Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Uwaga na LOT !!!!!!!!!!!!!!!!!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Uwaga na LOT !!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich , chcialem zwrocic wasza uwage na problem ktory chyba nie jest zbytnio poruszany tutaj aczkolwiek jakze wazny dla udanych wakacji i milych wspomnien . Mieszkam w Chicago i odwiedzam Polske w sumie co roku ,do tej pory wybieralem tylko LOT (gdyz jest to straszliwie konwencjonalne polaczenie) ,jednakze od paru lat zuwazam straszliwa degradacje uslug ,sprzetu itd . W tatmym roku chcac potwierdzic wylot trzeba bylo czekac 40 min na telefonie zeby uslyszec od jak najbardziej aroganckiej i nieprofesjonalnej pani Justynki ze robi nam laske i pomimo tego ze zaplacilem ponad $1000 za bilet to pani warczac do sluchawki pozwoli nam poleciec w wybranym terminie . Podrozujac czesto po USA mam jakies wyobrazenie o tym jak samolot powinnie wygladac i jakie sa standardy . Boeinigi LOT-u nie sa juz pierwszej jakosci i to widac ,serwis jest raczej bardzo sredni ,arogancki i wyglada ze raczej nie ma ochoty sie przepracowywac ale za to robi pare kursow sprzedajac wolnoclowa wode i cos tam jeszcze z usmiechem prostytutki na twarzy . Dawki zywieniowe przypominaja Oswiecim ,minimum kaloryczne do przetrwania Wracajac z Polski w tatmym roku mialem polamany fotel !!!! ,stewardessa widzac oczywiste powiedziala ze nic na to nie poradzi i zebym jej w sumie nie zawracal dupy ! Wyslalem pare maili do LOT-u zadnej odpowiedzi ,nie ma nr telefonu gdzie moglbym sie poskarzyc . Podrozniku gdy mozesz uzyc innego przewoznika do przelotu zrob to gdyz LOT jako monopolista rynkowy nie jest absolutnie zainteresowany pozytywnym rozwojem lub jaka kolwiek wdziecznoscia w stosunku do dlugotrwalych klijentow . Dzikuje LOT-owi za to ze w sumie bedzpiecznie dowiozl mnie na miejsce tych 10 razy i postanawiam uzyc innego przewoznika gdyz LOT zawiodl mnie straszliwie a nie oczekiwalem wiele . Pozdrawiam Robert

A ja radzę po prostu sprawić sobie swój własny prywatny samolot ze swoimi własnymi ,niepołamanymi krzesłami,swoim odlotowym jedzonkiem i miłą obsługą. Wtedy nie będziesz narażony na taka chołotę jaką jest LOT. I tyle.

Komentarz

Ja myśleć, że krótka dieta nikomu nie zaszkodzić. Stare hińskie przysłowie mówić: 1/4 tego co my zjadać być dla nas, a 3/4 dla lekarzów.

Komentarz

ty "chołota" jak sie pisze hołota? juz teraz widze dlaczego minimum na trasie transatlantyckiej wydaje ci sie Bog wie jakimi fanaberiami .

Komentarz

Ty..czy my jestesmy na ty? Już błysnełas ortografią teraz błyśnij inteligencją. A moja rada szczera jest.Mnie tez przeszkadzały połamane fotele więc kupiłem sobie samolot i mam w nosie nieuprzejmści i kiepskie żarcie.

Komentarz

to sobie kup jeszcze slownik ortograficzny buraku

Komentarz

Coś za bardzo w pewne fragmenty nie wierzę: 1. "zeby uslyszec od jak najbardziej aroganckiej i nieprofesjonalnej pani Justynki ze robi nam laske", - w takie hamstwo nie uwierzę 2. .... "warczac do sluchawk" - j.w. 3. i pozwoli nam poleciec w wybranym terminie" - na kazdych liniach, jak zmieniasz termin lotu, trzeba dopłacać . 4. "Podrozujac czesto po USA mam jakies wyobrazenie o tym jak samolot powinnie wygladac i jakie sa standardy" - a polski samolot ma pół skrzydła, czy jak? . 5. "Boeinigi LOT-u nie sa juz pierwszej jakosci i to widac ,serwis jest raczej bardzo sredni ,arogancki i wyglada ze raczej nie ma ochoty sie przepracowywac ale za to robi pare kursow sprzedajac wolnoclowa wode i cos tam jeszcze z usmiechem prostytutki na twarzy" - ja latałam LOTem niedawno i obsługa nie jest leniwa, jak sugerujesz, za to w British Airways steward miał "uśmiech pedała" . 6. "Dawki zywieniowe przypominaja Oswiecim ,minimum kaloryczne do przetrwania" - ty chyba nie wiesz, jakie były w Oswiecimiu dawki zywieniowe !!!!!!!!, a tak trudno "przetrwać" te parę godzin?. Samolot to nie restauracja! 7." Wracajac z Polski w tatmym roku mialem polamany fotel !!!!,stewardessa widzac oczywiste powiedziala ze nic na to nie poradzi i zebym jej w sumie nie zawracal dupy !" - może połamał go pasażer w poprzednim locie, tak ze obsługa nie wiedziała o tym, i faktycznie stewardessa nie bedzie naprawiac tego fotela, miała rację. A w takie wyrażanie się stewardessy "dupa" nie wierzę 8."Wyslalem pare maili do LOT-u zadnej odpowiedzi ,nie ma nr telefonu gdzie moglbym sie poskarzyc" - no to tu sie poskarżyłeś. Dla osób którym sie nigdzie nie podoba, nawet woda jest za mokra cytat z "Pieniadze to nie wszystko" ; Mareczek Kondrat grajacy biznesmena w najnowszym modelu Mercedesa :"trzeba se kupiś samolot jak Czesiu Niemczycki,a nie jeździs samochodem jak hołota"

Komentarz

LOT - kolejna świętość narodowa?!

Komentarz

W ubieglym roku 28 07 wracalam zSharmu samolotem LOTu wylot byl op. 5 godz. maz nagral nasze koczowanie na lotnisku stad wiem ze byla 2 w nocy. W samolocie bylo b.zimno na nerwowe pytania odpowiedziano ze nastapila awaria klimatyzaci.Co przeszlismy sami sie domyslcie ale wezcie pod uwage nastepujace fakty tem.w lipcu w Egipcie , a zatem jak ktos mial cieplejsze ciuchy zostaly w luku tymbardziej,ze ogladalismy TVN i prog. dla kraju to bylo cos kolo 25 c 1000 tys.m.zdazy wychlodzic najwiekszego nagrzanca bylo kilkoro dzieci i ich mamay ktore spowodowaly ze stw.sie obrazily brak cieplych napoj i kocykow chocby dla zziebnietych dzieci

Komentarz

Też to zauważyłem... Obsługa na okęciu i w samolotach LOT-u daje wiele do życzenia... ale czego się spodziewać po warszawiakach - przeciez to wieśniaki którym się wydaje że są na poziomie światowym.. He he he

Komentarz

Ludzie, jakie z Was prostaki !!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Maciek, chce pokazać jak Nas traktują w Polsce, a Wy oczywiście ...
                      (... OD SIWUCHY, MAM NIEKONTROLOWANE RUCHY... )!!!!!!!
                      Pzdr

Komentarz

Nie MACIEK. sory "ROBERT O TYM PISAŁ" - zaraz sie zacznie, że nie umiem czytać.
                        Pzdr

Komentarz

Heh ,typowe podejscie maluczkich . Chyba czesc was niezrozumiala ze placac $1000 za bilet mozna wymagac minimum komfortu ,inne linie lotnicze nie robia nikomu laski . Do pana ktory stwierdzil ze fotel polamal go poprzedni pasazer ,gratuluje nosa i zdolnosci detektywistycznych,do tej pory bylem pod wrazeniem ze to byl jednak atak sabotazystow z LUFTHANSY . Reszty nie trzeba komentowac ,niektore wypowiedzi sa tak zenujace ze musze zapytac jak idioci waszego pokroju sa w stanie wlaczyc komputer . Mowa byla o LOT ,chcialem zobaczyc czy ktos moze sie podzielic podobnymi wrazeniami lub wypowiedziec w pozytywny sposob . Reszte olewam .

Komentarz

Robercie, troche Cie tu rozczaruje. Podobnie jak Ty od nastu lat mieszkam w USA i czesto latalam do Polski LOTem podobnie jak i innymi liniami lotniczymi. Moje doswiadczenie z LOTEM zawsze bylo bardzo pozytywne. Byc moze dlatego ze ja bylam mila, cierlpiwa, uprzejma i nie upierdliwa. Zawsze dostalam odpowiedz i pomoc ktorej oczekiwalam o takim czyms jak brak kultury aragoncja czy pospolite chamstwo w LOCIE Sie nie spotkalam. Czego nie moge powiedziec o niemieckim, brytyjskim, wloskim czy francuzkim przweozniku. LOT pozostawia sobie wiele do zyczenia ale uwierz mi inne linie lotnicze rowniez.
                            Pozdrawiam

Komentarz

Droga pani ,wcale nie czuje sie rozczarowany ,ciesze sie ze sa jednak przypadki gdzie ludzie sa zadowoleni z serwisu jaki otrzymali za ciezkie pieniadze .
                              Ja nie jestem upierdliwy i jedyne czego oczekuje to profesjonalne podejscie pracownikow LOT-u ,dotarcie w jednym kawalku do celu i wyjscie z samolotu bez uczucia ze ktos mnie oszukal biorac $$$ za cos czego w sumie do konca nie dopelnil .
                              Szczerze kiedys bylo lepiej ,ostatnimi laty naprawde ciezko mi znalezc usprawiedliwienie na niedzialajace toalety ,radia ktore juz w sumie nie spelniaja standardow ,naprawde wyeksplatowany projektor z system ktory ciagle sie zacina i jakies uparcie obslugi ktora mogla by traktowac pasazera jako czlowieka a nie jednostke ktora jest tylko statystyka na grafiku .
                              Mieszkajac w Chicago mam stycznosc z Polonia i gdy temat kiedykolwiek wystaje na powierzchnie to slysze tylko negatywy ,oczywiscie nie mozna usatysfakcjonowac wszystkich jednak niektore problemy lub opinie powtarzaja sie ciagle i mozna by wywnioskowac ze jednak zmiany moge byc potrzebne .

Komentarz

Trwa
                              X