Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

USA 22 dni .Szukamy Chętnych na wyjazd

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• USA 22 dni .Szukamy Chętnych na wyjazd

Szukamy chętnych na wyjazd do USA z Biura podroży konsorcjum ( najstarsze biuro podroży w Polsce ), Impreza 22 dniowa przez wielki wschód - od nowego jorku do majami , hotele na trasie całej to 5*, chcemy z biurem wynegocjować Impreze dla 4 lub więcej osób plus śniadania.
    Piszcie do mnie na e- maila : katowice.27@gmail.com .Wyjazd od 23 września lub drugi wyjazd to CHINY 21 dni z wyprawy.pl tam jest grupa uzbierana na wyjazd 15.10

Trzeba być niespełna rozumu, by do USA - kraju gdzie wszystko jest dostępne przez internet jechać z biurem podróży. Zorganizowanie w tym roku wakacji na Florydzie (min. w "majami") i w NYC, łącznie z rezerwacjami hoteli, wynajmem samochodu, rezerwacją przelotu jetBlue pomiędzy Tampą i JFK, rezerwacjami zwiedzania Kennedy Space Center, Sea World, etc. zajęło mi tydzień (bez napinania się, bo gdybym się "spiął" i nie dbał czy wydam 50$ więcej czy mniej to zajęłoby mi to jeden wieczór).

Komentarz

No ja własnie planuje wyprawe po USA, ale wole jechac na własną rękę, wyjdzie mi taniej. No i zdecydowanie nie widze potrzeby spania w 5* na trasie.

Komentarz

Marzy mi sie taki przejazd przez USA, ale tez na wlasną reke, bez ogladania sie na wieksza grupe. Jest internet, przewodniki, są osby, ktore zrobily wiele tras wiec jest sie na czym oprzec i wzorowac.

Poki co czeka mnie Las Vegas we wrzesniu, sama rezrwuje lot i wymarzony hotel, wycieczke do Kanionu zamowie tez przez net i z pomoca kilku zaprzyjaznionych osob na pewno sie uda

Komentarz

Kate1 - ja tez sie wybieram na jesieni za zachod USA. duzo grupa jedziecie ? Bylem juz w USA kilka razy, zawsze na wlasna reke. To jest mega proste, nie rozumiem ludzi ktorzy jezdza tam z biurem - no chyba ze w ogole po angielsku sie nie mowi ale nawet na migi tam sie kazdy dogada.

A planowanie podrozy samemu to sama przyjemnosc zwlaszcza po USA.

Komentarz

Dominik ja jadę sama, dopiero drugi raz do USA. Moja baza jest Chicago - za pierwszym razem pojechalam sama do Meksyku - tez sama wszystko zalatwilam przez net, mialam troche stresa i wpadke, ale pomogly mi zyczliwe osoby z biura Mexico Entero.
            Teraz chce zobaczyc Las Vegas (zatrzymam sie w hotelu Bellagio bo moze spotkam tam Georga Clooneya ) i stamtad lot helikopterem nad Kanion.
            Dlatego marzy mi sie objazd USA zeby byc gdzies dluzej i na nikogo sie nie ogladac. Namawiam znajomych, ale wiadomo, ze dla kilkuosobowej rodziny to spory wydatek. Moze mi sie uda kiedys, poki co bede odwiedzac narazie wieksze miasta na wlasna reke.

Mysle, ze z biurem przede wszystkim jezdza tam ludzie, ktorzy nie znaja angielskiego, boja sie, moze sa wygodni, albo jak nie maja z kim. To jest wtedy dobre rozwiazanie. Moja znajoma byla na takiej wycieczce i wrocila zachwycona.

Moze bedziesz w okolicy LV po Labiur Day we wrzesniu? Wstepnie tez ma byc moj znajomy z zona z Filadelfii a jak nie to dam rade sama

Komentarz

Kate1 - ja raz bylem sam zagranica w RPA ale poznalem tam ludzi i pozniej juz sie trzymalismy razem. Z zasady nie lubie jezdzic sam bo uwazam, zw w towarzystwie razniej. W NYC i Waszyngtonie bylem z kolega a do Chicago juz polecialem do znajomych a potem w grupie wybralismy sie na Floryde i bylo super Nie lubie jezdzic z duza grupa bo mnie to irytuje z wielu wzgledow. Wole kameralnie.
              Las Vegas, Kanion, Sequoia Park, San Francisco - tez sie tam wybiore. Jescze nie mam sprecyzowane kiedy ale tez mysle o wrzesniu chocby ze wzgledu na pogode.
              Masz juz cos wiecej zaplanowane ? moze mozna by sie jakos zgadac ?

Komentarz

Dominikk, ja lece 26 sierpnia do Chicago, po tygodniu i po dlugim weekendzie 3-5.09.2011, zaraz we wtorek 6 wrzesnia mam zamiar leciec do Las Vegas na jakies 3 noce (do piatku) bo wracam do Chicago na wesele do kolezanki. Do Polski wracam 19 wrzesnia.
                Narazie nie rezerwuje hotelu bo znajomy z Filadelfii mowi, ze spokojnie starczy miejsc i przelotów. Ceny sa tez na tym samym poziomie caly czas. W LV głownie chodzi mi o dluugi spacer wieczorem i wycieczke - lot helikopterem nad Kanionem (biuro Sundance - czytalam opinie i jest ok.) . Moi znajomi z Filadelfii moze tez beda po dlugim weekendzie wiec byloby polskie spotkanie

Jesli masz cos juz na oku i bedziesz gdzies w okolicy w tych terminach to pisz. Ja co jakis czas zagladam na forum.

Komentarz

hm.. tak mnie naszło, że bym się wybrał do USA w przyszłym roku.. powiedzcie mi jeżeli możecie oczywiście.. w jakich cenach są połączenia lotnisko- centrum centrum- lotnisko w NYC? i w jakiej cenie są noclegi na górnym manhatanie (Harlem) lub w pobliżu Central Park?

I ****ogicznie w jakiej cenie są noclegi w południowym Hollywood? Lub w Santa Monica? Czy wiecie może czy jest problem ze znalezieniem noclegu już na miejscu w NYC i Los Angeles? Czy trzeba rezerwować przez internet z wyprzedzeniem?

Komentarz

Trwa
                  X