Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Istanbul

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Istanbul

Czy ktoś orientuje się jaka jest zwykle pogoda w Istambule w październiku i w listopadzie? W kwestii zakupów - lepiej wziąć euro, dolary amer. czy kupić tutaj liry tureckie? Co można przywieźć, tzn. kupić dla siebie? Dziękuję z góry za ewentualną odpowiedź.

Pogoda jest podobna do tej ktorą mamy w Polsce.Wlaśnie wrocialm z Istanbulu,tam też chodziłam w sweterku,ale były i słoneczne dni.Pieniążki-to najlepiej zabrać euro i wymienić w kantorze na miejscu.

Komentarz

Sweterek, pieniążki... brr... Może jeszcze zaczniesz pisać Stambulik, Turcjunia, pogodunia, cieplusiunio.

Komentarz

A.P. - dziękuję bardzo za odpowiedź.

Komentarz

ja lece na poczatku listopada i nie moge sie doczekac, mam nadzieję ze nie bedzie tak zimno jak u nas?

Komentarz

Ja też lecę na początku listopada i też mam nadzieję na trochę ładniejszą pogodę niż w PL ;-))

Komentarz

Cześć, ja już za tydzień lece do Istambułu :-) i też jestem ciekawa co można fajnego tam kupić ??? z tego co wiem to firmowe ciuszki są tam tanie :-)) dzisiaj moi znajomi z Istambułu piszą mi że jest tam słońce i temp. 20 stopni więc zdecydowanie cieplej niż u nas :-( pozdrawiam i czekam na info ....

Komentarz

Ja lece tylko na tydzien, ale nastawiam sie glownie na zakupy - mam nadzieje troche poszalec - ciekawe jaka bedzie pogoda za tydzien, nie wiem czy brac zimowe ciuszki

Komentarz

czesc, tak tez mam problem z ty... od 2 tygodni przeglądam pogode w Istambule i zmienia sie z dnia na dzień.. az ciezko za nia nadarzyc jednego dnia 13 stopni i pada deszcz innego jak naprzykład wczoraj 20 stopni dzis jest 23 stopnie i slonecznie jak wczoraj....
                  A co planujesz tam ciekawego kupic??? podrzuc mi jakis pomysł?? a lecisz moze 29.10 ???
                  pozdrawiam
                  Karolina
                  p.s. podaj twojego meila to sobie popiszemy poza forum ...:-))

Komentarz

Ja lecę 5 listopada na tydzień i chyba wiem, co kupię, a Wy? Może pogadamy przez e-mail? Pozdrawiam i ide sprawdzić pogode w Stambule...

Komentarz

ok bardzo chetnie mój adres : karola4w@go2.pl
                      napisz co ciekawego kupujesz ??????
                      papatki~Aigaia napisał(a):

> Ja lecę 5 listopada na tydzień i chyba wiem, co kupię, a Wy?
                      > Może pogadamy przez e-mail? Pozdrawiam i ide sprawdzić pogode w
                      > Stambule...

Komentarz

ja lece 5 listopada, najbardziej zalezy mi na skorze, tzn kurtki kozuszki itp, slyszalam ze ma byc cieplo, nie chce za bardzo brac duzo ciuszkow bo mam nadzieje wiecej przywiesc ze soba

Komentarz

Ja też! Przyślij adres e-mail, to pogadamy, już rozmawiałam z Karolą! Pozdrawiam.~bettiy napisał(a):

> ja lece 5 listopada, najbardziej zalezy mi na skorze, tzn
                          > kurtki kozuszki itp, slyszalam ze ma byc cieplo, nie chce za
                          > bardzo brac duzo ciuszkow bo mam nadzieje wiecej przywiesc ze
                          > soba

Ja też! Podaj adres e-mail, to pogadamy, już rozmawiałam z Karolą! Pozdrawiam.

Komentarz

Hej, tak pogoda zapowiada się super, dziś było 23 stopnie a u nas zimno i deszcz, wiatr :-(( a ja zapobiegawczo kupiłam większą walizkę by pomieścić rzeczy hihihi... :-)))

całuski

Komentarz

Karola4 napisał(a):

> Hej, tak pogoda zapowiada się super, dziś było 23 stopnie a u
                              > nas zimno i deszcz, wiatr :-(( a ja zapobiegawczo kupiłam
                              > większą walizkę by pomieścić rzeczy hihihi... :-)))
                              >
                              > całuski

Tak, tylko,że moja znajoma z Istambułu napisała mi,żeby wziąć parasolkę i sweter!!! A tak w ogóle, to i tak tam będzie lepsza pogoda niż u nas...

Komentarz

Trwa
                              X