Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Sayonara

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Hotel Sayonara

  sayonara to miłe miejsce z dobrym jedzeniem. To co jest koszmarem, KOSZMAREM podkreślam to muzyka, która gra do godziny 1 w nocy. Głośniki nie są ustawione na dyskotekę, tylko w kierumku wioski. Sama muzyka nad basenem, gdzie odbywa się dyskoteka nie jest taka głośna, ale jest przenoszona przez wodę w basenie i wpada do pokoi, które są z betonu. Pokój zamienia się w pudło rezonansowe. Normalny człowiek nie jest w stanie tego wytrzymać. Poziom hałasu oceniam jako 120-130 decybeli. Pertraktacje z Włochami nic nie dają. Wszyscy, wszyscy narzekali na hałas. Nie ważne czy to my Polacy, czy Włosi, czy Niemcy. Jest to tym bardziej wkurzające, bo na 400 osób będących w sayonarze. 15- 20 bywa na dyskotece, z czego 5 tańczy.

 • #2
  przepraszam, zapomnialam dodac, ze o malo nie doszlo do rozwodu. moj maz po 3 dniach chcial z powodu huku wracac. co byloby koszmarem-bo to ja go namowilam na ten wyjazd, po raz 3 do kalabrii (ze wzgledu na to ze mowie po wlosku i lubie ten region). Polecam natomiast hotel helios. tutaj jedyny makament to kamieniste dno morza (gumowe buciki konieczne), a tak wszystko jest super. Bylam tam dwa lata temu. ciekwaym odradzam absolutnie tez hotel daulia > tańczy.

  Komentarz


  • #3
   rok temu byliśmy w hotelu sayonara i wróciliśmy z ogromnymi uśmiechami, jeszcze większymi walizkami wypchanymi włoskimi łakociami i jeszcze większą masą POZYTYWNYCH wspomnień! hotel adekwatny do 3 gwiazdek, lazurowe morze, świeże owoce, raj dla dzieci, ale to co o nim faktycznie stanowi to super atmosfera - włoscy animatorzy, pyszne, elegancko podane jedzonko (obsługa w obowiązkowych garniturach), sumienny house-keeping a także rezydent - p. Małgosia (ORKA TRAVEL), która zmieniła w naszych oczach stereotyp polskiego przewodnika. wycieczki na Sycylię i Lipary zorganizowane zgodnie z planem, bez przynudzań w autokarze. natomiast zaskoczeniem były dla nas organizowane przez nią wycieczki bez opłat do pobliskiej tropei, pizzo czy na capo vaticano - po prostu za samą cenę biletu kolejowego (ok. 4 euro/osoba) zwiedziliśmy z nią wszystkie pobliskie miejscowości - super!

   ps polecam absolutnie każdą lodziarnię w nicoterze i obowiązkowo targ co niedziela na górze w nicoterze (rezydent jedzie z wami autobusem miejskim) miłego pobytu

   Komentarz

   Trwa
   X