Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tusan Beach Resort

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tusan Beach Resort

Czy ktoś z Was był może w tym hotelu i może coś o nim powiedzieć? Jakie jedzenie ,pokoje,plaża? Z góry dziękuję za opinie

odświeżam

Komentarz

wybiera się ktoś do tego hotelu w tym roku??

Komentarz

Ja się wybieram z mężem i przyjaciółmi od 9 sierpnia i też śledzę opinie na temat hotelu, ale niestety jest ich bardzo mało, Miała ten hotel Itaka a teraz są tylko oferty z TUI, może jedziesz wcześniej od nas to mam prośbę jak wrócisz to napisz

Komentarz

My wybieramy się do Tusan Beach Resort od 2 sierpnia na 2 tygodnie, lecimy z Tui z Katowic

Komentarz

To się spotkamy , bo my lecimy z Katowic 9 sierpnia też na dwa tygodnie. a może coś ciekawego o tym hotelu mówili Ci w biurze w którym załatwiałaś formalności, bo mi niestety nie sama go wybrałam a piszą o nim różne opinie. Myślę, że dopiero ocenię jak będę na miejscu.

Komentarz

My również sami wybieraliśmy hotel. Sądząc po opiniach na polskich i zagranicznych stronach hotel wydaje się być ok Ale wszystko okaże się na miejscu

Komentarz

Byliśmy równo rok temu.
                Całkiem przyjemny hotel tylko trochę na zadupiu do Kusadasi trzeba jechać dolmuszem.
                Warto także wynająć autko b.blisko do Efezu i domu Maryji.
                Hotel jest dość dobrze opisany na holidaychecku więc się nie będę powtarzał.
                Miłych wakacji!

Komentarz

Jednak ktoś był w tym hotelu, różnie jest opisywany, to chyba zależy do naszych wymagań i tak już nic nie zmienię........

Komentarz

był ktoś ostatnio w tusanie i może napisać jakieś nowe opinie o nim?

Komentarz

Podobno hotel niezły, pokoje w budynku B trochę gorsze, na plaży trzeba rezerwować leżaki o 6 rano!!!!!!!, i są złe opinie o rezydentkach, które nie są pomocne.Już wyczytałam na dwóch forach, że nie chcą załatwiać kolacji w restauracji a"la carte którą mamy w ofercie wczasów z biura TUI tak sobie myślę, może trzeba zabrać ze sobą potwierdzenie z biura że taka kolacja jest w ofercie.

Komentarz

Jeżeli ktoś się wybiera do tego hotelu to będzie bardzo zadowolony pod każdym względem.Jedzenie wspaniałe , drinki jakie kto zapragnie , obsługa hotelowa zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla wszystkich.A w restauracji kelner Kuzaj przemiły człowiek, który uczył nas języka tureckiego.A do tego wszystkiego cudowne widoki, i piękne czyściutkie morze, które potrafi być zimne. Dodam jeszcze że od dawna nie ma już miejsc w hotelu na ten sezon. Rezydentka jest bardzą miłą osobą, chociaż wiele rzeczy musi się jeszcze dowiedzieć, ale opiekowała się nami do odprawy bagażowej na lotnisku.

Komentarz

Trwa
                        X