Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Yelken Spa & Wellness

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Yelken Spa & Wellness

Bardzo proszę o informację i opinię , kto był w tym hotelu w ostatnim czasie ,wybieramy się na początku m-c wrzesnia

Bylam tam w roku otwarcia-piekny hotel,pycha jedzenie a okolica srednia raczej nia miejscu nie ma co robić wieczorami...oprocz drinka i takiej sobie wieczornej animacji samemu trzeba sobie zanlesc zajęcie
    Bylam z przyjaciółką i mamą na babskim wypadzie i bardzo milo wspominamy ten urlop

Komentarz

Dzisiaj wróciłam z tego hotelu postaram sie odpowiedzieć na wszystkie pytania więc pytajcie

Komentarz

Pisz wszystko - od a do zet

Komentarz

Zadawajcie pytanka tak bedzie lepiej bo pogubie sie

Komentarz

Z jakim biurem jechalaś? Ja z Itaką i już widzę że robi wspaniały podwójny strzał w plecy. Wczasy są od 10.08, z tym, że wylot jest planowany na 10.08 godzina ... 23.40. Więc już jesteśmy do tyłu o jeden dzień.
            Pisz - jedzonko, pokoje, hałas, morze, plaża

Komentarz

reszka222 Napisał(a):
              -------------------------------------------------------
              > Z jakim biurem jechalaś? Ja z Itaką i już
              > widzę że robi wspaniały podwójny strzał w
              > plecy. Wczasy są od 10.08, z tym, że wylot jest
              > planowany na 10.08 godzina ... 23.40. Więc już
              > jesteśmy do tyłu o jeden dzień.
              > Pisz - jedzonko, pokoje, hałas, morze, plaża

Śniadania monotonne przez 2 tygodnie to samo jedzenie , obiad i kolacja ok jest w czym wybierać.Mieliśmy pokój de luxe był codziennie sprzątany , dokładane woda i napoje ,sejf darmowy ,ręczniki wymieniane codziennie widok częściowo na morze i częściowo na ląd, hałas jest przy basenach szczegółnie główny basen ale nam to nie przeszkadzało bo lubimy jak gra muza jest tam dużo rodzin z dziećmi więc cicho nie będzie , przy jednym basenie nie wolno hałasować jest on odgrodzony.Morze jest dość czyste z pływającymi rybkami,plaża wąska i czysta.Jechałam z Itaka i więcej już nie pojade ponieważ mam porównanie z innym biurem ,zawsze wybieraliśmy zagraniczne a tym razem chcieliśmy sprawdzić Polskie zagraniczne nie nazwało by takiego pokoju de luxe chodzi mi o wielkość, hotel nie jest przygotowany na dużą ilość gości brak leżaków , po kolacji nie ma gdzie usiąść , na stołówce też nie lepiej . Proponuje na posiłki iść odrazu na początku jak się zaczynają bo potem jest ciężko ze stolikami i sztucicami .Obsługa miła ciężko pracuja całymi dniami i mają siłę jeszcze uśmiechać się i zagadywać gości .Jeżeli cos przeoczyłam to pisz odpowiem napewno.

Komentarz

Trwa
              X