Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

objazdowka po Sycylii

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• objazdowka po Sycylii

Będąc na wycieczce objazdowej tygodniowej po Sycyli i tydzień pobytu na Kalabrii przebywaliśmy w koszmarnych warunkach mieszkaniowych -brud,smrud i stęchlizna podobnie przedstawialy się warunki w hotelach na Sycylii -odpadający tynk ze ścian brak klimatyzacji podobnie jak i w autobusie który wozil nas po Sycylii zmieniając wciąż planowaną trasę bo noclegi kombinowano zrobić tam gdzie w danym momencie bylo miejsce nie jak wynikalo z harmonogramu wycieczki .Jazda w pseudu klimatyzowanym autobusie kierowca caly czas miał otworzone okno ale napis klimatyzacja był a powinien być jeszcze na końcu autobusu sauna!!! Ale to pryszcz bo w Trapani w hotelu Czarny Koń mało co nie zabilo by mnie odrywające się okno a wspomnienia po wycieczce przypieczętowało kilku miesięczne leczenie bardzo zlośliwego świeżba ktorego dostaliśmy wszyscy. DZIĘKUJEMY CI ZA beznadzejne WAKACJE OSZUKAŃCZA i BEZCZELNA TRIADO niech inni wiedzą jakie atrakcje szykujesz a to co wymienilem to wierzcholek góry lodowej.

no to mnie wystraszyles, wyjezdzam 24.06 :/

Komentarz

Generalnie potwierdzam, ale aż tak źle nie jest, jeżeli się było w wojsku - przetrwasz!

Komentarz

Witam mam pytanie do jakiego pani hotelu jedzie do kalabrii bo my jedziemy do sajonary i mamy pytanie też czy wie pani coś o tym hotelu dzienkuje proszę o odp.

Komentarz

ja jade do hotelu Daulia i niestety nic mi nie wiadomo o zadnym z hoteli, pozdrawiam, mam nadzieje ze przetrwamy

Komentarz

wrocilam w calosci zyje i mam sie dobrze, wcale nie bylo tak zle jak opisal to Pan powyzej wrecz bardzo mi sie podobalo, wiec prosze sie nie przejmowac tamtym komentarzem, chetnie udziele odpowiedzi na jakies konkretne pytania dotyczace pobytu na kalabrii i objazdu po sycyli, pozdrawiam

Komentarz

Aszko a co powiesz o hotelu Daulia? ja sie zastanawiam miedzy nim 4 gwiazdkami ale wyczytalam, ze 4 gwiazdki maja daleko do plazy w dodatku kamienistej... Daulia przynajmniej na zdjeciach ma piaszczysta plaze... [%sig%]

Komentarz

Jadę za tydzień do Kalabrii - czy Sayonara jest ok? Płacę jutro więc póki co mogę to zmienić... Chcę na pewno pojechać na wycieczkę na Sycylię - jak najlepiej wynająć auto z klimatyzacją? Czy prom pływa często? TO droga eskapada? Pozdrawiam i dziękuję > na kalabrii i objazdu po sycyli, pozdrawiam

Komentarz

Moi znajomi byli w Sayonarze i byli zadowoleni.Podobno plaża jest wąziutka.Ja byłem w lipcu w Residence Smedile w Capo Vaticano i to jest rewelacja.Zarówno apartamenty jak i plaża. Promy z Villa San Giovani pływają bardzo często co około 40 minut i przez całą dobę.Zapłaciłem 16 albo 17 euro za bilet ważny trzy doby w obie strony.Autostrada z Mesyny do Taorminy lub w okolice Etny to jakieś 2,5 euro.

Komentarz

Witam

za 5 dni wyjezdzam do Wloch. Jedziemy wlasnym samochodem (okolice W-wy) do Zambrone (Kalabria). Tez mamy ochotę poplynąc promem na Sycylie i zobaczyc Etne i co tylko zdązymy. Jedziemy na 2 tygodnie z Neckermanna(wynajmujemy mieszkanie wakacyjne ). Jesli ktos będzie zainteresowany jak wyglada podroz. okolica , przeprawa promowa itd odpowiem po powrocie -poczatek pazdziernika.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X