Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

objazdówka po USA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• objazdówka po USA

jesli ktos był na wycieczce -objazdówka po usa prosze pisac gdzie np. kupowaliscie wycieczke i jakie wrazenia. a moze ktos kupował w biurze podrózy w usa ?? tzn wyjazd na własną reke z polski a wykupic wycieczke tam na miejscu- jak sie to ma w rzeczywistosci. Druga sprawa czy ktos załatwiał wize poprzez biuro podróży-jak to wygląda i czy wiąże sie z koniecznością wykupienia wycieczki w tymże biurze.Dzieki z góry za wszelkie porady

ja kupowałem wycieczkę w biurze z chicago-biuro polskie,w tym roku jadę sam,jak masz konkretne pytania-pytaj

Komentarz

podaj namiar na to biuro

[%sig%]

Komentarz

www.rektravel.com ale musiz sie liczyc z tym,ze bedziesz biegała po atrakcjach

Komentarz

Arni, a znasz jeszcze jakies tego typu polskie biura w Chicago?
          Intersuje mnie np. z przelotem Las Vegas, ile by to wyszlo. A nie jest taniej samemu sie poruszac czy te ceny uwazasz za rozsądne? Nie lepiej samej wsiasc do autobusu i jechac np. do Filadelfii czy Bostonu?

[%sig%]

Komentarz

Znam exotica travel czy jakoś tam,wpisz andrzej kulka do wyszukiwarki,to jest też biuro z chicago.Nie wiem dokąd chcesz jechac co zwiedzić,co zobaczyć,najlepiej jest wypożyczyć samochód i jeżdzić samemu,natomiast ja nie mam prawa jazdy ale w tym roku jadę z dziewczyną która akurat jedzie na zachód i potem jeszcze lecimy na hawaje.Ja byłem w stanach,porobiłem super zdjęcia ale to było jak mignięcie-naprawdę często bywało tak,że wycieczka jadła obiad a ja biegałem w tym czasie,żeby coś zobaczyć-i to naprawdę biegałem-bo mielismy przecież ok 4 h na całe yellowstone-to jest masakra,w san francisco tak samo-oni jedli a ja biegałem po chińskiej dzielnicy i jadłem suchy chleb w autobusieMiało to swoją magię ale...wybór należy do Ciebie.Ja jechałem na 2 wycieczki od razu w tym biurze,łączyłem wschód z zachodem i tak jak na pierwszej byli w porządku ludzie tak na tej drugiej-szkoda gadać brrr.Poza tym było bardzo bardzo dużo niedociągnięć.na pierwszej wycieczce przejechałem 11.500 tys km w 2 tyg a na drugiej ok 4-5tys w tydzień.No to prawie jak do bankgkoku i z powrotem w 3 tyg.
            Pozdro i pytaj-chętnie pomogę.

Komentarz

Jeżeli chodzi o tempo zwiedzania to się zgadzam z poprzednikiem , USA to ogromne odległości i mnóstwo atrakcji i zwiedzanie musiałoby trwać miesiącami jak chce się zobaczyć w dwa tygodnie np. zachodnie wybrzeże ze to takie tempo musi być. Ja byłem z Rek 5 Star Ravel zwiedzałem wschodnie wybrzeże i byłem zadowolony.
              W Chicago Tramp Travel (www.tramptravelusa.com) Nie mam informacji o tym biurze.
              Paweł

Komentarz

Zachęcam do odwiedzenia stronki www.stopempostanach.pl

Komentarz

Jeśli objazdówka po Stanach to tylko zachodnie wybrzeże !
                  Polecam stronę:
                  www.interameryka.com

dużo zdjęć, video i dokładne opisy tras i atrakcji turystycznych

Komentarz

Witam, wybieram się w jeszcze nieokreślonym terminie na wycieczkę z Chicago do Parku Yellowstone przez Dakote itp. wracając inną trasą po drodze zatrzymując się w ciekawych miejscach ( do ustalenia ). Czas trwania obliczam na 5 - 7 dni autem z wypożyczalni. Koszt jaki obliczyłem to 350 dolarów auto + ok 450 dolarów na paliwo bo w sumie wychodzi ponad 4000 kilometrów , a może i więcej. Motele w granicy 30 dolarów za dobę. Jadąc w czwórkę zamknąć możemy się w 200 dolarach od osoby. Termin do ustalenia, odpada nam tylko 15 sierpnia. Jesteśmy parą studentów w wieku 25 lat. Jeżeli macie ochotę jechać z nami proszę o kontakt pod tel. 1773 814 0458

Komentarz

Jeśli chodzi o polskie biura podróży, to objazdówek po USA trochę jest. [url=http://goo.gl/98uK]tutaj[/url] jakaś lista. Wydaje mi się, że wybierając się na krótko do Stanów, to najlepsza opcja. bez tego może być problem z Wizą. Dochodzą jeszcze loty, których ceny bywają bardzo różne. generalnie [url=http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty/Stany%20Zjednoczone]ceny biletów[/url] to ok 2 tys zł. można oczywiście trafić fajne ceny, jak na przykład [url=http://www.sky4fly.net/biletylotnicze/Warszawa,Nowy%20Jork,WAW,JFK,1.html]oferta[/url] Aer Lingus z lotami z warszawy do nowego jorku za 1,3 k. Jadąc jednak czysto wakacyjnie na 2 tygodnie - nie bawił bym się w nic innego jak bp.

Komentarz

A czy jedzie teraz ktoś na objazdówkę

Komentarz

Trwa
                        X