ponieważ ciężko się tego rodzaju problemu pozbywa, stąd moje jakże wkurzające wpisy ... he he he niestety ... inaczej nie potrafię ...
                      w końcu już wcześniej mówiłam, że ja tutaj nie pasuję ... !

Komentarz

Ja nigdy nie zwracać uwagi na obecność podjazdów, ale pierwsza myśl byc taka, że tu trzeba bezwzględnie celować w Yasmine. Najstasze hotele mieć 15 lat a większość średnio nie więcej niż 10. To być czasy w projektowaniu i budowie, w których coraz więcej myśleć o usuwaniu barier.
                        Po chwili zastanowienia ja stwierdzić, ze wszystkie mieć niestety po kilka schodków juz przy wejściu. Z pierwszej linii przy morzu na pewno mało schodów być w Solarii, Shipirze, Safie, natomiast podjazdy na pewno mieć Averroes, a ten mieć przewaga nad wcześniej wymienionymi, że plaża bezpośrednio przy hotelu a nie przez promenada. Ja zapamiętać Averrosa bo zapadnąć mi w pamięć pewna Arabka co z wózkiem dziecinnym wjeżdżać po podjeździe, a to byc rzadki widok.
                        W środku raczej też wszędzie byc płasko. no i windy też wszędzie być. Natomiast pomimo zaglądania we wszystkie dziury ja nie kojarzyć by gdziekolwiek widzieć toalety odpowiednio przygotowane. Z tym móc być kłopot.

Komentarz

Dziękuję za podpowiedź. Ze względu na słabą ofertę polskich biur, spróbuję w zagranicznych coś znaleść, może tam mi się uda! Ale z tego co piszesz to nic z tego nie będzie ... trudno!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                          Trwa
                          X