Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wyjazd do Stambułu- początek 05.2006

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wyjazd do Stambułu- początek 05.2006

Małe pytanko....czy wybiera się ktoś do Stambułu na początku maja (między 4 a 7 majem 2006r.) Mam zamiar się wybrać i moze ktos tez sie w tym czasie bedzie wybieral- zawsze raźniej lecieć razem Pozdrawiam goraco Beata

czesc wybieram się narazie poszukuje w miare taniego połączenia jakbyś coś wiedziała prosze skontaktuj się ze mna by

Komentarz

www.zarezerwuj.pl - to tanie loty z Berlina do Istanbulu. I nie tylko do Istanbulu. [%sig%]

Komentarz

Ja niestety nie załapie sie na tanie polaczenie chyba ze last minute jeszcze nie wiem jak u mnie bedzie z wolnymi dniami w pracy, ale poczatek maja to na bank musi byc. I bilety bede kupowac na ostatnia chwile - moze kwiecien- nie wiem. i raczej bede leciec z Polski, bo znajac mnie to sie zgubie w czasie przesiadek A Ty juliap wiesz dokladnie kiedy chcesz jechac do Stambułu?? Pozdrawiam beata

Komentarz

chciałam jechać 28 marca lub kwietnia ale coraz bardziej jestem zaniepokojona wieściami o dziewczynach które wyjechały do Turcji i zaczynam się bać bo jade sama. Ja zapewne polece z przesiadka we Włoszech Buzaczki

Komentarz

Nie rozumiem dlaczego jesteś zaniepokojona wieściami o dziewczynach Powiedz troche wiecej Ciekawi mnie to bardzo

Komentarz

czytałam na forum kilka wypowiedzi na temat stosunków Turków do swoich kobiet (z inego kraju) a ja właśnie chciałam jechać do mojego przyjaciela. Poinformowałam go o moich niepokojach a on oczywyiście zanegował to , twierdząc ze nie można tego rozciągać na wszystkich mieszkanców Turcji. A ja nie wiem co zrobić z jednej strony ufam mu a z drugiej nie chce być kolejna zbajerowaną przez Turka kobitką. Codziennie słysze od niego tyle pięknych snów ,ale podbno oni wszyscy na początku pięknie mówi. Wiem że najlepiej by było żeby on przyjechał, ale studiuje i nie był jeszcze w wojsku więc marne są szanse dostania wizy.A ja bardzo chciałabym zobaczyć ten piękny kraj, bo było by to fajnym przygotowaniem do mojej pracy magisterskiej,która jest właśnie o Turcji. Więc jak widzisz mam duży orzech do zgryzienia, a pozatym boje się latać Buzaczki i pozdrowienia

Komentarz

Julia jedź i nie patrz na wypowiedzi innych. Istanbul to piękne miasto. Twój kolega na pewno nie zrobi nic czego Ty sama byś nie chciała. Zobaczysz, że będziesz pod wrażeniem tego pięnego miasta. Odwagi! )) [%sig%]

Komentarz

Mnie tez ciekawi, czy stało się cos ostatnimi czasy?? czy tak wogole??
                  Tez bede jechac sama, ale tam spotykam sie ze znajomymi, wiec powinno byc dobrze, chociaz bardziej martwi mnie teraz cala ta sytuacja polityczna, ale pozyjemy zobaczymy.
                  Zycze tobie bezpiecznej podrozy i mnostwa cudownych chwil w Turcji
                  Opowiedz potem koniecznie jak było

Komentarz

uuppss sorii tak dlugo wysylalam ze juz sie odpowiedz i pocieszenie pojawilo. Bardzo dobrze Kate1, zgadzam si z Toba calkowicie. ach juz nie moge sie doczekac mojego wyjazdu, stane na rzesach a pojade,by zobaczyc to cudowne miasto o ktorym tyle slyszalam. tak przy okazji to tez boje sie latac :/ Buziaki

Komentarz

Ok skora tak mówicie to jade!!!! Jakby ktoś chciał jechać pod koniec marca to bardzo prosiłabym o kontakt
                      Dziekuje wam za informacje cały dziśiejszy ranek spędziłam przeglądając forum i juz powarznie zaczełam zastanawiać się nad rezygnacją ale dzienki wam jade
                      Jak wróce to napisze wszystko(mam nadzieje zę wróce)

Duże Bużiaczki dla Wszystkich

Komentarz

Dziewczyny czemu boicie się latać?!!! To jest najfajniejszy początek i koniec urlopu. Nie ma się czego bać . Musicie byc pozytywnie nastawione. W koncu jedziecie zobaczyc sie z kimś bliskim, zobaczyć nowe miejsce. Można miec tyle myśli w czasie lotu że nie ma miejsca na strach. A z powrotem po prostu przeżywać to co było i myśleć o następnej wizycie )))
                        Nie zapomnijcie spróbowac kebabu, ayranu i chałwy od Koski )

[%sig%]

Komentarz

Ja nie tyle boje sie lotu co przesiadki bo nigdy nie latałam i jest to dla mnie dośc skompilkowane:-)
                          A tych pysznośxi raczej nie skosztuje bo jestem wegetarianką ale dzienki za rade
                          Katia sadząc po Twojej wypowiedzi to byłaś już w Turcji, więc mam małe pytańko...
                          Jeśli chodzi o kupienie wizy na lotnisku o jest z tym jakiś problem zważywszy ze jade na 2 tyg,powinam zabrać jakieś papiery potwierdzające ze studiuje a może potrzebne będzie zaproszenie jak byś mogła to powiedz mi coś na ten temat/
                          Wiem ze wątek viz był jusz poruszony ale nie dokońca mnie zaspokojił

Buzi Buzi

Komentarz

miejmy nadzieję, że ta afera z karykaturami Mahometa sie jakos rozejdzie po kosciach, a z ptasia grypa tez sie uspokoi. Co do poczatkow maja - po dlugim weekendzie czarter do Antalyi bedzie tani jak barszcz. No niestety potem autokarem troche by trzeba bylo sie tam tluc. Ale skoro rok temu na 4.5. byly ofert tygodnia na Riwierze za 800-900 zl za tydz. w hotelu ***HB, to tym bardziej przelot sie da tanio zalatwic. Miejsca beda bo to po dlugim weekendzie wiec raczej 26.04. w srode bedzie leciec wiecej. Na Riwiere loty sa w srode, wiec mozna by sie zainteresowac czarterem na 3.5. Na pewno duzo taniej niz do Stambulu. I do Stambulu pewnie tylko z Wawy, a do Antalyi nawet przed sezonem za to z Poznania lub Katowic czy moze jeszcze skads mozna.

Komentarz

Wczoraj rozmawiałam z moim przyjacielem i z tego co mi wiadomo to ptasią grype zwalczaja z sukcesem i juz nie ma nowych przypadków zarażenia a jeśli chodzi o karykaturki to przyznaje Muzułmanom racje trzeba mieć jakiś szacunek. Nie można prowadzić wojny z terroryzmem posługując sie dogmatami wiary...-to jest nieludzkie.
                              Ale miejmy nadzieje że sytuacja ucichnie a gazety zmądrzeją

Buzi buzi

Komentarz

Trwa
                              X