Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

przepiękna Kalabria

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• przepiękna Kalabria

Ja również byłam na Kalabrii z rainbow ( a dokładnie w Briatico ) i przyjechalam baaaardzo zadowolona i oplaona. Przepiękne okolice , cudowne widoki, Włosi bardzo pozytywnie i życzliwie nastawieni do turystów. W ramach karty klubowej mieliśmy leżaki, kajaki, rowerki wodne , tenis , wycieczkę pontonem na dziewiczą wysepkę , była również mozliwość ponurkowania. Jedyne niemiłe wspomnienia związane są z.... naszymi rodakamicy, ale o tym to szkoda gadać.. Polecam wszystkim wycieczkę na wyspy liparyjskie, mimo pewnych niedogodności, które niektórzy odczuwali , a były one związane z kołysaniem :-) oraz zwiedzenie już na własną rękę Tropei, Pizzo, Vibo Marina. Dużo można by pisać, ale powiem krótko było superr!!!! Pozdrawiam wszystkich zadowolonych, szczególnie całą ekipę, którą spotykaliśmy się wieczorami w barze na tańcach i przy pysznym włoskim winie :-)

Byliśmy w Kalabrii w tym roku - 3 tyg. W ośrodku Sciabache ( Zambrone). Zrobiliśmy sobie wycieczkę (prom) na Sycylię - polecam- warto! Potwierdzam, to co napisał przedmówca- kalabria, to cuuudowne miejsce, a w Tropei to się chyba na zawsze zakochałam

Komentarz

Ależ Wam zazdroszczę...byłam w Kalabrii parę lat temu, wróciłam beznadziejnie zakochana w tym regionie, tęsknię i chętnie pojechałabym tam znowu Cudowna jest też Sycylia i wyspy Liparyjskie; ogólnie moim zdaniem, południowe Włochy są ładniejsze od północnych...takie trochę dzikie i nie do końca jeszcze opanowane przez turystów pozdr :-) [%sig%]

Komentarz

Ja też byłam W Kalabrii-Residence Smedille-Capo Vaticano, tam jest przepięknie!!Nie ma jeszce wielkich hotelowych molochów!A Tropea, Bratico, Ricadi-te widoki!!!Nigdy nie zapomnę tego koloru morza-polecam Kalabrię!! [%sig%]

Komentarz

o Kalabrii mówi się,że to są "góry pomiędzy morzami" i to prawda tam życie płynie wolniej,przyroda jest bardziej dziewicza,piękne widoki,miasteczka "z klimatem" i życzliwie nastawieni południowcy tylko tam można jeszcze we Włoszech znaleźć pustawe,dzikie plaże i niesłychanie czyste morze ech,Kalabria... :-))) [%sig%]

Komentarz

cieszę sie, że nie jestem odosobniona w odczuciach, mam nadzieję jeszcze tam kiedyś wrócić i to zanim powstaną tam olbrzymie hotele, a nieznośni pseudo-turyści zakłócą harmonię tego pięknego miejsca. Jestem zachwycona Włochami, a szczególnie ich południową częścią , chociaż tak naprawdę to mało widziałam, ale może za rok......

Komentarz

Południowe Włochy to moje marzenie. Niestety jest mało ofert i drogo. Wczasy autokarem sa drozsze niz samolotem w wiele innych miejsc nad M.Srodziemnym...Wprawdzie bylem raz nawet w Kalabrii, ale w nieciekawym miejscu nad Morzem Jonskim, na samej polnocy Kalabrii. Nad M.Tyrrenskim jest podobno duzo ladniej.

Komentarz

My bylismy własnym autem,z Neckermanna.Za 1tydzień apartament 1100zł- 3 ***w sumie 2 tygodnie z wszystkim wyniosły Nas 3000, ale zobaczylismy-Insbruck,Veronę,Pizze, troche Rzymu, Neapol-fee,Etnę, San Marino,Rimmini i na chwile wjechalismy do Wenecji-to były Wakacje!!!

Komentarz

Chcialabym pojechać do Kalabrii w przyszłym roku. Wolalabym, żeby to jednak była wycieczka samolotem, bo dojazd autokarem czy samochodem jest dla mnie zbyt uciążliwy (dwojka dzieci). Lenaf czy mogłbyś napisać trochę więcej....

Komentarz

~Stasio napisał(a):

> Południowe Włochy to moje marzenie. Niestety jest mało ofert i
                    > drogo. Wczasy autokarem sa drozsze niz samolotem w wiele innych
                    > miejsc nad M.Srodziemnym...Wprawdzie bylem raz nawet w
                    > Kalabrii, ale w nieciekawym miejscu nad Morzem Jonskim, na
                    > samej polnocy Kalabrii. Nad M.Tyrrenskim jest podobno duzo
                    > ladniej.

Mam ten sam problem...ofert samolotowych jest mało i drogie
                    no a żeby jechać samochodem,to w moim przypadku (mieszkam na półnicy Polski) trzebaby mieć trzy tygodnie urlopu...bo to jednak bardzo daleko jest; podróż dość męcząca i na tydzień nie bardzo opłaca się jechać
                    Ale wiem,że jeszcze tam wrócę
                    pozdrawiam wszystkich wielbicieli cudownej Kalabrii :-))

[%sig%]

Komentarz

W moim przypadku-to tez trudne, bo tez mam 2 dzieci,ale akurat tam bylismy sami z meżem.Oprócz tego mam chorobę lokomocyjną -więc to była ostatnia moja podróż samochodem.Spróbuj wykupić wakacje z dojazdem własnym i może jakaś tania linia lotnicza???Tylko nie wiem czy sa połaczenia np do Regio di Calabria?

[%sig%]

Komentarz

zostaje ewentualność Triady - wiosna apartamenty bez wyzywienia nawet 1200 zl za 2 tyg. Tylko ze te apartamenty sa w dziurach, nieatrakcyjnie polozone, np. kolo nasypu kolejowego, pomieszczenia sa male i z karaluchami nawet. Poza tym nad Morzem Jonskim, nad ktorym jak wspomnialem, raczej mniej atrakcyjnie jest niz nad Tyrrenskim. Ale ktos, kto chcialby do Kalabrii, stoi wlasnie przed irytujacym dylematem: dziadostwo Triady w stylu tych apartamentow czy hotel za 3.000 (nawet z tejze samej Triady, ale juz chyba w porzadku)? Nie mozna jakos wyposrodkowac - to uwaga do ludzi z biur, ktorzy to pewnie czytaja. Rozumiem ze moze Włochy sa drogie. Ale coz to, nie da rady dac na rynek hotelu z BB 2-gwiazdk. za 2000/2 tyg.? Przeciez nawet na jak drogim Cyprze sie takie oferty zdarzaja.

Komentarz

przyłączam się do tego apelu :-))
                          zawsze można kombinować też coś na własną rękę...nad czymś takim się zastanawiam
                          są tanie linie przecież...aby dolecieć do Rzymu, stamtąd do Kalabrii jest ok.6-7 godzin autokarem

[%sig%]

Komentarz

Anita33 napisał(a):

> W moim przypadku-to tez trudne, bo tez mam 2 dzieci,ale akurat
                            > tam bylismy sami z meżem.Oprócz tego mam chorobę lokomocyjną
                            > -więc to była ostatnia moja podróż samochodem.Spróbuj wykupić
                            > wakacje z dojazdem własnym i może jakaś tania linia
                            > lotnicza???Tylko nie wiem czy sa połaczenia np do Regio di
                            > Calabria?

albo chociaż do Neapolu lub Lamezii (tam chyba też jest lotnisko)....
                            podejrzewam jednak,że na razie tanie linie ograniczają się tylko do Rzymu

[%sig%]

Komentarz

W jakim miesiącu najlepiej tam pojechać?

[%sig%]

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X