Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

KALABRIA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• KALABRIA

Witam, w czerwcu mam zamiar wybrac sie z mezem i dwuletnia corka do Wloch, najpierw myslalam o Sardynii, potem o Sycylii a teraz (po przeczytaniu wielu artykulow na temat tych wszystkich miejsc) zdecydowalam sie na Kalabrie. Prosze podpowiedzcie mi, gdzie sa prawdziwe, piekne, szerokie, piaszczyste plaze. I jaki Hotel jest godny polecenia (interesuje mnie dobre jedzenie, czysta lazienka i spokojny sen :-))). Chodzi mi rowniez o wersje All Inclusive – jesli mozesz mi cos polecic – bede wdzieczna za kazda podpowiedz. PS. Sluze informacjami z Rodos.

Dwa lata temu byłam w Capo Vaticano. Przepieknie. Plaża do wyboru: piaszczysta i kamienista. Jest bardzo dużo fajnych ośrodków. Przejrzyj katalogi TUI i NECKERMAN z dojazdem własnym. Tam ładnie je widać. Ceny podobne jak u nas. To moje jedne z lepszych wakacji. Pytaj, chętnie odpowiem.

Komentarz

Witam, Prosze o polecenie dobrego hotelu na Rodos 4 lub 5* opcja all, baseny, zjezdzalnie, udogodnienia dla dzieci, dobre jedzenie mnkm

Komentarz

Ja osobiscie polecam Hotel Mitsis Rodos Village - jest bardzo blisko plaza (niestety zwirkowo-piaskowa, ale na Rodos takie plaze przewazaja), hotel jest duzy, jedzenie smaczne, polecam to miejsce zarowno dla rodzin z dziecmi jak i par bezdzietnych. Pokoje sa w miare czyste, posciel i reczniki sa codziennie zmieniane (jest to dla mnie bardzo wazne). Woda w morzu jest czysta i ciepla (bylismy w pazdzierniku). Jezeli chodzi o dzieci to jest to hotel dobrze dostosowany pod tym wzgledem. Dzieci od dwoch lat maja opieke od 10-12 i od 14-21.30. Sa dla nich organizowane rozne zajecia ; jest plac zabaw i dwie sale dla maluchow, gdzie moga grac, rysowac, malowac, ukladac puzzle itd. pozdrawiam

Komentarz

Ja osobiscie polecam Hotel Mitsis Rodos Village - jest bardzo blisko plaza (niestety zwirkowo-piaskowa, ale na Rodos takie plaze przewazaja), hotel jest duzy, jedzenie smaczne, polecam to miejsce zarowno dla rodzin z dziecmi jak i par bezdzietnych. Pokoje sa w miare czyste, posciel i reczniki sa codziennie zmieniane (jest to dla mnie bardzo wazne). Woda w morzu jest czysta i ciepla (bylismy w pazdzierniku). Jezeli chodzi o dzieci to jest to hotel dobrze dostosowany pod tym wzgledem. Dzieci od dwoch lat maja opieke od 10-12 i od 14-21.30. Sa dla nich organizowane rozne zajecia ; jest plac zabaw i dwie sale dla maluchow, gdzie moga grac, rysowac, malowac, ukladac puzzle itd. pozdrawiam

Komentarz

Komentarz

przepraszam, niechcacy waslalam trzy te same odpowiedzi

Komentarz

Byłem w 2005 roku na północy Sardynii a w zeszłym roku w czerwcu w Kalabrii (capo Vaticano), po objazdówce Sycylii. Jeśli chodzi o plaże ZDECYDOWANIE jestem za Sardynią. Mieszkałem w Villaggio Turistico Baiaverde w Valledorii(załatwiane indywidualnie przez internet- jest strona w necie).Objechałem północ Sardynii od Alghero po Costa Smeralda z wyprawą jednodniową na Korsykę. Śniadania przyrządzaliśmy sami(jeszcze nie działała restauracja), zaś kolacje jedliśmy w restauracji w Valledorii. Podróż: Skyeurope do Rzymu stamtąd Meridianą do Olbii, gdzie wynajęliśmy samochód przez Argus.Powrót podobnie.Duża oszczędność czasu, mniejsze zmęczenie podróżą, choć koszt wyższy. W Baiaverde jest też basen i plac zabaw dla dzieci +animacje (ale czynne od początku sezonu-wówczas od 4.6.).Chętnie odpowiem na pytania Pozdrawiam

Komentarz

jaki koszt wynajmu samochodu ~~, oraz jak z Kalabrii na Syc sie dostaliscie lub na odwrot

Komentarz

Trwa
                  X