Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

NYC -byłem. mieszkałem,polecam, służe radą

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• NYC -byłem. mieszkałem,polecam, służe radą

Mieszkałem 5 tgd na Queens/ Jacksons Heights. Chcesz zwiedzic Nowy Jork na własną rękę? Służę radą - Jak zdobyc wizę(dziwne słowe po powinno sie po prostu dostac, ale czasem tylko sowo zdobyc oddaje realny stan rzeczy ), gdzie zamieszkać, czym podrózowac, na co uwazac i co zwedzic w nyc.jesli kogos to zainteresuje , napiszę.

Czesc! Czytalam Twoja wypowiedz na forum wakacyjnym. Mam pytanie .Ja z moim synem i kolezanka chcemy jechac w pazdzierniku na tydzien do NY.Mamy problem ,bo mieszkamy w berlinie , a tutaj sa wycieczki organizowane w ten sposob ze musisz sobie wykupic lot i osobno hotel.To jest bardzo drogo ,a tansze hotele sa na przedmiesciu NY. Myslalysmy ze moze bedzie mozliwosc wynajecia mieszkania na polskiej dzielnicy .Jesli bys sie orientowal gdzie i jak mozna wynajac mieszkanie to napisz cos na ten temat .Z gory dziekuje i pozdrawiam. > zainteresuje , napiszę.

Komentarz

witaj, wybieram się w maju do NYC. Poszukuje jakiegoś noclegu za przyzwoite pieniądze. Jeśli możesz pomóc prosze o pomoc. Z góry dziękuję gg 4500923

Komentarz

**************** Hotele w NYC sa generalnie drogie w okresie letnim,a wspomniany przez Ciebie miesiac maj juz zalicza sie do tego okresu. Aczkolwiek przy odrobinie szczescia mozna znalezc hotel za $70 /day. Nadmieniam,ze biore pod uwage hotele na Manhattanie ,czyli NY,NY. Oczywiscie dalej od Manhattanu mozna tez znalezc cos taniej,ale wliczajac przejazdy oraz czas ,ktory rowniez jest cenny dla turysty wychodzi niemalze na to samo. Jesli nie jedziesz pierwszy raz i wiesz jak sie poruszac,to inna sprawa. A wiec: Herald Square Hotel, Chelsea Lodge, Abingdon Guest House, Chelsea Savoy Portland Square, Iroquois, Wolcot, Belle Claire, Park Savoy, Park South. Poniewaz ceny sa plynne ,dlatego rezerwacji nalezy dokonac duzo wczesniej. A wiec : welcome to Big Apple,mrwes

Komentarz

zapomnialem poprzednio dopisac aby nie rezerwowac hotelu reklamowanego za $58 WooGo Lincoln Center Apartments 244 W 64 Str,poniewaz moze spotkac niemila niespodzianka,jak rowniez klopoty w przypadku rezygnacji z rezerwacji. Owszem mozna sprobowac,ale bedac juz na miejscu,po ogledzinach i na biezaco placac za pobyt w miare wolnych miejsc. Niektorzy nasi Rodacy mieszkajacy na Greenpoint nie sa swiadomi tych niespodzianek i cos tam slyszac polecaja znajomym to miejsce. Reszte mozna przeczytac na: wuwuwu kropka woogone kropka kom Najbardziej ciekawa sprawa dotyczaca tego hotelu jest to ,ze Expedia i Orbitz dokonywaly rezerwacji. Nie wiem jak jest teraz,poniewaz nie sprawdzalem, ale mozna sprobowac wystukujac nazwe hotelu, mrwes

Komentarz

Trwa
          X