Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

narty w Livigno

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• narty w Livigno

Wybieramy się grupą 6 osób na przełomie lutego i marca na narty do Livigno. Czy ktoś może polecić fajny apartament lub hotel o dobrym standarcie i niewygórowanej cenie? Miło byłoby zobaczyć też zdjęcia lub link do stronki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Poczytaj na forum ski. Tam lepiej doradzą.
    Ja wybrałam Bivio (początek lutego). Apartament dla 2osób w samym centrum na tydzień można znaleźć za 4 tys zł.
    Hotel Bivio ma fajną odnowę, świetne opinie, weź pod uwagę też Spol, ale basen na tyle osób trochę ma mały.

Komentarz

Dzięki Jagan, Forum oczywiście odwiedzę ale to Bivio to taka dziureczka trochę. 270 mieszkańców? No i tylko 40km tras. Nie jeździłem jeszcze w Szajcarii ale myślałem , że zobaczę sobie jak jest z Livigno. No i ten początek lutego trochę mnie odstrasza. Lubię słoneczko.

Komentarz

Kiedy Polacy zaczną jeździc w końcu do obiektywnie najlepszych ośrodków (niekoniecznie droższych) ? Na jakie forum się nie wejdzie to tylko Livigno, Tonale, Zell am See i w kółko to samo (bo sąsiad tam był i było fajnie) - trochę inwencji ludzie. Jeżeli jedzie się w Alpy a nie do Polski to mniemam, że jednym z powodów jest maksymalne wyjeżdżenie się na nartach (pomijając atmosferę i uczciwośc na stokach, której nie ma w Polsce) - dlaczego wobec tego na wyjazdy kosztujące ponad 2 tys. wybiera się 2-gą (Livigno, Zell am See) lub 3-cią (Tonale, Pinzolo, Pejo, Paganella) ligę ośrodków alpejskich ? W Livigno masz w praktyce dwie góry do jazdy, masę przestarzałych, powolnych wyciągów - do tego koszmarny dojazd. Nie lepiej w tej cenie pojechac do ośrodka z co najmniej taką samą ilością tras, szybkimi, PRZEPUSTOWYMI wyciągami, zróżnicowaniem tras (trawersy, lasy, odkryty teren), bogactwem ponarciarskiego życia i pewną renomą, no i dojazdem krótszym o dobre 2 h w jedną stronę ?
        Przyjrzyj się takim resortom / konglomeratom jak Saalbach-Hinterglemm-Leogang, Sportwelt (Flachau, Wagrain), Skiwelt Wilder Kaiser, Kirchberg-Kitzbuhel i przede wszystkim St. Anton (ze spaniem w sąsiednim Pettneu - co chwila skibus a i na miejscu masz trasy) - te ośrodki to alpejski top, nie do objechania przez tydzień, najeździcie się za wszelkie czasy. I nie ma się co przerażac nazwami Kitzbuehel czy St. Anton - tanie spanie jest tuż obok z bardzo dobrym dojazdem.

Komentarz

ja ze swojej strony dorzucę ( o ile Austria też wchodzi w grę ) Solden (tu)(tu)(tu),HinterTux , a dla rodzin Stubai(tu)(tu)(tu)

Komentarz

Rzeczywiście zapomniałem o Zillertalu Solden, Ischgl, Obertauern to też czołówka narciarska ale z doświadczenia wiem, że nie planując wyjazdu minimum pół roku wcześniej, nie ma co liczyc na miejscówkę w rozsądnej cenie. Całościowo jednakże za najlepszy ośrodek uważam St. Anton - aczkolwiek dla rodzin z dziecmi się on nie nadaje - życie nocne, wymagające trasy (większośc czerwonych we Włoszech byłaby czarna) - ale kolega wyżej z tego co wywnioskowałem jedzie ze znajomymi więc St. Anton jak ulał Oczywiście ze spaniem w Pettneu.

Komentarz

dzieki Twarozek! Na Livigno padło bo:
              1. nie bylismy
              2. fajne knajpy (podobno)
              3. tanie wspomagacze
              4. długie, szerokie trasy
              jak chcesz to możesz odwrócić kolejność. A powaznie to w Austrii byłem 2x (teraz tez w listopadzie mam nadzieję na Hintertux) i jakoś nie miałem pogody. Postawiliśmy na marzec zeby i nart , i słońca trochę było, więc jeżeli ktoś był i mu się podobało niech się podzieli informacjami. Pozdrawiam.

Komentarz

Świetne miejsce, pełne słońca, doskonałe dla dzieciaków. Byłam tam w ubiegłym roku na początku lutego z na wyjeździe z biurem Jafi Sport. Wynajeliśmy apartament dla 7 osób. Na stoki dojeżdza sie bezpłatnymi busami. Raj dla miłośników i nart i zakupów

Komentarz

Fajna relacja, sam tez pomyslę by kiedyś odwiedzić Livigno, ale w tym sezonie Val di Sole jednak...;-), jak ktoś mógłby podrzucic relację z Val di Sole to chetnie bym też poczytał...

Komentarz

Podrzuc jak wrócisz, ja to głównie w Polsce na narty wybywam, a za granice tez chetnie by sie pojechalo

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X