Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Loty do usa z przesiadkami

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Loty do usa z przesiadkami

witam
    Mam problem bo za bardzo się nie orientuje jak to jest w lotach w USA.A więc
    chciałbym wykupić bilety do Orlando i mam jedna przesiadkę w Chicago różnica
    miedzy tymi połączeniami jest 1 godzina.Bierzmy ze samolot będzie punktualny
    i wyląduje o czasie np o 10.30 w Chicago następny lot z Chicago do Orlando mam
    o 11.30 czy jeśli mam bilet wykupiony z przesiadkami muszę znowu opuścić
    terminal czyli odebrać bagaże i znów iść do odprawy??? wiem ze w europie jest
    ze odprawa kończy sie 40 minut przed odlotem a jak to wygląda w USA chodzi
    mi dokładnie o linie american Airlines

Leciałam do Orlando (lot z Amsterdamu) z przesiadką w Atlancie - różnica między połączeniami wynosiła tylko 40 minut.
    Lot do Orlando, jeśli dobrze pamiętam, liniami American Airlines. Bagaży w Atlancie nie trzeba było odbierać - zostały nadane docelowo do Orlando od razu w Amsterdamie. W Atlancie tylko załatwienie wizy i kolejna odprawa paszportowa - miałam wrażenie, że wszyscy ułatwiają nam życie, widząc, że spieszymy się na kolejny samolot. Może też i dlatego, że byliśmy wzywani przez megafon do stawienia się jak najszybciej do odprawy przy stanowisku AA. (W sumie tylko 40 minut od lądowania jednego samolotu do startu drugiego). Z perspektywy czasu (leciałam 2 lata temu), aż się czasami dziwię, że wszystko "poszło" tak szybko, sprawnie i bezproblemowo. Życzę powodzenia. Tracy

Komentarz

Zarezerwować bilety lotnicze możesz na [url=http://www.rezerwuje.pl]rezerwuje.pl[/url]. Mają bardzo sprawną wyszukiwarkę z pięcioma systemami wyszukiwania, co daje Ci gwarancję, że trafiasz na najlepsze ceny. Dodatkowo, korzystając z ich usług wspierasz fundację Anny Dymnej!

Komentarz

Tyy Niedzielski!Nie umiesz czytac???Pytanie bylo inne wiec spadaj z tym twoim spamem...normalnie mdli czlowieka od rana na widok tych smieci.Epidemia jakas panuje czy co?

Komentarz

Być może, chociaż kto wie, może bartik skorzysta. A odsyłacz do dobrej strony zawsze może się komuś przydać pozdrawiam Cię serdecznie momita

Komentarz

A do Orlando masz bezposredni lot z Polski?

Jesli masz przesiadke w Chicago to bagaz odbierasz w porcie docelowym czyli w Orlando.
            Powinienes zdazyc. Sprawdz tylko na bilecie na ktorym terminalu ladujesz i z ktorego lecisz dalej. Na pewno bedziesz musial przejsc z miedzynarodowego na miedzykrajowy.

Ja lecialam ostatnio z Chicago do Meksyku i lecialam z 1 terminalu.
            Z kolei z Chicago do Frankfurtu juz z 5-tego. I niestety nie sprawdzilam tego sobie na bilecie bo ubzduralo mi sie ze na pewno mam z 1. Lot mialam o 13:45 a na parkingu bylam o 13, najpierw szukalam bramki AA ktorej nie bylo! dopiero pozniej sie zorientowalam, ze mam lot z 5-go terminalu, na ktory musialam podjechac kolejka lotniskowa. Pozniej jeszcze czekala mnie samodzielna odprawa (za pomoca monitorkow!) i ostatecznie bylam przy mojej bramce kolo godziny 13:35 a wtedy dopiero zaczeli wpuszczac business class, takze spoko.
            Sprawdz sobie na stronie lotniska plan.
            Zreszta jak wysiadziesz z rekawa to albo pytaj odrazu obslugi gdzie masz isc dalej (we Frankfurcie np. stala pani i po okazaniu jej biletu na kolejny lot mowila gdzie sie kierowac) albo patrz na monitory.

Z tymi malymi przerwami na przesiadke jet tez takie ryzyko, ze moga nie zdazyc przepakowac bagazy i doleca nastpenym lotem.
            Nawet gdyby Twoj samolot sie spoznil i nie zdazysz na przesiadke to linie zabiora Ciebie nastepnym lotem.

Bilety zobacz na expedii.

Lotnisko jest dosc dobrze oznaczone, jesli jestes juz odprawiony to jak sie popytasz to zdazysz. Najwyzej beda Ciebie wolac przez megafony.

Komentarz

Trwa
            X