Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bodrum - hotel / atrakcje

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bodrum - hotel / atrakcje

Witam wszystkich pod koniec lipca wylatuje z przyjaciółmi do Bodrum. Mam kilka pytań odnośnie tego rejonu, gdyż poznałem głównie riwiere turecka.
    1. Nasz hotel to Jasmine - czy ktoś był ? Jakieś recenzje ?
    2. Co zwiedzić w/obok bodrum? Jakie wycieczki wybrać które konieczne są za posrednictwem jakiegoś biura a gdzie można dojechać na własną rękę ?
    3. Czy w bodrum jest opcja paralotni? Jeśli tak ile to kosztuje ?
    4. W co warto się zaopatrzyć przed lotem w to miejsce (na pewno olejek itp.) ?

Pozdrawiam

Hotelu nie znam, ale mogę coś powiedzieć o wycieczkach. Ja sie wybrałam na spływ rzeka Dalyan, do Efezu i na Rodos. Mozna tez sie wybrać na rafting, na Kos, w samym Bodrum znajduje się jeden ze starożytnych cudów świata, czyli mauzoleum Halikarnass. Dziś to tylko pozostałości ruin, ale zabytek cenny (najciekawsze elementy w Muzeum Brytyjskim w Londynie), ponadto teatr antyczny, skąd jest przepiękny widok na zatokę no i zamek. Plaże w mieście takie sobie, wąskie i kamieniste. Mnie się w Bodrum bardzo podobało i chciałabym tam jeszcze wrócić. Jeśli lubicie nocne życie, to jest tu mnóstwo pubów, knajpek, a także najsłynniejsza dyskoteka Halikarnas. Myślę, ze Bodrum się Wam spodoba. Zyczę udanych wakacji!

Komentarz

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Czy jest w pobliżu jakieś miejsce gdzie plaże są ładniejsze zeby wybrać się na dzień plażowania ? A jeśli chodzi o wodę z jest czysta ? Ew. Gdzie można wyruszyć żeby troszkę ponurkowac z własną maska oczywiście nie chodzi mi o profesjonalne nurkowanie.

Ponawiam pytanie o możliwości paralotniarstwa w tym rejonie Turcji ?

Komentarz

Bardzo proszę :-) Jest gdzieś za miastem ładna, piaszczysta plaża, ale nie znam nazwy. Nie wiem, czy można nurkować, bo tego nie robiłam. pewnie tak. O paralotni też nic nie powiem.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X