Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Villaggio Agrumeto

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Villaggio Agrumeto

Czy ktos moze podzielic sie wrazeniami z pobytu w tym hotelu? Bardzo dziekuje.

Byłam nie tak dawno w tym hotelu i było cudownie. Hotel bardzo ładnie położony przy samej plaży, cichy, z bardzo dobrą i grzeczną obsługą. Jedynie rezydent niekompetentny!!! Stan pokoi jest niezgodny z tym co w folderze(nie działała klima. nie było wiatraka, sejfu. telefonu) ale i tak cudownie wypoczęłam. Polecam dla rodzin z dziećmi.

Komentarz

Dopiero co wróciłem. Klima działa-ręcznie sterowana.Lodówki/minibarki zainstalowano. Wiatraki niepotrzebne, skoro działa klima. Sejf i telefon do szczęścia niepotrzebne, lecz zamieszczone w opisie ośrodka świadczą bardziej o niekompetencji biura Rainbow Tours. Jakie biuro, taka rezydentka...., choć zależna od wskazówek z Łodzi niewiele może, ale jest życzliwa uczestnikom wyjazdu. Sam ośrodek, a zwłaszcza obsługa- super(o ile krajanie tego nie zmienią, gdyż zawsze nam Polakom coś nie pasuje). Byłem świadkiem kłótni o dopłatę w wysokości 1(jednego!!!) euro za wino(wypite czy nie wypite) z groźbami wezwania carabinieri.Było mi wstyd za naszych.

Komentarz

Wlasnie wrocilam, z 4,5 letnim dzieckiem. Typowy wloski osrodek wypoczynkowy. Polozony tuz przy morzu. Jednak reklamowana w katalogu "plaza" to betonowe wzmocnienie usypne bialym pisakiem, bez dostepu do morza (glazy). Sasiednia plaza, na ktorej jest 10 "Agrumentowych" lezakow- zejscie po 26 betonowych schodach. Plaza piaszczysta, zejscie do morza lagodne, dno piaszczyste, woda krysztalowo przejrzysta. Do dyspozycji basen, basen dla dzieci, lezaki wokol basenu, bar przy basenie, restauracja gdzie serwuja posilki, jeden sklepik (kiosk), animacje w jezyku wloskim. Pokoje wyposazone w klime- dziala 22-6 i 12-16, minilodowke. Telefonu, sejfu, wiatraka brak. Obsluga mila, wlascicielka mowi troche po angielsku, kierownik sali po niemiecku, francusku i hiszpansku, jeden barman troszke po angielsku. Poza tym komunikacja tylko w jezyku wloskim. Rezydentka OK, pomocna, operatywna. Organizowne wycieczki OK. Do najblizszego sklepu trzeba wejsc na gore (spora gore) droga lub schodami lub moga podwiezc z osrodka (odplatnie). Brak komunikacji miejskiej pomiedzy najblizszymi miejscowosciami. Mozna wypozyczyc samochod, ok.40Eur/dzien, ale jesli na dluzej- trzeba negocjowac, wtedy ok.30Eur/dzien. Kolor morza, temperatura i usposobienie Wlochow= udany wypoczynek ;-)

Komentarz

Trwa
        X