Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktoś był w Kalabri z Rainbow Tours

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy ktoś był w Kalabri z Rainbow Tours

Czy ktos byłw Kalabri na wycieczce wypoczynek i zwiedzanie z Rainbow Tours i mieszkałw Hotelu COSTA SMERALDA jakie wrazenia jak ceny czy opłaca sie wogole wybierac z tym biurem

Kalabria to piękny kierunek wybraliśmy się z moim chłopakiem 19.06 na 2 tygodnie do Bratico 10 km od Tropea- perła kalabri, przepiekne miejsce które gorąco polecam odwiedzić, Pizzo, jak również wyspy Liparyjskie- jednodniowa wycieczka męcząca ale cudowna i szansa zobaczenia delfinów jak skaczą na falach jakie robi stateczek, po prostu bajka! jedzenie rewelwcyjne, full ryb, owoce morza itp. byliśmy w Hotelu Villaggio Green Garden 3* po stronie Tyreńskiej która jest ciekawsza od jońskiej z Orka travel ( przelot, hotel itp)bardzo fajnie.samolot to podstawa bo leci się 3 godziny i już o 7 rano byliśmy na miejscu a o 8 w hotelu i od razu byliśmy zakwaterowani!!!Hotel super, basen, pokoje z klimą, lodówkami - niska zabudowa osrodka w ogrodzie palm i kwiatów.w cenie karty klubowej 35 Euro/tydzień mieliśmy oprócz wszystkich atrakcji typu lezaki , parasol itp wycieczkę na nurkowanie z maskami i dziką plaże- motorówkami, dodatkowa atrakcja. Ceny na Kalabrii bardzo pozytywne i ludzi bardzo mili i na pewno nie jest to blokowisko tak jak na pólnocy Włoch.Z Rainbow jak pamiętam jest to impreza chyba autokarem, a cena jest podobna do ceny samolotu z innych biur co latają na Kalabrię, a jak chcesz zwiedzić Sycylię to cały czas autokar więc może być ciężko ze wzg. na temperatury .Wypożyczenie auta na miejscu to koszt 40 Euro/dzień, np. nissan więc można sobie zrobić kolejną wycieczkę. polecam bardzo. pozdrawiam

Komentarz

Pilnie poszukuję informacji o hotelu Green Garden i miejscowości Briatico.

Komentarz

przepraszam ale skad ty wyrwałaś te wszystkie atrakcje których tam niema?hotel green garden ok bo tam byłem,ale te wszystkie bajery prócz leżaków,parasoli,animacji i rejsem motorówka?!niewiem

Komentarz

A łyzka na to niemożliwe,to chyba jest pracownik rainbow który tak widział te wczasy!!!Niestety nie moge sie zgodzic z powyższa opinią.Green garden to hotelik na przedmiesciach wsi gdzie kazdy kto chce zrzucic pare kg to może sie wybrać poniewaz na sniadanko sa płateczki do mleka i po plasterku szynki i sera!! Więc ostrzegam ze za 3000 zł po sezonie to lekka przesada....

Komentarz

Ja też pilnie potrzebuję info na temat Kalabrii z Rainbowtours, najlepiej pozytywnych i tylko pozytywnych! Błagam! Wybieram się (o ile będzie miejsce) na początku października i chyba będę w hotelu Green Garden. Za wszelkie informacje baaaaaaaaaardzo dziękuję

Komentarz

własnie wrócilem z Kalabrii.... widzialem zarówno Green Garden jak i Calispere - oferowane przez Rainbows'a i powiem krótko:
              - jesli nastwiasz sie na lezenie plackiem na plazy i przede wszystkim na dobre odzywianie to wybierz raczej green garden, choc ciekawostką jest nasyp kolejowy , ktory wiedzie przez osrodek - pociagi moze nie jeżdzą czesto ale sam widok tego nasypu strasznie to paskudzi harmonię hotelu, poza tym nie ma tam gdzie pojść poza samym terenem hotelu

- jesli zalezy ci jednak na poruszajacych duszę widokach to wybierz Calispere - jedzenie tam slabsze niz w GG, ale mimo to ja nie chodzilem glodny (sniadanie to platki z mlekiem, pieczywo z dzemikiem z pudeleczka, maselko w kostce, plasterek szynkilub sera, deser w postaci przecieru z owoców, sok, kawa, herbata, kolacja - 2- daniowe do wyboru z dwoch propozycji (makaron zawsze, jakas ryba, pizza + owoce), napoje platne dodatkowo do kolacji...

w cappo vaticano naprawde mozna pospacerowac po okolicach bo widoki są swietne (widac koniec buta wloskiego, sycylie a nawet Stromboli czyli jedną z wysp liparyjskich - ja zrobilem ok. 1000 fotografi, w tym rarytasowe pioruny w czasie calonocnej burzy na 12 fajerek :-)
              są wycieczki fakultatywne na sycylię, wyspy liparyjskie (tą polecam bardzo), i koniecznie trzeba zaliczyc wyprawę do Tropei;

zeby nie bylo: obejrzyj sobie i sam wybierz co wolisz :
              zdjcia na stronie calispery :
              http://www.villaggiocalispera.it/eng/index.html

zwrócic należy uwagę na "virtual tour"

a tu coś z green garden : http://www.orkatravel.pl/index.php/site/124
              wiadukt kolejowy oczywiscie nie jest eksponowany....:-) poza naprawde ładnym terenem samego hotelu dalej jest wiocha i nie ma gdzie pojść ....

przy okazji pobytu proszę pozdrowić ode mnie Panią Monikę - rezydent RT na Calabrii, która musiala użerać się z wyjątkowo paskudną grupą Polaków, którzy dali piekny popis chamstwa przed Wlochami - kradli pieczywo itp. z restauracji, a nawet podbierali resztki ze stolow po holendrach...
              mi bylo po prostu wstyd za tych ludzi...

slowo jeszcze o podróży autokarem - to raczej mniej przyjemny aspekt wycieczki, a panowie z Bomaturu (firmy transportowej) to osobny temat... - notorycznie w idiotyczny spsosób w trakcie jazdy zabawiają (podrywają?) pilotki, w jedną stronę jazdy wciąż narzekali na swoją (nie)dolę u swojego pracodawcy i tak tym sie rozpalili że w nocy raczyli pasażerów zimną klimatyzacją...
              w drugą stronę popis dawal pan Waldek - kiedy siadal za kólkiekim to bylo wiadomo, że trzeba skladać rece do modlitwy, tylko dzieki temu co najmniej trzy razy unikneliśmy bliższych kontaktów z wloską i austriacką służbą zdrowia... :-)
              nie pomoglo to jednak w tym, iż szanowny pan Waldek przejechal skręt na autostradzie na Padwę przez co pomknelismy ochoczo na Mediolan i dojechalismy do Padwy z 1,5 h opoźnieniem...

genearalnie sama wyciekaczka jest bardzo w porzadku, ale lepiej wybierac sie do wloch do polowy wrzesnia.... potem deszczu coraz wiecej...
              sorki za byki, ale pozno jest juz i nie kontaktuje.....

ps,. jesli szukasz luksusów to zostan w domu i nie tłucz sie autokarem 4 tys. km albo nawet samolotem, zeby pomieszkac w 3 gwiazdkowym obiekcie z jako takim zarciem i stygnącym basenem i morzem

Komentarz

Ja wróciłam tydzień temu z wczasów w Briatico z Rainbow i było fantastycznie! Najlepiej byłoby gdyby nie wpuszczano tam Polaków, bo wstyd przynoszą, ale pominąwszy ten smutny fakt miejsce jest przeurocze i wszelkie negatywne opinie na tym forum są zupełnie bezsensowne. Ma rację koleżanka, która wspomniała o wycieczce pontonem na dziką plażę - potwierdzam, takie wycieczki są w każdy poniedziałek i ratownicy zabierają turystów na prawdziwą rajską plażę i nurkowanie jest absolutnie odlotowe. Jedzenie jest super (o ile wcześniej ktoś z Polaków wam stołu nie okradnie, ale nawet mimo to można poprosić Włochów o dokładkę i zawsze dadzą), nikt nie chudnie i w ogóle najlepiej jest po sezonie. Mogę opowiedzieć więcej jeśli ktoś jest zainteresowany i serdecznie pozdrawiam wszystkich ZADOWOLONYCH!

Komentarz

Ja co prawda nie bylam w Kalabri ale jesli chodzi o samo biuro podrozy to jestem jak najbardziej zadowolona! W moim odczuciu wycieczki ktore organizuja sa bardzo dobrze zorganizowane i ciezko znalezc mi jakies minusy. Goraco polecam objazdowo wycieczke po Hiszpani! Pozdrawiam!

Komentarz

Ja byłam w tym roku we Włoszech z RT. To już moja druga wycieczka z tym biurem. Jestem jeszcze bardziej zadowolona niż w zeszłym roku, a to za sprawą świetnej rezydentki. Ogólnie, wycieczka zorganizowana bardzo sumiennie. Treść umowy zgadzała się z tym, co zastaliśmy na miejscu. Nie spotkało nas żadne rozczarowanie, może poza nieco "cieńszym" jedzonkiem, ale to chyba z tego względu, że jestesmy z moim chlopakiem strasznymi żarłokami Ogólnie biuro nas nie zawiodło, a Włochy piękne......więc wróciliśmy opaleni. zadowoleni i jeszcze bardziej zakochani

Pozdrawiam sedrcznie!!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X