Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WIza za zaproszeniem

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WIza za zaproszeniem

Mam pytanie, chce pojechać do kolegi do USA na jeden miesiąc. Czy mam wieksze szanse otrzymania wizy jeżeli wyśle mi on zaproszenie ? I czy takie zaproszenie wysyła się do ambasady ?

~-Joanna_Poznan napisał(a):

> Mam pytanie, chce pojechać do kolegi do USA na jeden miesiąc.
    > Czy mam wieksze szanse otrzymania wizy jeżeli wyśle mi on
    > zaproszenie ? I czy takie zaproszenie wysyła się do ambasady ?

Szanse Twoje wiele nie wzrosna,aczkolwiek bedzie pytanie do kogo
    jedziesz, w jakim celu.Zaproszenie moze kolega przeslac Tobie na address domowy. Jesli sie uczysz lub studiujesz waznym bedzie dokument to
    potwierdzajacy, a najwazniejsze troche szczescia.
    Pozdrawiam, mrwes

Komentarz

To co wiele polakow nazywa "zaproszeniem" wcale nie jest zaproszenie. To jest tylko dokument twierdzacy ze osoba w USA do ktorej sie jedzie jest finansowo odpowiedzialna... i ze turysta nie bedzie mieszkal na koszt panstwa amerykanskiego. To "zaproszenie" wcale nie zwieksza szans na wize. Najwarzniejsze to pokazac konsulowi ze sie ma dom, szkole, itd ze na 100% sie wroci do tego. Jesli sie jest na 1 lub 2 roku studiow, to nie ma szans na wize.

Komentarz

To w zasadzie bez znaczenia czy masz zaproszenie czy go nie masz. Ja mialem ale okazalo sie zbyteczne. Z moich obserwacji wynika ze zwracaja uwage gdzie pracujesz ile czasu w tej firmie i co tam robisz. Zone wypytywali o to samo. Oczywiscie bedzie pytanie do kogo chcesz jechac i kto to jest dla ciebie . Podstawa to nie klamac nie krecic i byc wyluzowanym to sa swietni psychologowie wyczuja cie odrazu ze ci bardzo zalezy na vizie. Wiek specjalnie nie ma tu znaczenia ja mam 42 lata i nie bylo problemu ale widzialem studentki ktore odchodzily z kwitkiem. Mysle ze to poprostu jest w pewnym sensie loteria . Teraz corka bedzie starac sie o promese.

Komentarz

Trwa
        X