Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WYCIECZKA DO USA-WIZA -JAK WYPEŁNIĆ RUB.\"MIJESCE POBYTU TAM\"

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WYCIECZKA DO USA-WIZA -JAK WYPEŁNIĆ RUB.\"MIJESCE POBYTU TAM\"

WITAJCIE, Chciałabym leicec na wycieczke do USA, ale musze sie strać o wizę widziałam aniosek i tam jest miejsce pobutu tam, tj chcą żeby podać dokładny adres. Ja nie znam dokładnego adresu gdyz to wycieczka z biura i oni mnie juz będą kwaterować tam gfdzie mają hotele. Co wiec robić? Co wpisać? Pomóżcie!!!!

Witam. Z tego co słyszałam i wyczytalam to lepiej wypelnic formularz elektronicznie i wydrukować. Chyba najlepiej b ci podpowiediało BP co tam wpisać. A tak przy okazji, to z jakim biurem sie wybierasz, i jaka to dokladnie impreza? Ja planuję LogosTour - USA(dookola Stanow Zjednoczonych). Ale na razie poki co, moje plany sa umiejscowione na rok 2009 w kazdym bądź razie na razie zbieram informacje i kase Pozdrawiam

Komentarz

Hejka Miałam ten sam problem, ale poradzono mi, żeby wpisać: hotele i motele.... I to jak najbardziej przeszło

Komentarz

Dzieki za odpowiedż. Ale wspisywałaś rzyczywiście te hotele co Ci BP podało czy jakieś losowe gdzieś w Stanach? Bo jak konkretne to musż spytać w biurze o adresy a oni niechcętnie chcą dawać konkretny dokładny adres żeby sobie przypadkiem samemu nie ząłatwić noclegu i poniekąd ich rozumiem. Ja wybieram sie też z logos i tez puki co zbieram ale o wizę to musże sie strac wczesniej, żeby nie być w ostatniej chwili rozczarowaną.

Komentarz

Z logos Marka Śliwki ?? Wpisałam tylko "hotele i motele" - żadnych konkretnych nazw, tak mi kazali w ambasadzie Ja jadę właśnie z tym biurem

Komentarz

A teraz rozumiem po prostu wpisałaś taką frazę" hotele i motel". Dzięki za odpowiedż. Tak z tym logosem sie wybieram, rozważałam jeszcze takie małae ale sprawdzone biuro KLUB SRODZIEMNOMORSKI, ale jednak z nimi raczej nie polecę. Kwota wycieczki jest spora wiec trzeba jeszcze pozbierać. A Ty kiedy jedziesz?

Komentarz

A czy wpisywałaś dokładna datę wyzajdu (poz. 22 we wniosku)? Bo jak dokładnie nie wiem, kiedy to zalezy od pieniędzy i organizacji wycieczki.

Komentarz

Ja jadę w sierpniu....na USA + Meksyk + Hawaii + opcja NY Datę wpisałam, bo już miałam w momencie starania się o wizę umowę i zaklepane miejsca na wycieczkę + wpłaconą zaliczkę.....nie wiem, jak to jest gdy się jeszcze nie jest pewnym daty...((

Komentarz

a wycieczkę zaklepałaś nie mając wizy? no no.. a ile kosztuje taka wycieczka?

Komentarz

Pierwsza wpłata to było 800 zł, dlatego zaklepałam jeszcze bez wizy...cena koło 6.000 + ileś dolarów, ale teraz nie mam dostępu do dokładnej ceny

Komentarz

Jeżlei leicsz w sierpniu to kiedy zaczęłaś strać sie o wizę?
                      I ile czekałaś od złożenia wniosku na rozmowę z konsulem?

Byłaś w Warszawie czxy Krakowie na rozmowie?

Pytał dokładnie o wycieczkę, czy raczej bezproblemów dał promessę wizową?

Proszę odpowiedź mi bo bardzo sie tą wiza denarwuję.

Pozdrawiam

Komentarz

Po wizę pojechałam w ferie zimowe.....jestem studentką, dlatego nie chciałam tracić zajęć.....jadę z babcią, więc do okienka podeszłśmy obie..byłyśmy w Warszawie
                        Na rozmowę, od czasu umówienia się telefonicznie czeka się około 3-4 dni, czasem nawet tylko 2....ja się umawiałam w czwartek, na rozmowę jechałam w poniedziałek
                        Troszkę się czeka pod ambasadą, ale to ogólnie idzie sprawnie i szybko.....a sama rozmowa, jak dla mnie, była wyjątkowo miła....konsul nie prosił o umowę, tylko spytał po co jadę, co zwiedzę i czym się ja i babcia zajmujemy na co dzień...w sumie chodzi o to, żby udowodnić, że ma się do czego wrócić ze Stanów....ponieważ będę studentką jeszcze dwa lata - dostałam wizę do czasu ukończenia studiów...
                        Jakbyś miała pytania - bardzo chętnie jeszcze na nie odpowiem
                        Ogólnie w ambasadzie jest naprawdę miło...ja się też bardzo bałam, ale okazuje się, że nie ma czego....byle udowodnić, że się wróci.....

Komentarz

Trwa
                        X