Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

La Tonnara (Tropea) z biura Sopol

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • La Tonnara (Tropea) z biura Sopol

  Hej! Wybieram się na długi weekend majowy z dzieckiem i siostrą do Kalabrii z biurem Sopol (hotel La Tonnara w pobliżu Tropea). Bardzo boję się tego wyjazdu, więc proszę o wszelkie informacje odnośnie podróżowania z tym biurem, oceny jakości pobytu, atrakcyjności wyjazdu i ogólnych wrażeń. W ofercie wyjazdu mamy wliczony wieczór włoski i wycieczkę na wyspy Eolskie. Będę wdzięczna za wszelkie fotki (z Kalabrii, pobytu w hotelu, wycieczek na Eole) wysłane na maila. Szukam też ewentualnych znajomych z Polski, którzy wybierają się w tym samym terminie w to miejsce, zawsze w grupie raźniej! Pozdrawiam!

 • #2
  dołączam się do pytania

  [%sig%]

  Komentarz


  • #3
   Anita ,
   wysłałam ci maila, masz jeszcze pytania to pisz -Pozdrawiam A

   Komentarz


   • #4
    Dzięki bardzo za maila i piękne fotki. Miejsce rzeczywiście urokliwe, ale chyba jednak nie zaufam operatorowi tego wyjazdu, bo za dużo niejasności pojawia się w trakcie omawiania oferty (łącznie z przesyłaniem moich maili do wiadomości pracowników biura, choć nikt o to nie prosił). Myślę, że spędzę weekend majowy bliżej, na Słowacji w ośrodku SPA (wody termalne, sauny, łaźnie, masaże, solarium i wycieczki w okolice). Myslę, że też to może byc fajna forma relaksu przed głównym wyjazdem na wakcje. Pozdrawiam Cię gorąco!

    Komentarz


    • #5
     bylem tak w dlugi weekend.
     Kto zrezygnowal to dobrze zrobil. Warunki koszmarne, nawet o papier toaletowy trzeba bylo walczyc. Basen napelnial sie 3 dni po naszym przyjezdzie.... plaza 800 metrow tak... ale kamienie i smieci. Zdjecia plazy ze zdjecia w folderze to w miasteczku oddalonym o 5 kilometrow.... w folderze napisano ze 2 km. Busik na plaze non-stop.... smiechu warte. Wyjazd o 10... powrot o 16... i koniec! wszyscy na hip- hip hura musza sie stawic bo inaczej dupa z opalania. Wlosi totalnie nieprzygotowani, brak cieplej wody a jak jest to przez 5 minut. Centrum odnowy bilogicznej... tak bedzie... moze za rok bo narazier to w fazie budowania jest. FATALNIE, FATALNIE. A SOPOL i jego wlasciciel beszczelne typy.... nie poczuwaja sie do nawet przeproszenia.

     Komentarz

     Trwa
     X