Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ubezpieczenie

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    Nie ma takich ubezpieczen!!! Mozna tylko wykupic ubezpieczenie wypadkowe. A jesli ty masz ochote jechac z dzieckiem na jakies leczenie, to sie bardzo mylisz. Do szpitalu cie nawet nie przyjma bez identifikacji amerykanskiej.

Kazdy by chcial wyruszyc z wiza turystyczna, i za darmo miec leczenie i mykac do PL. Nie ma takich cudow by sie to udalo. Dzien w szpitalu amerykanskim to ponad $10,000 usd!!! Nie wliczone sa zabiegi czy operacje. Koszty sa astronomiczne, i dla tego nie ma takich ubezpieczen dla polakow. Sa tylko wypadkowe. Jesli nie masz wypadku, to cie nie wpuszcza do lekarza ani szpitala.

Zostaw komentarz:

• rafi100
    replied
    W USA to nie wiem, ale ja otrzymalem fajna ofertę w zakresie dodatkowego ubezpieczenia od nastepstw nieszczęsliwych wypdaków razem z OC i NW do Turcji z UNIQI, pakiet rodzinny na 3 osoby w tym dziecko za 140 zlotych na 2 tygodnie.

Zostaw komentarz:

Gość rozpoczął wątek ubezpieczenie

ubezpieczenie

jadę do stanów z dzieckem na 1,5 miesiąca, chcę nam wykupic ubezpieczenie na ewentualną konsultację lekarską i leczenie szpitalne, czy ktoś zna jakieś korzystne oferty
Trwa
X