Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wczasy w Soverato z Triadą

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wczasy w Soverato z Triadą

Czy ktoś był na wczasach w Soverato z Biurem Podróży TRIADA? Jak oceniacie zorganizowany tam pobyt? Jak oceniacie zakwaterowanie i wyżywienie w Hotelu Nocchiero? Jak oceniacie samą miejscowość?

Triada ma zle opinie, gdy idzie o apartamenty, ale jesli hotel, to chyba bedzie ok. Jesli samo Soverato, to tez chyba dobrze, bo tam nad Morzem Jonskim sa wiochy, w ktorych sie mozna zanudzic, a Soverato to nieco wieksze miasteczko. Nad M.Tyrrenskim jest lepiej, ale chyba cala Kalabria jest ladna. I jest taniej duzo niz w pn.Wloszech.

Komentarz

Hej.Myśle o wyjezdzie do hotelu Nocchiero w tym roku.Byłaś w ubiegłym roku?Możesz coś o nim napisać?

[%sig%]

Komentarz

tez sie zastanawiam czy nie poleciec tam we wrzesniu... masz moye wiecej info na temat tego hotelu, miasta, okolicy ... a moze juz tam bylas ?

Komentarz

Ja niestety jeszcze tam nie pojechałam,ale chciałabym w sierpniu lub wrześniu.Nie jestem pewna czy będe miała z kim.

[%sig%]

Komentarz

jeśli szukasz opinii o hotelach to polecam portale opiniotwórcze z ocenami od ludzi którzy w danych kurortach/ hotelach z danym biurem się wybrali, ja używam holidaycheck ze względu na ilość opinii jakie można tam znaleźć ale wiem, że takich portali jest więcej

pozdrawiam

Komentarz

Trwa
            X