Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Turcja- okolice Didim

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja- okolice Didim

Hej razem z przyjaciółmi wybieram się na wakacje w okolice Didim. Hotel Venosa beach resort&spa. Byliście może w tym hotelu? No i ważna kwestia wycieczki dodatkowej- co polecacie? jedziemy na tydzień, nie chce za dużo czasu spędzić w podróży, ale chcemy coś nowego zobaczyć czy byliście na jakiejś wycieczce fakultatywnej? Co polecacie? Za każda radę bardzo dziękuje pozdrawiam P.

Hej! Byłam w Turcji dwa razy, raz na objeździe i potem pobycie w Side i drugi raz-rok temu- w Bodrum. Polecam wycieczkę do Efezu, jeśli pierwszy raz, to Pammukale(choć po tej wycieczce ludzie mają rożne odczucia, mnie się podobało. Zwłaszcza, ze w przyszłości Pammukale moze być niedostępne dla turystów). Byłam z Bodrum na wycieczce po rzece Dalyan. Relaksująca impreza. Podobno fajny jest rafting, jeśli Lubinie mocne wrażenia. Jest w czym wybierać. Miłych wakacji życzę! Ja strasznie lubię Turcję :-)

Komentarz

Lubicie, nie Lubinie :-)

Komentarz

Dziękuje za dobre rady Jade do Turcji drugi raz, ale to piękny kraj, chce sie tam wracać i wracać ten klimat, kultura i tak piękne miejsca robią wrażenie i pozostawiają pamiątkę na całe życie z jakiejś z wycieczek napewno skorzystamy, być w Turcji i siedzieć cały tydzień w hotelu, dla mnie to grzech dziękuje jeszcze raz za rady. Jestem pewna, że te wakacje bedą niezapomniane! pozdrawiam Paulina

Komentarz

Trwa
        X