Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kalabria

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Witaj
    Byłam z koleżanką w Green Garden we wrześniu 2005 roku. Hotelik praktycznie nad samym morzem, przytulny czyściutki obsługa przemiła. Jedzonko pycha. Na miejscu trzeba opłacić kartę klubową ale za to wszelkie atrakcje hotelowe gratis czyli rowerki wodne, tenis, wino do kolacji, a także wycieczka po morzu pontonem) Briatico to jednak nie jest miejsce gdzie mozesz wyskoczyc wieczorem na miasto, na to sie nie nastawiaj. To cicha okolica Ja pojechałam na wycieczkę na wyspy liparyjskie i na sycylię, poza tym na własną rekę pojechałyśmy do Tropei i Pizzo. Też byłam z Rainbowtours ale wtedy była to jeszcze wycieczka autokarowa i dzieki temu zwiedzalismy Rzym i Florencję. Życzę Ci pięknej pogody , kąpieli w czyściutenkim morzu i generalnie super zabawy

Komentarz

uff dzięki, moja żona jest w ciąży więc wyprawy na miasto nocą odpadają ale dzięki za miłą informację

Komentarz

Pozdrówcie Antonia o smutnych oczach (kelnera), slicznego Simone (animatora) i Dominiqa który zabrał sie z nami do Polski bo....zakochał sie w Polce) ale to nie byłam ani ja ani moja kolezanka)

Komentarz

oki
          chociaż po 2 latach to możemy już ich nie spotkać

Komentarz

Naancy-mam pytanko,o ile tu zajrzysz
            Piszesz,że na własną rękę pojechaliście do Tropei;jakie tam są możliwości komunikacyjne,jakiś przystanek autobusowy czy pociąg? A może wynajmowaliście samochód?

Komentarz

Z Briatico jeżdzą pociągi zarówno do Tropei jak i do Pizzo. Te miasteczka są oddalone od Briatico kilka no moze kilkanaście kilometrów i naprawde warto do nich zajrzeć. Można tez podjechac autostopem, nie ma z tym większego problemu.
              Pozdrawiam

Komentarz

ślicznie dziękuję :-) od dawna szukałam takiej informacji :-)
                czyli do Green Garden można wybrać się bez obaw? mam nadzieję,że przez 2 lata od Waszego pobytu nie zmienił się na korzyść

Komentarz

no i jak mogłam zapomnieć o autostopie? byłam kiedyś na południu Włoch i rzeczywiście oni tam bardzo chętnie podwożą,czasem nawet sami się zatrzymywali i proponowali :-)

Komentarz

andi do lamecia therme masz samolot a na miejscu autko wynająć i w drogę. do Pio, Jeśli Twoja żona jest w ciąży to to jest idealne miejsce na takie wakacje, cisza , spokój, czyste morze , brak molochów ech ta kalabria!!!

Komentarz

Jest dzieki

Komentarz

można i tak,ale my możemy tylko na tydzień,jakby coś...nie chce mi się szukać,kombinować,rezerwować,taki ze mnie leń ;-)
                        ale by było,jakbym w tym roku trafiła do Kalabrii wreszcie...zupełnie już ją sobie odpuściłam

Komentarz

no w sumie..tydzień to mało jest nie???

Komentarz

Kurcze a my tylko na tydzień jedziemy i jak tu się zdecydować - leżenie na plaży, wycieczki włóczenie się po górach?

Komentarz

W ciąży to na spokojnie trza...spacerki, zachody słońca, punkty widokowe--a tam ich sporo!!! sycylia na 1 dzień ...Kolacyjki nad brzegiem morza a tam takich restauracji pełno..

Komentarz

wiem, wiem oczywiście będziemy spokojnie napawać się atmosfrą Kalabriiiiii....

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X