Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wypoczynek + imprezki:) Gdzie uderzyc ?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wypoczynek + imprezki:) Gdzie uderzyc ?

Witam!
    Rok temu bylismy w Alani Wyjazd udany, w tym roku myslimy nad Turcja Egejska. Zalezy nam na wypoczynku i imprezach W gre wchodzi Bodrum i Mamaris....no chyba, ze cos innego zaporonujecie

Z tego co przeczytalem to sporo osob narzeka na plaze, jak to z nimi jest w tych miejscowosciach?
    Jak wygladaja ceny "na miescie"? Za wstepy do klubow trzeba placic ? Jakie ceny sa w srodku za piwo, drinki itp?

Fakultety, co warto zobaczyc i za ile :P Interesuja mnie ceny biur miejscowych oczywiscie.

Na jaka temperature mozemy liczyc w terminach ok 28.05-12.06 ?

Pozdrawiam!

byliśmy we wrześniu w Kuszadasi -hotel ASENA-też było świetnie

Komentarz

Witam,trochę teraz z innej beczki,moją przygodę z podróżą zaczełam od Turcji jest zarąbista,ale poznałam tam małżeństwo co wakacje zaczeli od zwiedzania Egiptu,siedzieliśmy przy barze ja słuchałam i sie dziwiłam jak tam można wypoczywać,ale mówię co tam spróbujemy,nasze wakacje Hurghada raz i drugi szału nie było,zabytki oki zwiedziliśmy co sie dało,wiedzę mamy historia to nasz konik,ale wakacje dla nas to nie tylko zabytki trzeba sie pobawić,i po naszych wspólnych debatach wybór padł na Sharm El Sheikh nie zawiedliśmy sie mieliśmy i zwiedzanie i dobry wypoczynek w hotelu no i zabawe na maxsa i jeszcze co nieco co kto lubi nie mówie o ***ie ale jak jesteście mlodzi to to bedziecie wiedzieć o czym piszę ,dostęp łatwy do tego jak diabli,ale i tak wybór należy do was,Turcja jest ............................................ale Egipt tam jest wszystko no i nie drogo to Turcja droższa ale jak napisałam wasze wakacje wasz wybór mam nadzieję że troche pomogłam,pozdrawiam

Komentarz

Do czego konkretnie ? Boo zbytnio nie rozumie Egipt racezj odpada - tym bardziej biorac pod uwage to co tam sie dzieje

Komentarz

Jeżeli Turcja to tylko marmaris a jak nie to polecam Bulgarie bylem we wrzesniu 2011 w zlotych piaskach naprawdę super a imprezy rewelka!!!

Komentarz

Tylko slyszalem ze plaze na marmaris sa slabiutkie? :/

Komentarz

Plaże faktycznie słabe ale marmaris jest pięknym miejscem połączenie gór i morza jedno z moich ulubionych miejsc naprawdę zastanów się nad Bułgaria ceny takie jak w Polsce albo i mniejsze imprezy super plaża tak samo jedzenie tez ok no i bulgarzy nie są natarczywi i lubią Polaków

Komentarz

Bulagaria odpada. Byc moze pojade na tydzien w wrzesniu, bo w czerwcu tam moze byc chlodnawo

Maka mozes polecic jakis hotel ? Najlpiej blisko centrum z opcja all

Komentarz

Moze Hispzanskie okolice? Mnostwo miejsc jest opisanych w Gps Mobile Guide na iphone.

Komentarz

Przykro mi byłem 4 lata temu w marmaris i hotel w którym byłem był słaby mial tylko jeden plus był w samym centrum a to ważne bo życie tam tętni do samego rana i jeżeli chcesz hotel w centrum to musisz być przygotowany na to ze będzie głośno jest tam taka promenada na której są same bary, puby restauracje i dyskoteki

Komentarz

Trwa
                    X