Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Ciekawe miejsca na poludniu Anglii..

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• nelciowata
    rozpoczął wątek Ciekawe miejsca na poludniu Anglii..

Ciekawe miejsca na poludniu Anglii..

Interesuja mnie bliższe i troche dalsze okolice Bournemouth nad morzem . Co warto ciekawego zobaczyc pod katem krajobrazów, zabytków etc ? Brighton odpada, bo tam juz kiedys bylam.
    Troche miejsc juz wygooglowałam,ale interesuja mnie osobiste doświadczenia,wrażenia...miejsca, które wywarły wrażenie..
    Będę wdzięczna za opinie -D
    pozdrawiam nelcia

• nelciowata
    replied
    Gogonia, odezwij sie pls .Mysle o wycieczce do Cheddar. Podpowedz co tam jest najciekawsze do zobaczenia i ile czasu przezmaczyc dzieki nelcia

Zostaw komentarz:

• nelciowata
    replied
    Hej Gogonia,
    chyab mam ochote na ten Cheddar (:P)co pisalas, Powiedz co tam najbardziej rekomenujesz i ile czasu przeznaczyc ? wybieram sie w polowie wrzesnia, wiec mysle, ze predzej mnie spotka pogoda deszczowa niz upalna..><

Zostaw komentarz:

• gogonia81
    replied
    nie bylam nie wiem, ale moze byc calkiem fajne miejsce cos nowego na weekend ja bylam w woburn safarii i bylo calkiem fajnie malpy skakaly po samochodzie , zyrafa nam glowe wsadzila przez okno, lwy troche ospale ale to akurat dobrze w sumie byl to udany dzien
    w devon masz jeszcze babbacombe miniature village osobiscie tam nie bylam byli znajomi i mowili ze fajne ,ja bylam w podobnym tylko blizej londynu w beconscote taka wycieczka wielkoluda do krasnali
    a na kiedy planujesz zwiedzanie? nie wiem jak u ciebie ale tu w pld londynie masakryczne upaly i planuje uciec gdzies na weekend moze walia jak sie uda

Zostaw komentarz:

• nelciowata
    replied
    Mialam na mysli bilet combo na Longleat Safari&Adventure park, Longleat house&gardens i Cheddar Gorge&caves

Zostaw komentarz:

• gogonia81
    replied
    hymm a jakie safarii i park?

Zostaw komentarz:

• nelciowata
    replied
    Saderan,
    zobacze jak bedziemy z czasem... jesli bedzie pora lunchykowa to kto wiec ?sprobuje znalezc to pyszne bistro (tu)
    Gogonia,
    Stonehenge mam oczywiscie juz na liscie (tu) , ja bylam widzialam,,ale rodzinka nie , wiec jedziemy...ja tez zreszta z przyjemnościa ponownie sie zanurze w czasy starozytne
    Z tym Cheddar mnie zaskoczylas, bo miejsce mi zupelnie nieznane a wyglada super. (:P)(:P)Poczytalam , poogladalam i wyglada bardzo ciekawie. Znazlam taki bilet łaczony na Cheddar, safari i park - myslisz ze to dobry pomysl ?

pozdrawiam nelcia

Zostaw komentarz:

• gogonia81
    replied
    nie da rady bo bedzie to meczarnia choc nie mowie ze niemozliwe ale 2 dni na spokojnie juz tak, na 1 dlugi dzien moge polecic wyprawe w gore mapy do cheddar i zachaczyc o weston super mare -swietne rzezby z piasku, no i jeszcze stonehenge

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Nelcia (tu)(tu) a w okolicy katedry mogę polecić świetne bistro "La Place" prowadzone przez znajomych z Francji, kiedyś było pyszne jedzenie, sery francuskie mniam mam nadzieję, że nadal jest tak pysznie - znowu w tym roku dotarłem tylko do Londynu ale może w 2014 uda się zorganizować jakiś weekendzik w Winchester (tu)(tu)

Zostaw komentarz:

• nelciowata
    replied
    Saderan,
    skoro to twoje prawie rodzinne miasto to Winchester wrzucam na liste !!(:P)
    Gogoonia,
    Kornwalia rzeczywiscie piekna, popatrzylam na fotki... tylko nie wiem czy jest sens jechac w ta i z powrotem tego samego dnia, Wg googla to ok 3-4 godz w jedna strone..z Bornemouth.
    A co powiesz o Bradford upon Avon ? tak mi sie spodobało miasteczko..klimatyczne..
    dzieki za info nelciowata

Zostaw komentarz:

• gogonia81
    replied
    Isle of Wight w planach juz dobre 2 lata zawsze cos innego wypadnieale tu tez na weekend, kornwalia tylko na mapie wydaje sie duza a naprawde warto, szczegolnie przy pieknej pogodzie, my mieszkamy w londynie a bylismy tam 2 razy na weekend, u mnie na 1 miejscu ladne widoczkia przy okazji moge zachaczyc o historie

Zostaw komentarz:

• trossa
    replied
    Eden Project prezentuje się naprawdę świetnie. Szkoda, że o nim nie wiedziałam podczas mojej ostatniej wizyty w Anglii.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Bardzo ładne miasteczko mieszkałem tam 2 lata
    W Katedrze kręcili sceny do Kody da vinci z Tomem Hanksem(tu)

Zostaw komentarz:

• nelciowata
    replied
    Holi,
    alez ten Eden project to dziwadło.. wyglada zdecydowanie ciekawie i niesztampowo..Gogoonia tez o nim pisala..
    Sadi,
    Winchester sprawdziam ,ze mamy dodkladnie po drodze jak bedziemy wracac do Ladka na samolot,wiec duża szansaże wskoczymy.. Na zdjęciach widąc że ladne miasteczko no i katedra...
    dziekuje nelcia

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Nelcia z zabytków może katedra w Winchester ?

Zostaw komentarz:

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wielka-brytania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X