Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tanie bilety do USA-FLYSIESTA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tanie bilety do USA-FLYSIESTA

Tak jak w temacie zaczynam sie rozglądac za biletami do Nowego Jorku w okresie wakacyjnym i oczywiscie chciałabym kupic jak najtaniej tym bardziej ze osób jest sporo bo grupka liczy 7 osób wiec róznica moze byc duza. Natknełam sie na wyszukiwarke FLYSIESTA gdzie znalazłam najtansza opcje z przesiadką w Lizbonie i tu moje pytanie czy juz ktos u nich kupował,czy nie ma żadnych problemów, dopłat itp jak jest z przesiadką.Wolałabym wsiąść i bez przesiadek wysiąść w NY lecz LOT niestety jest drogi chyba ze cos sie uda kupic na szalonej srodzie.....

Mam ten sam problem ,też rozglądam się za biletami w czerwcu do Newarku, ale jak na razie najtaniej znalazłam lot z przesiadką we Frankfurcie,linie Lufthansa,ale lot z Frankfurtu do Newarku obsługują linie Continental Airlines i nie mam pojęcia czy to dobre linie?Może ktoś nimi leciał ? No i jak wygląd sprawa przesiadki we Frankfurcie ,podobno to olbrzymie lotnisko......Będe wdzięczna za wszelkie info

Komentarz

zobacz sobie na tui.pl od ok. miesiąca mają też w ofercie bilety i chyba nawet najtaniej,ja kupiłam bilety do L.A. z Katowic przez Frankfurt lufthanzą,lecę 26.01

Komentarz

Kupowałam bilety w marcu na wylot już za pare dni czyli na styczeń z promocji first minute normalnie w locie. Za bilet całkowicie zapłacilam bez przesiadki 1500 zł w obie strony, patrzyłam niedawno i taka opcja first minute cały czas jest tylko nie wiem jak z cenami na wakacje, gdybyś kupiła z 3 miesiące temu to pewnie byłyby w takiej cenie jak ja kupowalam. Przed chwilą patrzyłam i niestety ceny na wakacje już są wysokie

Komentarz

Trwa
        X