Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Latanya Beach Resort Turcja Bodrum

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Latanya Beach Resort Turcja Bodrum

  Witamm,
  był ktoś może w tym hotelu? Wybieram się do tego hotelu od 11.08.2013 będę wdzięczny za wszelkie informacje.

  pozdrawiam

 • #2
  Byliśmy w czerwcu. Hotel czysty. Bardzo duzo jedzenia. które jest pyszne. Przez dwa tygodnie nie spróbowaliśmy wszystkiego. Pokój sprzątany późno, dopiero po piętnastej. Nie warto dawać nic do paszportu przy meldowaniu. Znajomi włożyli 20 dol. i dostali taki sam pokój jak my z gorszym widokiem bo na dach dyskoteki. Obsługa w restauracji dyskretna, nie narzucająca się. Tak smutnych kelnerów jeszcze nigdzie nie widziałam.
  W hotelu 60% gości to Turcy, 30% Polaków i inne nacje. Obsługa faworyzuje Turków, szczególnie animatorzy. Przy basenie przydałoby się myć kafelki codziennie. Jak komuś upadło trochę loda to tak to leżało kilka dni i schodziły tam się mrówki.Nie było walki o leżaki. nawet po 10 można było coś znaleźć ale raczej na słońcu.
  Pierwszy hotel w którym na plaży nie można jeść. Nie wolno tam wnosić jedzenia.

  Komentarz


  • #3
   Bardzo dziękuję za opis jestem nieco zaskoczony tym, że nie można jeść na plaży - jeszcze w taki hotelu nie byłem. A można, chociaż pić? Np.: piwo? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy korzystaliście Państwo z wycieczek?

   Komentarz


   • #4
    Do rganozowania wycieczek - polecam Ci to biuro. Rewelacyjna obsługa po Polsku, świetny pilot i super ceny - o wiele bardziej konkurencyjne niż w innych biurach i u rezydentów.


    Metin Tour
    biuro wycieczek w Turcji
    PL tel.: 0048 22 292 42 19
    PL tel/ sms: +48 508 736 461
    TR tel.: +90 531 707 9444
    TR tel. 0090 242 514 14 79
    e-mail: kontakt@metintour.pl
    www.metintour.pl
    www.facebook.com/metintour

    Komentarz


    • #5
     Samo Bodrum też bardzo fajne: turyści odpoczywają w setkach hoteli wybudowanych na wybrzeżu. Miejscowość ma dużo do zaoferowania. Mały targ na którym można zaopatrzyć się w egzotyczne przyprawy i owoce. W porcie jest dużo restauracji i barów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/turcja/miejscowosci/bodrum/4308

     Komentarz


     • #6
      Video z Oludeniz:
      [url]http://youtu.be/cqlw8ZQRGU4[/url]

      [url]http://youtu.be/3SrKhRsc1Mg[/url]

      Komentarz

      Trwa
      X