Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Turcja z "Wezyrem"? jak sądzicie czy warto z tym biurem?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja z "Wezyrem"? jak sądzicie czy warto z tym biurem?

witam jak sądzicie czy warto lecieć do Turcji korzystając z ofert tego właśnie biura? proszę o wszeslkie opinie. z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam aga

Z Wezyrem byłam w pazdzierniku. W sumie moj kontakt ograniczył sie do transferu i jednego spotkania z rezydentka w hotelu. No i pojawiła sie jedna wpadka. Wywieszono inf. o wyjezdzie na tablicy ogłoszen na 3 dni przed wyjazdem, a jeden dzien przed wyjazdem w recepcji. Godziny były rozne. Ta z tablicy to 7 rano, a ta z recepcji to 2 w nocy. Myslalam, ze ostatnia informacja jest aktualizacja poprzedniej. I takim oto sposobem czekałam cała noc na transfer na lotnisko... Jedynym plusem jest fakt, że w koncu zobaczyłam wschod slonca )
    Poza tym bylo ok

Komentarz

Z wezyrem byłem w maju 2007 w belek (OTYUM ZAYPED) Było wszystko ok. pozdrawiam

Komentarz

dzięki śliczne za odpowiedź. wiem, że generalnie Wezyr specjalizuje się właśnie w organizacji wyjazdów do Turcji ale opinie o tym biurze są niekiedy bardzo różne. prawda jest taka, że każde - nawet najlepsze biuro- ma swoje wpadki.

pozdrowionka

Komentarz

GTI tez sie specjalizuje w Turcji

Komentarz

DZİEN DOBRY!
            POLECAM WYCİECZKİ FAKULTATYWNE W BİURZE KLS VOYAGES W GUMBET ( DZİELNİCY BODRUM ) GDZİE PANİ DOROTA MOWİACA PO POLSKU CHETNİE POMOZE.WSZYSTKİE WYCİECZKİ SA UBEZPİECZONE TAK SAMO JAK U OPERATOROW .POZDRAWİAM

Komentarz

jak w temacie.ma ktoś nowe opinie o tym biurze?

Komentarz

Mahmutlar ? obok Alanyi
                w ofercie piszą ze to 9 km a tak naprawdę to ponad 25 km
                byliśmy z mężem na wakacjach w Turcji ---Alanyi w HOTELU ?HAPPY ELEGANT? ----
                OSTZEZENIE ---------- ODRADZAM tragedia pod wieloma względami, przestrzegam !!!!strzeżcie się !!!

transport ---- biuro aby zaoszczędzić doładowało do autobusu ponad 9 miejsc (hoteli) w których po kolei rozwoziliśmy turystów, co spowodowało ze zamiast 2,5h godz dojechaliśmy po 4 h do swojego hotelu ? ok 4v rano a 8 było spotkanie z rezydentem który na siłę nalegał na fakultatywne wycieczki ---- ale to nic

to co było NIEDOPUSZCZALNE TO:
                obsługa
                1.fatalnie to delikatnie powiedziane
                2. na początku dopóki w hotelu byli jeszcze nauczyciele to jeszcze jako tako to wyglądało, na jadalni ? bo tego kuchnia nie można było nazwać ? były nawet ceratowe obrusy
                3.kelnerzy normalnie się zachowywali ale po ich wyjeździe jak zostali sami Polscy w hotelu to Turcy pokazali swoja klasę
                4.wyrywali talerze, filiżanki z kawa mimo iż jeszcze ktoś jeszcze jadł
                5.z pretensjami odnosili się jeśli ktoś zostawił coś na talerzu - wrzeszczeli: ?no jedz, jedz!!!?
                6.wykrzykiwali nawet w obecności Rezydenta do niektórych gości hotelu: ? alkoholik?
                7.po kilkugodzinnym uporządkowaniu ogrodu ? podcinali drzewa, krzewy ? w ubraniu w butach wskoczyli do basenu który był na zewnątrz
                8.wszędobylskie koty, które chodziły po stołach ? a obsłudze to wogóle nie przeszkadzało

standard hotelu --- ponizej wszelkich norm
                1.basen podhotelem teoretycznie dostępny ale ciągle poza zasięgiem bez możliwości korzystania z niego
                2.basen był zamknięty, ale po interwencji 2 x u Rezydenta otworzyli ale co z tego--- strach ns obleciał --- woda nie była wogole fltrowana, na jej powierzchni pływały ?kolonie? białej zawiesiny,
                3.woda w basenie była aż zienolna, dziwnie mętna
                4.w odpływach ? w tych ?dołkach bo kratech ocgronnych nie było? -- można bylo znaleźć pety papierosów, włosy, jakąś szarą dziwną masę ? to chyba zbity tłuszcz i brud
                5.płytki wyznaczające miejsce na prysznic popękane w wzorki uformowane z brudu
                6.basen otwarty --- teoretycznie byly tam zjeżdżalnie ale !! nie puszczali w nich wody,
                7.zjeżdżalnie uruchomili tylko 2 razy na dosłownie jakieś 20- 30 minut --- i szczerze to żauje że się zalapalam na ta ?atrakcje? -- bo po 2 zjazdach poczułam straszny ból na nogach zwłaszcza na łydkach --- a po chwili okazało się ze mam potworne siniaki
                8.sauna --- oczywiście zamknięta przez większość czasu ale podobnie jak w sprawie powyższego basenu otworzyli ja ? była czynna tylko przez 1 h ? i tak dziwnym trafem w tej samej godzinie co był obiad !!!
                9.dodatkowe atrakcje, animacje, muzyka --- zupełnie tego nie było
                10.dyskoteki --- nie było bo zabrakło im alkoholu po wyjeździe Rosjan z hotelu
                11.stół to pin ponga ? można byłoby się domyślać ze to do pin ponga --- stół z płyty wiórowej był tak powyginany pofalowany że gra na nim to prawdziwe mistrzostwa
                12.tablica do rzutek to cudo wyjątkowego rozmiaru --- długo zastanawialiśmy się do czego służy fragment płyty wiórowej oparty na dwóch kijach
                13.przejście podziemne z hotelu na plażę nie było w ogóle sprzątane ? stojąca tam wilka woda nie miała ani miłego zapachu ani wyglądu
                14.zejście na plaże po połamanych ?schodach? -- dwie połamane deski ? skaleczenie stopy, czy zdobycie drzazgi bo była bułka z masłem
                15.bar przy plaży --- to zwykła buda z blatem, alkoholu tam nie można było nabyć, tylko kawę z automatu albo te zimne soki z lodem
                16.molo --- wchodzili na niego tylko ?tubylcy? --- bo turyści ci nie opanowali takiej formy chodzenia po samych metalowych konstrukcjach --- 2 metalowe, zardzewiałe szyny bez barierek, deski gdzieś zagneły
                17.kradzież --- ale jak to Oni uznali porządki --- sąsiadom --- starsza para Polaków, a dokładnie Pani, była w pokoju przebrała się i wspólnie z mężem zeszli na dól pod basen, ale Ona po chwili wróciła się bo zapomniała chusty, zdziwiła się na zobaczyła ? panią sprzątającą W !!!! ( z rękoma w) JEJ TOREBCE !!! zawołała obsługę ale Ci stwierdzili że Ona sprzątał i podniosła i powiedzieli że jeśli oficjalnie to zostanie zgłoszone to Ona straci pracę --- to szantaż bo szkoda kobiety, aleeee......

Po zbiorowej awanturze z rezydentem biura W*Z*R ? bo wcześniejsze uprzejme prośby pojedynczych osób nie dawały rezultatów ? dopiero jak wszyscy się zebrali to przenieśli nas do innego hotelu
                i tu tez postąpili nie tak jak powinni --- dwie osoby były tego dnia na wycieczce, nas przewieźli jednym busem a im zostawili informacje w recepcji gdzie jesteśmy i kazali na własną rękę i KOSZT przejechać do tego drugiego hotelu --- kierowca taksówki woził ich taka okrężną drogą że ona pomimo iż nie znały aż tak okolicy to się pokapowały i chciał za kurs horrendalne wynagrodzenie

Sami oceńcie postępowanie biura ? i warunki hotelu

Komentarz

Byłam z tym biurem 2 lata temu Wakacje by były pewnie udane,gdyby nie to beznadziejne biuro i jeszcze gorsze rezydentki (Marmaris). Skończyło sie zbiorowym pozwem i zwrotem kaski.Znajomi jeżdżą i są zadowoleni ,wiec my pewnie mieliśmy pecha.Tak czy owak ja już z tym biurem nie polecę.

Komentarz

Byłem z nimi 2 razy w Turcji (Alania i Kemer) i było bez zarzutów. To zależy czego oczekujesz od biura. Moje wymagania to mieć co jeść i pić i gdzie spać, dolecieć i wrócić. I z tego biuro się wywiązało bez zarzutów, wszystko za co zapłaciłem dostałem, loty punktualne, transfer do hotelu szybki i sprawny i rezydent do dyspozycji na telefon 24h na dobę. I mimo, że ja nie korzystałem z jego usług to było małżeństwo z dzieckiem, które zachorowało i rezydent o 2 w nocy przywoził do hotelu jakieś miejscowe specyfiki na zemstę, które okazały się skuteczne. I choćby za to duzy plus dla biura. Jak będe jechał następnym razem do Turcji to Wezyr wezmę poważnie pod uwagę.

Komentarz

ja tam mam nadzieję, że warto bo lecę z nimi w czerwcu

Komentarz

Ja byłam z Wezyrem w Oludeniz,wszystko było super,bez zastrzeżeń,udanego wypoczynku,pozdrawiam

Komentarz

Ja byłam z nimi w marcu 2011 w Egipcie.
                          Zapomnieli nas zabrać z lotniska...przypominam,ze w tym okresie jeszcze mało bezpiecznie tam było - czas zamieszek.
                          Nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam .. w związku z czym została złożona reklamacja pisemna po powrocie do kraju i tez kombinują jak tylko się da.

Komentarz

Warto z wezyr holidays jesli zalezy wam na m?lej profesjonalnej obsludze !!! mega pozytyw dop?ero co wrocilam z min? wakacji tygodn?owych z marmar?s.? W?ELK?E pozytywne zaskoczen?e tym bardz?ej ze op?n?e sa rozne , a co do hotelu to sama w?edzialam co kupuje hotel za grosze w?ec marmurow s?e nie spodziewalam, n?e jestem osoba mow?aca plynn?e po angielsku ale rezyneci staneli na wysokosci zadan?a ? pojaw?al? s?e w hotelu nawet w tygodn??u rozw?azujac wszewlk?e s****e kwest?e , zatem chce podziekowac za opieke wezyr holidays i zapewniam ze caly nasz turnus byl bardzo zadowolony z tego biura , polecam !

Komentarz

Odradzam to biuro. Zresztą już gdzieś na tym forum było o skandalicznej opiece rezydentów;-(

Komentarz

Trwa
                              X