Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Turcja Itaka

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja Itaka

kto już się orientował w propozycjach biura Itaka?

Ja byłam z Itaką koło SIDE -Titreyengol w hotelu Venus , hotel 4 gwiazdkowy -czysty , jedzenie dobre i urozmaicone , napoje pod dostatkiem w ciągu dnia przy basenie. Plaża ok 500 m od hotelu i płatne leżaki, mało ciekawa byliśmy tylko 2 razy na 14 dni. Brzegiem morza można dojść do Side , ok.1,5 godz.
    Obsługa w hotelu miła , animacje mało ciekawe, za to przy basenie można poćwiczyć i potańczyć.
    Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wakacji.
    W Turcji byliśmy też z BP WEZYR -Icmele koło Marmaris w hotelu Mirage World. Było też miło i sympatycznie.
    Można było spacerować brzegiem morza do Marmaris - ładna promenada. Plaża niestety też ok.500 m od
    hotelu i płatna.
    Jesteśmy w wieku 50 i więcej i jezdzimy na przełomie września i pazdziernika -temperatura powietrza 30 stopni ,wody 20 do 25 w basenie.
    Byliśmy też z Itaką na Krecie w hotelu Gouves Park Resort k/Hersonissou, hotel mało ciekawy, w budowie,
    posiłki mało urozmaicone , podawane w nieciekawej jadalni/stołówka/, mało miejsca. Hotel otwarty na ulicę. Byliśmy w maju , zimno brak możliwości kąpieli w basenie , morze 1 km nawet plażować nie było można.
    Dana

Komentarz

Ja też w zeszłym roku byłam z Itaka w Turcji w Side hotel Club Bella Sun co do biura zero zastrzeżeń ale hotel taki sobie

Komentarz

My lecimy z Itaką z Wrocławia do Ortakentu w czerwcu hotel Kriss. Opinie w internecie na 4 z plusem. Pozdrawiam.

Komentarz

My lecimy z Itaką z Wrocławia do Ortakentu w czerwcu hotel Kriss. Opinie w internecie na 4 z plusem. Pozdrawiam.

Komentarz

Polecam hotel Kosdere,Incekum,byliśmy tam w tym roku,rewelacja.

Komentarz

Wybieramy się do Aska Buse Resort w lipcu z Katowic (dwie rodziny z dziećmi w wieku 6-8 lat).

Komentarz

radbar Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > My lecimy z Itaką z Wrocławia do Ortakentu w
                > czerwcu hotel Kriss. Opinie w internecie na 4 z
                > plusem. Pozdrawiam.

My również w czerwcu lecimy do Dalamonu -hotel Club Nergis Beach 4+ z Triadą.
                Pozdrawiam

Komentarz

Byłem z Itaką w Turcji w Incekum oraz w Sharme w egipcie, zawsze dobrze i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

Komentarz

pinka Napisał(a):
                    -------------------------------------------------------
                    > kto już się orientował w propozycjach biura
                    > Itaka?

drogo i żadnej rewelacji

zresztą w tym roku turcja ze wszystkich bour jest droga i dlatego wybrałam egipt - za te sane pieniądze mam więcej i lepiej

ja byłam z nimi w hotelu sun club side w side za 1660 na 2 tyg. all

popatrz teraz na ceny

na lastach mieli w 2009 tanio np. hotel prenses w side za 2000 na 2 tyg. all wylot pod koniec maja

Komentarz

Kto leci do Hotelu Joy Pegasus Planet Incekum z Itaką w lipcu (28.07.2010)?
                      Ja wybieram się z rodzinką (żona + syn 8 lat) na 2 tygodnie ze Szczecina.
                      Pozdrawiam

Komentarz

byłam z Itaką w Turcji 2 razy (Oludeniz 2006, Bodrum 2009) - nie mam zastrzeżen ani do biura ani do wyr\branych (przez siebie) hoteli; w tym roku Turcja jest duuuuużo droższa (w 2009 płaciłam nawet taniej, niż w zeszłych latach ) - wybrałąm inne biuro i inny kierunek. Ale polecam Turcję !

Komentarz

To raczej dobre biuro podróży, nie kręcą jak Ci mniejsi

Komentarz

Witam! My lecimy z Itaką z Poznania ,koniec lipca do Kusadasi hotel Atlantioue Holiday.Pozdrowienia

Komentarz

Przeglądałam ofertę Itaki do Turcji i wygląda przyzwoicie. Spora część z tych wczasów objęta jest promocjami typu hity tygodnia, oprócz tego last minute wychodzi bardzo tanio. Bo na przykład urlop w Kemer można rezerwować za 949 złotych.

Komentarz

Trwa
                              X