Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

biura w USA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• biura w USA

Czy znacie moze biura podrozy ktore organizuja wycieczki objazdowe po USA ale do wykupienia juz na miejscu w Stanach??

1)W Chicago polskie biuro Rek 5 Star Travel (www.rektravel.com) sprawdzone korzystałem z tego biura i wielu znajomych wszyscy byli bardzo zadowoleni, dobry poziom usług( hotele, autokary, przewodnicy itp.) nie najtańsi ale też ceny nie wygórowane dużo niższe niż w Polsce. Pilot polskojęzyczny, obsługują z reguły Polaków. W tym roku tez z nimi się wybieram na 10 dniowa wycieczkę
    2 W Chicago Tramp Travel (www.tramptravelusa.com) Nie mam informacji o tym biurze.
    3) W Los Angeles Polonia Tours (www.unitedtoursofamerica.com/polonia.) Podobno bardzo dobre biuro.
    4) Hawaje polskie biuro turystyczne Hawaii Polonia Tours (www.mojehawaje.pl) podobno dobre biuro, sam myślę z niego skorzystać.
    We wszystkich podanych biurach można załatwić na miejscu jak i z polski a nawet noclegi czy odbiór z lotniska. Na ich stronach wszystkiego się dowiesz. Wystarczy do nich zadzwonić i poprowadzą cię jak po sznurku.
    Zwiedzać to tylko z biurami w USA, biura w Polsce biorą gigantyczne marże i często za przewodników służą ludzie nie mający pojęcia o Ameryce i zamiast udanej przygody to kosztowna tragedia.
    Paweł

Komentarz

A jaką wycieczkę z okolic Chicago polecasz?
      Czy mają samolotowe do Las Vegas np.?

[%sig%]

Komentarz

Samolot do Las Vegas lub Los Angeles kosztuje około 200 – 300 $ (takie ceny były w 2007r. bilet mozna kupić w polsce ale jest drożej ) a na miejscu Los angeles możesz wykupić wycieczkę. W pobliżu Chicago to Niagara , podobno Wisconsin Dells około 450 Km od Chicago.
        Paweł

Komentarz

Jesli chodzi o rektravel to nie byłbym taki pewien czy poziom usług jest ok.ja miałem dużo wątpliwości co do poziomu ich usług-np.1 kierowca na cała trasę,czesto kierowca jest tez przewodnikiem.Nie chce robic antyreklamy ale zastanowiłbym się a na pewno nie pojade z nimi wiecej.Nie ma obaw-nie jestem typem wysmradzacza ale mieli poważne uchybienia.

Komentarz

a po co biuro skoro mozna samemu objechac co sie chce...? usa to chyba najlatwiejszy kraj pod wzgledem podrozowania...

[%sig%]

Komentarz

ja jechałam do Stanów z Logos Tour, ale stąd, czyli z Polski. Wydaje mi się, że jest szansa, są rzeteleni i "do dogadania"

Komentarz

Trwa
              X