Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

USA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• USA

witam. interesuje mnie wycieczka do USA z jakimś biurem podróży w niezbyt wygórowanych cenach, może ktos był i może coś doradzić ?? Byłabym wdzieczna )

Proponuje prywatny wyjazd do NY,a wycieczke po Stanach warto wykupic
    w polskich agencjach turystycznych na Greenpoint /tu jest ich b.duzo/.
    Solidna obsluga,bezpieczna wycieczka z przewodnikiem

Komentarz

dzieki bardzo
      a nie orientujesz się czy np w chicago tez mozna wykupic jakies fajne wycieczki po stanach z polskim przewodnikiem i czy wychodzi to taniej niz wykupienie takiej "imprezy" w Polsce ;

Komentarz

mowisz jak "nowy ruski"....tylko Oni nie pytaja o cene.....

[%sig%]

Komentarz

W Chicago w polskiej dzielnicy Jackowo mozesz poslugiwac sie wszedzie jezykiem polskim.
          Podobnie jak w Nowym Jorku jest duzo agencji turystycznych,
          ktore oferuja wycieczki.
          Nalezy wczesniej/ale juz na miejscu/ dowiedziec sie ktora agencja
          proponuje najlepsze warunki i jest /nazwalbym tak/ sprawdzona.
          Nie moge nic zaoferowac z Chicago ,poniewaz nie korzystalem z ich uslug.
          Z NY,owszem.
          Polskie agencje organizuja tez wycieczki na Hawaje i do innych panstw,
          a ceny sa nizsze anizeli w renomowanych amerykanskich agencjach,chociazby Liberty travel dla przykladu.

Komentarz

niestety NY odpada , chciałabym zwiedzić ale nie mam sie tam u kogo zaczepić jeżeli miałabym jechać na własną rękę, natomiast w Chicago tak. Napisz mi jeszcze raz bo nie zrozumiałam tego dokładnie, wykupienie takiej wycieczki, chodzi mi o zwiedzenie jakiejś czesci stanów jest tańsze w polsce niż tam na miejscu ??

Komentarz

Nie znam kosztow wycieczek organizowanych przez polskie biura
              podrozy,wiec nie moge ich porownac.
              Wycieczki organizowane przez agencje turystyczne w NY nie sa drogie.
              Dla przykladu: koszt miejsca w autokarze,obsluga polskojezycznego pilota
              na okres okolo 16-21 dni /wycieczka na zach. wybrzeze/ jest w granicach $1000.00 od osoby. W zaleznosci od wybranej klasy hotelu /motelu/i wyzywienia sa kalkulowane pozostale koszty.Wiadomo,ze pokoj moze byc jednoosobowy,lub wieloosobowy,dlatego tej kwoty nie moge podac.Podobnie jest z wyzywieniem.
              Mozna zamawiac homary,lub hamburgery,w zaleznosci od kieszeni.
              Bedac na miejscu wszelkie warunki wyjazdu mozna ustalic i dowiedziec sie dokladnych kosztow,jesli bedzie wiadoma trasa,oraz ilosc uczestnikow.
              DLATEGO TE WYCIECZKI sa organizowane z mysla o przyjezdzjcych do NY na wakacje i budzet jest dostosowywany do ich kieszeni.
              Prowizja biura jest znikoma,szczegolnie dla tego typy wycieczek,ktore glownie organizowane sa pod katem polskiego studenta przyjezdajacego w odwiedziny na okres wakacyjny.Dokladniejsze informacje mozna uzyskac w biurze "Turysta"
              na Greenpoint.
              Mam nadzieje,ze odpowiedzialem wyczerpujaco na pytanie.

Komentarz

Trwa
              X