Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bodrum - hotel / atrakcje

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Bodrum - hotel / atrakcje

  Witam wszystkich pod koniec lipca wylatuje z przyjaciółmi do Bodrum. Mam kilka pytań odnośnie tego rejonu, gdyż poznałem głównie riwiere turecka.
  1. Nasz hotel to Jasmine - czy ktoś był ? Jakieś recenzje ?
  2. Co zwiedzić w/obok bodrum? Jakie wycieczki wybrać które konieczne są za posrednictwem jakiegoś biura a gdzie można dojechać na własną rękę ?
  3. Czy w bodrum jest opcja paralotni? Jeśli tak ile to kosztuje ?
  4. W co warto się zaopatrzyć przed lotem w to miejsce (na pewno olejek itp.) ?

  Pozdrawiam

 • #2
  Hotelu nie znam, ale mogę coś powiedzieć o wycieczkach. Ja sie wybrałam na spływ rzeka Dalyan, do Efezu i na Rodos. Mozna tez sie wybrać na rafting, na Kos, w samym Bodrum znajduje się jeden ze starożytnych cudów świata, czyli mauzoleum Halikarnass. Dziś to tylko pozostałości ruin, ale zabytek cenny (najciekawsze elementy w Muzeum Brytyjskim w Londynie), ponadto teatr antyczny, skąd jest przepiękny widok na zatokę no i zamek. Plaże w mieście takie sobie, wąskie i kamieniste. Mnie się w Bodrum bardzo podobało i chciałabym tam jeszcze wrócić. Jeśli lubicie nocne życie, to jest tu mnóstwo pubów, knajpek, a także najsłynniejsza dyskoteka Halikarnas. Myślę, ze Bodrum się Wam spodoba. Zyczę udanych wakacji!

  Komentarz


  • #3
   Bardzo dziekuje za odpowiedz. Czy jest w pobliżu jakieś miejsce gdzie plaże są ładniejsze zeby wybrać się na dzień plażowania ? A jeśli chodzi o wodę z jest czysta ? Ew. Gdzie można wyruszyć żeby troszkę ponurkowac z własną maska oczywiście nie chodzi mi o profesjonalne nurkowanie.

   Ponawiam pytanie o możliwości paralotniarstwa w tym rejonie Turcji ?

   Komentarz


   • #4
    Bardzo proszę :-) Jest gdzieś za miastem ładna, piaszczysta plaża, ale nie znam nazwy. Nie wiem, czy można nurkować, bo tego nie robiłam. pewnie tak. O paralotni też nic nie powiem.

    Komentarz

    Trwa
    X