Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje nad jeziorem Garda

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje nad jeziorem Garda

wybieram się nad jezioro Garda w lipcu,jak tam jest?może ktoś był,czekam na wiadomości!!!!

Jest pięknie -polecam. Do jakiej miejscowośco jedziesz?

Komentarz

Komentarz

> Byłaś tam może,napisz o miejscach,które zobaczyłaś?

Komentarz

W Toscolano akurat nie byłam, ale myślę, że jest O.K. W sumie większość miasteczek jest tam fajna. Może mniej ciekawy jest południowy brzeg (bo płaski), im dalej na północ, tym piękniejsze krajobrazy. Warto zwiedzić np. Malcesine (zamek, ładna starówka, kolejka linowa w góry), Sirmione, Limone, Gardone Riviera. Możesz się przejechać statkiem po jeziorze, można odwiedzić Weronę. Super miejsce, nie będziesz się nudzić. Pozdr.

Komentarz

Komentarz

>pozdrawiam,cześć!

Komentarz

W Mediolanie byłam jedynie przejazdem w drodze do Ligurii - faktycznie tłoczne miasto Niestety, nie miałam czasu na zwiedzanie, bo musiałam dotrzeć na miejsce odpowiednio wcześnie. Na pewno warto zwiedzić (ze względu na katedrę choćby). Co do temperatur nad Jez. Garda: byłam tam dwa razy, zawsze w czerwcu, raz na początku czerwca, raz pod koniec. Za każdym razie było okrutnie gorąco, parno, z tendencją do burz. Woda cieplutka. W sumie powinna być ładna pogoda także w lipcu, ale we Włoszech czasem też pada (na szczęście na ogól niezbyt długo) a jak już pada, to jest to istny potop. Pozdr.

Komentarz

Komentarz

~Elwira_M. napisał(a):

> W Mediolanie byłam jedynie przejazdem w drodze do Ligurii -
                    > faktycznie tłoczne miasto Niestety, nie miałam czasu na
                    > zwiedzanie, bo musiałam dotrzeć na miejsce odpowiednio
                    > wcześnie. Na pewno warto zwiedzić (ze względu na katedrę
                    > choćby).
                    > Co do temperatur nad Jez. Garda: byłam tam dwa razy, zawsze w
                    > czerwcu, raz na początku czerwca, raz pod koniec. Za każdym
                    > razie było okrutnie gorąco, parno, z tendencją do burz. Woda
                    > cieplutka. W sumie powinna być ładna pogoda także w lipcu, ale
                    > we Włoszech czasem też pada (na szczęście na ogól niezbyt
                    > długo) a jak już pada, to jest to istny potop. Pozdr.

Komentarz

~Elwira_M. napisał(a):

> W Mediolanie byłam jedynie przejazdem w drodze do Ligurii -
                      > faktycznie tłoczne miasto Niestety, nie miałam czasu na
                      > zwiedzanie, bo musiałam dotrzeć na miejsce odpowiednio
                      > wcześnie. Na pewno warto zwiedzić (ze względu na katedrę
                      > choćby).
                      > Co do temperatur nad Jez. Garda: byłam tam dwa razy, zawsze w
                      > czerwcu, raz na początku czerwca, raz pod koniec. Za każdym
                      > razie było okrutnie gorąco, parno, z tendencją do burz. Woda
                      > cieplutka. W sumie powinna być ładna pogoda także w lipcu, ale
                      > we Włoszech czasem też pada (na szczęście na ogól niezbyt
                      > długo) a jak już pada, to jest to istny potop. Pozdr.

Komentarz

~nunek napisał(a):

> ~Elwira_M. napisał(a):
                        >
                        > > W Mediolanie byłam jedynie przejazdem w drodze do Ligurii -
                        > > faktycznie tłoczne miasto Niestety, nie miałam czasu na
                        > > zwiedzanie, bo musiałam dotrzeć na miejsce odpowiednio
                        > > wcześnie. Na pewno warto zwiedzić (ze względu na katedrę
                        > > choćby).
                        > > Co do temperatur nad Jez. Garda: byłam tam dwa razy, zawsze w
                        > > czerwcu, raz na początku czerwca, raz pod koniec. Za każdym
                        > > razie było okrutnie gorąco, parno, z tendencją do burz. Woda
                        > > cieplutka. W sumie powinna być ładna pogoda także w lipcu,
                        > ale
                        > > we Włoszech czasem też pada (na szczęście na ogól niezbyt
                        > > długo) a jak już pada, to jest to istny potop. Pozdr.
                        > Cześć! dzięki za info.Wybieramy się 6raz do słonecznej Jtalii,byliśmy w wielu ciekawych miejscach,zarówno turystycznych,jak i religijnych rozsianych po całych Włoszech>KOCHAMY ITALII

Komentarz

Wybieram się w lipcu nad jezioro Garda, ale zupełnie nie wiem na jaki camping się zdecydować. Czy moglibyście mi coś polecić?
                          Z Waszych wypowiedzi wynika, że południe jeziora jest mniej ciekawe od północy.

Chcemy jechać w czwórke i nie wiemy czy bardziej oplaca się wynajać bungalow, czy po prostu wziąć 4 -osobowy namiot.
                          Czy tam sa chłodne noce?

Z góry dziekuję za wszelkie wskazówki!

[%sig%]

Komentarz

Byliśmy na południu Gardy na przełomie czerwca i lipca w tamym roku, było bardzo gorąco. W nocy temperatura na klimatyzacji w bungalowie była nastawiona na 24 stopnie, bez niej nie dało się spać. Im dalej na północ było chłodniej. Pod namiotem napewno będzie taniej, ale tylko od Was zależy jak znosicie temperaturę i czy np.burza Was nie wystraszy. Na naszym campingu po burzy w namiotach były puski, choć temperatura była nadal koło 25.
                            Zresztą gdzie się nie wybierzecie, wszędzie nad Gardą jest pięknie.
                            Pozdrawiam.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X