Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

szukamy chetnych na objazdówkę po Stanach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szukamy chetnych na objazdówkę po Stanach

Witajcie! Od kilku lat chodzi nam(znaczy się 2 znajome małżeństwa i 2 dzieci) po głowach aby ruszyć po zachodnim wybrzeży kamperami.Nie mamy trasy ,nie znamy cen,itd.Po prostu mamy pomysł i środki na zrealizowanie go.Szukamy osób które by się do nas przyłączyły(nie znamu angielskiego i ze względu na ciągłe obowiązki-praca-praca itd. nie mamy czasu się tym zająć).Jeśli są chetni to zapraszamy .Dziękujemy również za rady.

kiedys się wybieracie ??

Komentarz

Warto zwiedzić. Byłem w 2007 trasa jaka pokonałem to Chicago- Phoenix ( Arizona) samolot . Tam wynajelismy samochód Nissana Murano 120$ za dzień z płenym bakiem paliwa . Noclehg w Phoenix z rana wyjazd do Grand Canyonu 4 h zwiedzania i dalej na zachod do Las Vegas. O polnocy wjezdzalismy do Vegas to nie zapomniane chwile. Nocleg w Vegas w Hiltonie 3 osoby 103 $ rano wypad do kasyna i zwiedzanie Bulwar Las Vegas ( upał straszny 41 st okrs czerwiec) po poludniu wyjazd na pludnie do LA przyjazd wieczorem ok 18 nocleg w malibu cena tez ok 103 $ . Rano wyjazd nad Pacyfik do Santa Monika plazowanie a potem do Bwerly Hills zwiedzanie Bulward Hollywood . O 17 wyjazd do Phoenix . Przyjazd o 4 rano kilka godzin snu i o 13 wylot do Chicago. Wszystko odbywało sie na wariackich papierach bez zadnych wczesniejszych planów . To był spontan i pomysł wyjazdu na zach narodził sie w 5 min. Bilety lotnicze po 160$ miedzy Chicago a Phoenix

Komentarz

Witam, wybieram się w jeszcze nieokreślonym terminie na wycieczkę z Chicago do Parku Yellowstone przez Dakote itp. wracając inną trasą po drodze zatrzymując się w ciekawych miejscach ( do ustalenia ). Czas trwania obliczam na 5 - 7 dni autem z wypożyczalni. Koszt jaki obliczyłem to 350 dolarów auto + ok 450 dolarów na paliwo bo w sumie wychodzi ponad 4000 kilometrów , a może i więcej. Motele w granicy 30 dolarów za dobę. Jadąc w czwórkę zamknąć możemy się w 200 dolarach od osoby. Termin do ustalenia, odpada nam tylko 15 sierpnia. Jesteśmy parą studentów w wieku 25 lat. Jeżeli macie ochotę jechać z nami proszę o kontakt pod tel. 1773 814 0458

Komentarz

Trwa
        X