Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Villagio Green Garden

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Villagio Green Garden

Prosze okonkrety dotyczace tego hotelu: standardu pokoi, rzeczywistej odległości od plaży, jakosci usług, wyżywienia, zyczliwosci personelu, itp. Ważna jest też dla mnie odlełlość od \'cywilizacji\", tj. od najblizszego miasteczka i możliwosci spedzenia czasu wolnego. Planuje wycieczkę objazdowo- pobytową z Rainbowtours. Może ktos z Was był, jakie wrażenia?

Spędziłam w tym "obozie" dwa długie tygodnie - wielkie oszustwo!!!!
    Biuro podróży RAINBOW TOURS sprzedało nam tam wczasy wychwalając ten hotel pod niebiosa jako idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.
    Pojechaliśmy tam z dwójką maluchów (11 miesięcy i 4 lata). Przez pierwsze dwa dni płakałam bo nie mogłam się otrząsnąć z szoku spowodowanego tym co zobaczyłam. Malutkie klitki w barakach, zapchany zlew, prysznic, ukręcony kurek w zlewie, żarcie OCHYDA!!!! ( gdzie to słynne włoskie jedzenie???) Grzyb na ścianach, brak możliwości wykąpania niemowlaka (po dwóch dniach dostaliśmy małą miseczkę w której mogłam jedynie posadzić dziecko), brak podstawowego wyposażenia w pokoju typu szklanka czy łyżeczka, brak czajnika.
    Brak możliwości konsultacji lekarza pediatry w razie nagłego zachorowania dziecka.
    ZERO ATRAKCJI!!!!!!!!!!!!!
    Pobliskie "miasteczko" Braitico to wymarła brudna prowincja.
    CZULIŚMY SIĘ TAM JAKBY KTOŚ PRZENIÓSŁ NAS W CZASIE O JAKIEŚ 50 LAT.

Generalnie większość rzeczy które nam przedstawiono opisując ten hotel to kłamstwo!
    Te ich 3 gwiazdki to odpowiednik naszego ośrodka PKS-u z lat 80-tych!!!!!!
    JEDYNA dobra rzecz to MORZE - czyste, przejrzyste,lazurowe...
    Nasza sprawa jest w trakcie reklamacji.
    TOBIE SZCZERZE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA - BEDĘ ZAWSZE WSZYSTKICH OSTRZEGAŁA PRZED VILLAGIO GREEN GARDEN.

[%sig%]

Komentarz

GREEN GARDEN TO...JEDNA WIELKA POMYŁKA.KONIECZNIE TAM POJEDŹCIE JEŚLI CHCECIE MIEĆ URLOP DO BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
      p.s. JEST JEDNA ATRAKCJA:POCIĄG NIEOPODAL , CO GODZINĘ....

Komentarz

Zgadzam się z Panią Beatą.popieram Domakę.Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów straconych na tym kempingu. KOSZMAR ! Nigdy tam nie wrócę, cieszę się że jestem znów w domu- gdzie dochodzę do siebie po tym "cudownym"urlopie.Zainteresowanym "polecam"biuro ORKATRAVEL.Wróciłam tydzień temu.Delaktuję się dobrym jedzonkiem, suchym pokojem ( bez grzyba) i ...brakiem odgłosu pociągu za oknami.Chętnie służę fotkami tego kempingu. któremu przyznaję co najwyżej ... 2 gwiazdki.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X