Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Nowy Jork

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Nowy Jork

Do Nowego Jorku planowałam wyjazd już dawno.Nigdy wcześniej nie nie byłam poza europą. Do Nowego Jorku poleciałam razem z rodzicam na zaproszenie cioci. Już kilka miesięcy przed wyjazdę zaczęłam czytać książki na temat tego cudownego kraju.Lot minął mi bardzo spokojnie przez Londyn bez większych przygód.Cała podróż była miła i udna ,nidy nie zapomnę tego co tam zobaczyłam i przeżyłam, spotkałam wielu interesujących ludzi i poćwiczyłam język . Mimo że cała wyprawa wiele mnie kosztowała to i tak nie żałuje żadnej chwili spędzonej w Nowym Jorku.

wstrzasajace...

Komentarz

Wręcz traumatyczne przezycia. Ale co Nowy Jork to NOwy Jork.ale z rodzicami?nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekoniecznie)))

Komentarz

oj chlopaki zazdrośniki!!!! hehe.. nawet z mamusią pewnie byście nie odmówili! a co dziewczyna przeżyła to lepiej posłuchajcie, bo założe sie że najdalej w Warszawie byliście..a może nie..

Komentarz

hola hola! ja w zeszlym roku bylem w łodzi!

Komentarz

To jest bardzo miłe ze ktos przezył cos wspaniałego i ma cudowne wspomnienia .

Komentarz

i to jest własnie cała polska kultura ktos cos zobaczył przezył , chce o tym powiedzieć bo po to jest te forum i orazu spotyka się z krytyką to poprostu chamstwo a co do new york jest tam spoko tylko szkoda żę bez world trade center

Komentarz

spokojnie, po co te nerwy Na chamów najlepsza jest ignorancja

Komentarz

Trwa
                X