Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje 2005

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość rozpoczął wątek wakacje 2005

wakacje 2005

Ma ktoś jakieś konkretne uwagi dotyczące pobytu na campingu z dziećmi w tym rejonie?

Gość odpowiedział
    Mieliśmy ze sobą raid do prądu i off w spayu-ani razu nie zostały zastosowane.
    Jeżeli coś wleciało do bungalowu to były to sporadycznie małe muszki, albo jakiś duży owad łatwy do upolowania klapkiem, czasami zdarzyła się wśliznąć stonoga trochę większa niż u nas. Raz odwiedziły nas małe żółte mrówki ale na kuchni nie było paproszków i już nas nie odwiedzały.
    Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Dzięki za informacje, markety to podstawa jeżeli jedzie się na wczasy do apartamentu bez wyżywienia. Jedziemy do Toscolano, też z Neckermana. Jestem ciekawa jaka była pogoda, czy komary dawaly się we znaki? Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Byłam nad Gardą w bungalowie na campingu Del Garda(****) w Paschiera i było tak jak w katalogu (klimatyzacja, baseny, sklepy i 500 m dalej Gardaland). BYŁO SUPER !!!!! Byłam z oferty 7=5, bungalow 6 os. wraz z ubezpieczeniem w Neckerman 1520 zł w 2005r. Na tym campingu, przynajmniej w basenie koło bungalowów raczej wszyscy kąpią się w czepkach, na tych bez patrzą dziwnie. Bardzo dużo holendrów, duńczyków. Z soboty na niedzielę jest pokaz sztucznych ogni w Gardalandzie około północy, super widok z campingu warto zobaczyć. Codziennie anmacje w języku angielskim, włoskim, niemieckim. Najpierw dla dzieci, potem dla dorosłych. W stonę Verony - Auchan warto uzupałnić tam braki w wyżywieniu, cenowo najtaniej. Jeśli coś jeszcze, to czekam na pytania. Życzę udanego pobytu nad Gardą. Pozdrawim.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Jadę nad Gardę w lipcu, będziemy mieszkać w apartamentach w Toscolano.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Witaj gdybyś mogła to napisz mi coś więcej na temat tego campingu, ponieważ wybieram się tam za dwa tygodnie. Będę bardzo wdzięczna. Dzięki

Zostaw komentarz:

• ajka-k
    replied
    Jak ten camping sie prezentuje cenowo? Bylam swojego czasu nad j. Garda i nie ukrywam - baaardzo mi sie podobalo!

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Dzięki Vlot. Jak pisałeś mi tyle cennych uwag ja właśnie byłam nad Gardą w bungalowie na campingu Del Garda(****) w Paschiera i było tak jak napisałeś (klimatyzacja, baseny, sklepy i 500 m dalej Gardaland). BYŁO SUPER !!!!! Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Na jeziorem Garda jest mnóstwo kempingów z bungalowami (klimatyzowanymi) do wynajęcia, z profesjonalnymi placami pod namioty i przyczepy, bogatą infrastrukturą ( kompleksy basenów, zjeżdżalni, sklepy, restauracje, estrady, program rozrywkowy, boiska do piłki nożnej, korty tenisowe itp) Wszystko zależy od klasy kempingu. Mieszkałem z dziećmi w ślicznym Piani di Clodia(****) w Lazise, widziałem równie piękne w okolicy, widziałem też słabsze (** )z jednym basenem ( i koniecznie czepkami kąpielowymi he he..), lecz także z jakimś barem, sklepem i placem zabaw dla dzieci. Jest kilka fajnych kempingów w okolicy Gardalandu i Canaverworld. Warto zobaczyć.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Cemping to bardzo dobra forma wypoczynku dla dzieci słońce basen i calutki czas na swieżym powietrzu, dzieci to lubią a poza ty, cempingi maja zaplecze sanitarne które naprawdę jest na wysokim poziomie ( w porównaniu z polskimi warunkami to istny Mariot )

Zostaw komentarz:

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X